Культура - музеї << Назад
 Проходив кiнофестиваль "Lampa.doc. Фестиваль документального кiно просто неба"
    Впродовж трьох днiв, з 28 по 30 липня 2017 року, на подвiр'ї палацу Потоцьких проходив кiнофестиваль "Lampa.doc. Фестиваль документального кiно просто неба" (м. Київ). "Lampa.doc" - кiнофестиваль просто неба, що сприяє культурнiй децентралiзацiї та популяризує сучасну українську й польську документалiстику по всiй Українi. Захiд вiдбувся за пiдтримки Iнституту Адама Мiцкевича (Польша) в рамках проекту "Слiди мiста", Державного агентства України з питань кiно та за спияння Червоноградської мiської ради.
    Червоноградцям продемонстрували 12 стрiчок виробництва України та Польщi 2016-2017 рокiв. Вони дали уявлення про те, що сьогоднi документують молодi режисери та майстри обох країн: хто герої цих iсторiй та якою є мова, що нею говорить чи мовчить кiнокадр.
    У виставкових залах музею було органiзовано лекцiї та зустрiчi iз кiнокритиком Лук'яном Галкiним i молодими українськими режисерами.
    Паралельно iз кiнофестивалем було реалiзовано програму з ленд-арту вiд художницi Анни Кахiанi i художника Єгора Анцигiна (м. Київ).
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради