Культура - музеї << Назад
 Вiдбувся XXIII загальномiський фестиваль "Великоднi вiзерунки"
    1 квiтня 2018 року, у Вербну недiлю, в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбувся XXIII загальномiський фестиваль "Великоднi вiзерунки". Цього року фестиваль проходив пiд гаслом "Екологiя. Охорона природи" та присвячений 85-рiччю вiд дня народження Блаженнiшого Любомира Гузара. На "Великоднiх вiзерунках" було презентовано 28 мiнi-виставок, якi представили учасники з Червонограда, а також Соснiвки та Радехова.
    Концертну програму пiдготували вихованцi Будинку дитячої та юнацької творчостi м. Червонограда: хореографiчнi колективи "Пролiсок" (керiвник - Ольга Сухинюк) та "Рушничок" (керiвник - Зоряна Кулiш), вокально - iнструментальна студiя "Реверанс" (керiвник - Свiтлана Коса), вокальнi колективи "One music" i "Веселi нотки" (керiвник - Свiтлана Шкудор), колектив народної пiснi "Троїстi музики". У концертнiй програмi також взяв участь колектив екологiчної просвiти Центру еколого-натуралiстичної творчостi учнiвської молодi "Qvo Vadis" (керiвник - Шакун Софiя). Наймолодшими виконавцями були вихованцi дошкiльного навчального закладу № 19.
    Екологiчна тема цьогорiчних "Великоднiх вiзерункiв" вiдображена в майстер-класi , який провели керiвник гуртка "Дизайн" Олександра Мазур (БДЮТ) та її вихованцi. Дiти та батьки iз задоволенням виготовляли веселих пiвникiв з паперових яєчних лоткiв та пiр'я. Вже традицiйно у фойє палацу учасники фестивалю розмальовували макети писанок та оздоблювали ними напис з вислову Блаженнiшого Любомира Гузара: ": пiклуватися про Боже творiння - природу...".
    Виставка "Великоднi вiзерунки-2018" дiятиме до середини червня 2018 року.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради