Культура - музеї << Назад
 Виставка "Картини з ароматом кави Олени Яценко"
    Картини, якi пахнуть кавою, презентуватиме у Палацi Потоцьких (Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї) жителька мiста Великих Мостiв Олена Яценко. За спецiальнiстю вона фiнансист, закiнчила Львiвську державну фiнансову академiю, а за покликанням душi - талановита мисткиня. Творчiсть у рiзноманiтних проявах завжди була присутня в життi жiнки. Олена Яценко поєднала любов до мистецтва i кави в одне цiле. Як результат - красивi i незвичнi кавовi картини, вiд яких вiє якимось загадково-заспокiйливим теплом, затишком, любов'ю. Вони можуть бути гiдною окрасою будь-якого iнтер'єру, створюючи в ньому неповторну атмосферу.
    На виставцi "Картини з ароматом кави Олени Яценко" у Червоноградському музеї iсторiї релiгiї представлено сiм романтичних полотен рiзного формату. Найбiльша картина - 132 на 132 сантиметри. Роботи вирiзняються вишуканiстю, художньою досконалiстю, виразнiстю. На творах Олени Яценко затримують погляд навiть тi люди, якi далекi вiд мистецтва, тому що у картини авторка вкладає душу, позитивнi думки, якi несуть свою неповторну цiлющу енергетику.
    У цьому можна пересвiдчитись, вiдвiдавши виставку "Картини з ароматом кави Олени Яценко", яка почне дiяти у Палацi Потоцьких iз 28 сiчня 2018 року.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради