Культура - музеї << Назад
 Виставка "Дивосвiт галицької вишивки"
    З 1 вересня по 11 жовтня 2016 року Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї представляла у Музеї iсторiї м. Кам'янське виставку "Дивосвiт галицької вишивки". На нiй експонувалося 37 експонатiв, з них 32 рушники i 5 сорочок кiнця ХIХ - середини ХХ ст., що походять з Сокальського, Радехiвського i Буського районiв Львiвської областi (сокальська вишивка) та експонати, що представляли iншi терени Галичини.
    Мiж музеями iснує давня спiвпраця. Працiвники Червоноградської фiлiї неодноразово брали участь у фестивалях "Мамайfest", що проходять на базi Музею iсторiї м. Кам'янське. Цьогорiч вiдбувся "обмiн" виставками колекцiй рушникiв. У Червоноградi в цей перiод експонувалася виставка "Душа мого народу - рушники" з колекцiї Музею iсторiї м. Кам'янське.
    11 жовтня у м. Кам'янське вiдбулося урочисте закриття виставки, на якому працiвники Червоноградського музею - завiдувач п. Галина Гриник та науковий спiвробiтник п. Мар'яна Василишин - провели екскурс по вишитiй iсторiї галичан кiн. ХIХ - пер. пол. ХХ ст. Адже пiдiбранi експонати до виставки не просто гарна композицiя, а вишита розповiдь. Кожен символ на орнаментi, кольористика i форма рушника чи сорочки має своє символiчне значення та вiдображає певну епоху.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради