Культура - музеї << Назад
 Вiдбувся вечiр пам'ятi Галини Чобонян (Марко)
    12 лютого 2016 року о 14.00 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбувся вечiр пам?ятi Галини Чобонян (Марко), пiд час якого вiдбулося вiдкриття виставки її робiт "Життя як мить: єдина мить:". Сiм'я п. Галини, чоловiк Валерiй Самадович та двоє дiтей Iрина i Павло, пiдготували фотоспогади про життя та долю мисткинi.
    Галина Михайлiвна залишилася в пам'ятi жителiв мiста як талановитий вчитель образотворчого мистецтва та чудовий вихователь Червоноградської загальноосвiтньої школи-iнтернату I-III ступенiв. Її вихованцi неодноразово брали участь i перемагали у мiських, обласних та нацiональних конкурсах з образотворчого мистецтва.
    Галина Чобонян (Марко), уродженка с. Хлiвчани Сокальського р-ну Львiвської областi, з дитячих рокiв проявляла хист до малювання. Свою майстернiсть вiдточувала у Червоноградськiй студiї образотворчого мистецтва у викладача Адама Антоновича Бачi. Її улюбленими стилями були iконопис, портрет, пейзаж. Також п. Галина займалася лiпкою та декупажем. Окрiм цього, вдосконалювала свiй талант у мистецтвi слова, написавши ряд поезiй, кiлька з яких покладенi на музику. В останнi роки життя захопилася технiкою сухого пензля.
    На виставцi "Життя як мить: єдина мить:" було представлено 34 роботи художницi, виконаних у рiзних технiках малювання (гуашшю, аквареллю, олiвцем, олiєю) та на рiзну тематику. Також на виставцi експонуються 10 ескiзiв п. Галини та 9 малюнкiв її ученицi - Вiри Семкiв.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради