Культура - музеї << Назад
 Виставка "Ой, хто, хто Миколая любить..."
    З нагоди дня святого Миколая, одного з найсвiтлiших i найрадiснiших свят, музей iсторiї релiгiї презентує у палацi Потоцьких виставку "Ой, хто, хто Миколая любить:". Святитель Миколай - це невмирущий приклад святостi, милосердя i жертвенної любовi до людини. Своєю любов'ю i всеохоплюючим милосердям вiн готовий допомогти усiм у кожнiй потребi душi i тiла. Кожного року усi дорослi i малi з нетерпiнням чекають його приходу i сподiваються на своєрiдне диво.
    На виставцi представлено 18 iкон iз зображенням cвятого, що написанi на трьох матерiалах - деревi, полотнi та металi. Iкони святого Миколая легко розпiзнаються: у "житiї" вiн рятує потопаючого, лiкує вiд бiсiв, визволяє невiльникiв, оберiгає мореплавцiв. Переважаючим на iконах, що представленi на виставцi, є традицiйне за композицiєю поясне зображення св. Миколая. Перед нами постає духовний пастир, строгий, але доброзичливий, з розумними добрими очима, у повному єпископському облаченнi з Євангелiєм у руках.
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї запрошує усiх мiстян та гостей мiста вiдвiдати виставку, яка експонуватиметься до кiнця сiчня 2018 року. Нехай у цей рiздвяний час у кожного в душi запалає зiрка добра та любовi до ближнього, а пiсня на прославу святого Миколая "Ой, хто, хто Миколая любить:" лунає у кожнiй домiвцi...
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради