ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Культура - музеї << Назад
 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдсвяткувала своє професiйне свято - Мiжнародний день музеїв
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдсвяткувала своє професiйне свято - Мiжнародний день музеїв.
    Заступник мера м. Червонограда п. Наталiя Турко та начальник вiддiлу культури п. Тетяна Забава привiтали музейних працiвникiв та нагродили їх почесними грамотами за високий професiоналiзм, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи i збереження культурного надбання та з нагоди Мiжнародного дня музеїв.
    На музейну вiтальню - зустрiч з геологом, краєзнавцем та художником Сергiєм Солодким (м. Червоноград) завiтали давнi друзi музею - мiсцевi краєзнавцi. Приємною несподiванкою для митця Сергiя Солодкого стало нагородження грамотою вiд мiської адмiнiстрацiї за активну участь у культурно-мистецькому життi мiста.
    Презентацiю виставки "Геологiчна Україна" вiдвiдали учнi 7-А класу Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв № 4. Школярi в подарунок та на згадку про цей день отримали сувенiри - мiнерали вiд пана Сергiя, якi вони самостiйно вiднайшли в пiску пiд час гри "Знайди та дослiди мiнерал!".
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради