Культура - музеї << Назад
 Вiдбудеться урочиста презентацiя виставки "Живопис Соломiї Ковтун"
    У Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) 6 листопада 2016 року о 14 годинi вiдбудеться урочиста презентацiя виставки "Живопис Соломiї Ковтун" молодої, але вже знаної львiвської художницi Соломiї Ковтун.
    Попри те, що за освiтою Соломiя - медик i працює офтальмологом, зiзнається, що медицина для неї є роботою, а мистецтво - її власне "Я". Є активною учасницею мистецького життя м. Львова та Києва. Брала участь у проектах "ВЕСЕЛКА" та "ГЕОМЕТРIЯ"; у виставках "Осiннiй салон", "Пейзажна виставка" та участь у конкурсi "Art competition", що органiзовувався центром мiської iсторiї Центрально-Схiдної Європи. Учасниця мiжнародних пленерiв у Литвi та Польщi.
    В 2009 роцi вiдбулася перша персональна виставка "Брами" в галереї "Зелена канапа" (м. Львiв), у наступному, 2010 роцi, уже друга - "Небо над дахами" (м. Львiв). Далi були: проект "Мiсто" в КМЦ "Дзи_а" (2010, Львiв) та Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (2011, Червоноград), виставка при посольствi України до Дня Незалежностi (2011, Австрiя), "Кут" (2011, Львiв), "Те саме" (2011, Львiв), "12" (2013, Львiв), "Тiнь" (2015, Львiв). 2016 рiк для художницi також став плiдним на експонування виставок - "Лiнiю горизонту" вже побачили у Львовi та Тернополi. I ось тепер мiсто Червоноград. I це не випадково, адже це мiсто її дитинства - тут пройшли її шкiльнi роки, тут вона працювала у мiськiй лiкарнi.
    Вiсiмнадцять полотен рiзних розмiрiв i складають її експозицiю пiд назвою "Живопис Соломiї Ковтун". У них авторка драматизує мiськi пейзажi зiставленням контрастiв форм i кольорiв, а на серiї абстрагованих пейзажiв об'єктами є лiнiя i пляма.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради