Культура - музеї << Назад
 Вiдбулося вiдкриття виставки "Тарас Шевченко - художник
    У Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї 19 жовтня 2014 року вiдбулося вiдкриття виставки "Тарас Шевченко - художник. Погляд з ХХI столiття". Вона присвячена ювiлею Великого Кобзаря (200-лiття з Дня народження) i презентує Т.Г. Шевченка як прекрасного українського художника i гравера.
    На виставцi представлено понад 70 робiт студентiв других, третiх та четвертих курсiв Бродiвського педагогiчного коледжу iм. Маркiяна Шашкевича. Твори виконанi за ескiзами картин Тараса Шевченка у рiзних технiках: вишиття хрестиком та бiсером; яворiвське, контурне, геометричне i контурне сюжетне, тригранно-виїмкове рiзьблення; плоске i об'ємне випалювання.
    Виставку представили її куратор та викладач декоративно-прикладного мистецтва коледжу Iгор Ошурко, завiдувач вiддiлом "Технологiчна освiта" Богдан Кривошина та заступник директора з виховної роботи Нiна Кравчук. На урочистостях виступив настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста у м. Бродах, голова мирянського руху Сокальсько-Жовкiвської єпархiї о. Ярослав Царик, який i посприяв її експонуванню у Червоноградi.
    Вiд iменi мiської влади м. Червонограда гостей привiтав та подякував за прекраснi роботи начальник вiддiлу культури Володимир Гуменюк, а вiд духовенства - священик церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України УГКЦ о. Михайло Микита. Окрасою презентацiї стали духовнi пiснi та пiснi на вiршi Тараса Григоровича Шевченка у виконаннi камерного парафiяльного хору церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України (регент - Наталiя Зiнькiв).
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради