Культура - музеї << Назад
 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї презентувала вiдтворений у мiнiатюрi палацово-парковий комплекс Потоцьких
    З нагоди 325-лiття Кристинополя-Червонограда Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (Палац Потоцьких) 11 червня 2017 року презентувала вiдтворений у мiнiатюрi палацово-парковий комплекс Потоцьких у Кристинополi середини XVIII столiття, який доповнив постiйно дiючу експозицiю музею "Кристинопiль у XVII-XX столiттях". Макет-реконструкцiя став результатом кропiткої роботи мiсцевого художника, геолога та краєзнавця Сергiя Солодкого та ретельного аналiзу iнших комплексiв схожої архiтектури iсторикiв та краєзнавцiв. Саме мiсцевi краєзнавцi стали головними спонсорами матерiалiв, необхiдних пановi Сергiю для роботи, та подарували макет музею.
    До ювiлею мiста Сергiй Солодкий також пiдготував виставку "Чорно-бiла веселка у графiцi Сергiя Солодкого", на якiй представив 53 графiчнi роботи на рiзну тематику: портрети , пейзажi, натюрморти... Портрет колишнього предстоятеля УГКЦ, архiєпископа, кардинала Любомира Гузара п. Сергiй в день вiдкриття подарував музею.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради