На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.4 >>Вниз >>На кiнець
Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких)
80102, м. Червоноград Львiвської обл., вул. Пушкiна, 10
Тел. (03249) 3-90-35, 3-97-43
Завiдувач фiлiєю Гриник Галина Євгенiвна
www.musej-krs.org
e-mail: palac_potockyh@bigmir.net
Музей працює з 9 до 17 години, вихiдний день - понедiлок
Вартiсть вхiдного квитка: для дорослих - 40 грн.; для студентiв - 30 грн.; для учнiв - 20 грн.
Вартiсть екскурсiї: для дорослих - 60 грн.; для дiтей - 40 грн.
 Палац Потоцьких вiдсвяткував Мiжнародний День музеїв
    Палац Потоцьких (Червоноградська фiлiя ЛМIР) 18 травня 2014 р. вiдсвяткував Мiжнародний День музеїв пiд гаслом "Музейнi колекцiї об'єднують".
    О 15.00 годинi вiдбулося вiдкриття виставки "Вишитi роботи Iрини Мрочко" (м. Соснiвка).
    Народилася Iрина Олегiвна Мрочко 11 липня 1979 року у м. Соснiвка. За фахом- викладач. Викладає у Львiвському медичному коледжi дисциплiну "Медсестринство в педiатрiї".
    Вишивати почала у 2004 роцi. Її першими роботами були iкони "Ангел" та "Матiнка Божа Годувальниця". Загалом за 10 рокiв вишила понад 50 робiт. Окрiм картин вишиває одяг. Собi та чоловiковi на весiлля вишила рушник та вбрання, а згодом для всiєї сiмї - сорочки.
    Детальнiше...

 Вiдбулося святкове дiйство
    16 травня в палацi Потоцьких (Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї) вiдбулося святкове дiйство - Галицький бал лiдерiв учнiвського самоврядування загальноосвiтнiх навчальних закладiв м. Червонограда
    Детальнiше...

 Палац Потоцьких святкуватиме Мiжнародний День музеїв
    Палац Потоцьких (Червоноградська фiлiя ЛМIР) 18 травня 2014 р. святкуватиме Мiжнародний День музеїв пiд гаслом "Музейнi колекцiї об'єднують".
    О 15.00 годинi вiдбудеться вiдкриття виставки "Вишитi роботи Iрини Мрочко" (м. Соснiвка).
    Народилася Iрина Олегiвна Мрочко 11 липня 1979 року у м. Соснiвка. За фахом- викладач. Викладає дисциплiну "Медсестринство в педiатрiї" у Львiвському медичному коледжi.
    Вишивати почала у 2004 роцi. Її першими роботами були iкони "Ангел" та "Матiнка Божа Годувальниця". Загалом за 10 рокiв вишила понад 50 робiт. Окрiм картин вишиває одяг. Собi та чоловiковi на весiлля вишила рушник та вбрання, а згодом для всiєї сiмї - сорочки.
    Детальнiше...

 Виставка "Страстi Христовi"
    З 15 квiтня 2014 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) експонується виставка "Страстi Христовi" з колекцiї Церкви-музею сакрального мистецтва Львiвської архиєпархiї УГКЦ iм. о. Антона Петрушевича.
    Цей музей розмiщується у монастирi Святого Обручника Йосифа отцiв-студитiв у Львовi, частково експонується у храмi бл. Климентiя Шептицького, який i є, власне, церквою-музеєм сакрального мистецтва, а також в Унiвськiй Лаврi. Церква-музей заснована у 2008 р. з iнiцiативи i невтомної працi доктора богослов'я та голови Комiсiї сакрального мистецтва Львiвської архиєпархiї УГКЦ отця Севастiяна Дмитруха на основi збiрки сакрального мистецтва "Студiон". "Студiон" - це колекцiя iкон та сакрального мистецтва, основи якої заклав ще 1909 року митрополит Андрей Шептицький для монахiв-студитiв.
    Детальнiше...

 Фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдсвяткувала 200-рiччя вiд Дня народження Тараса Григоровича Шевченка
    2 березня 2014 року Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдсвяткувала 200-рiччя вiд Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. На цей день була запланована музейна вiтальня "Тобi несем свою Любов".
    Розпочалася музейна вiтальня вiдкриттям виставки "Графiка Софiї Караффи-Корбут до творiв Т. Шевченка" (з фондiв кiмнати-музею Т. Шевченка у Львiвському Палацi мистецтв). На виставцi представили 48 графiчних робiт. За мотивами поезiй Т. Шевченка художниця створила впродовж 1961-1968 рокiв понад 100 лiногравюр. У 1967 роцi свiт побачив "Кобзар", проiлюстрований Софiєю Караффою-Корбут (сюди ввiйшло 34 iлюстрацiї).
    Детальнiше...

 "Музика Рiздва наповнює серця"
     Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) 14 сiчня 2014 року розпочала святкування 250-рiччя Святоюрського монастиря у м. Червоноградi рiздвяним концертом всесвiтньовiдомого квартету "Tenors BEL'CANTO".
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї є центром культурного життя м. Червонограда. Музей розпочав свою дiяльнiсть у квiтнi 1980р. З 1989р. вiн розмiщений в примiщеннi унiкальної пам'ятки архiтектури середини XVIII ст. - Палацу Потоцьких. Палац збудований за проектом вiдомого архiтектора П'єра Рiко де Тiрреджелi i є єдиною пам'яткою такого рiвня на пiвночi Львiвської областi.
    Працiвники музею активно займаються виставковою, просвiтницькою, науковою, а також дослiдницькою роботою, пов'язаною з iсторiєю релiгiї та краю.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.4 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради