На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.3 >>Вниз >>На кiнець

Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких)
80102, м. Червоноград Львiвської обл., вул. Пушкiна, 10
Тел. (03249) 3-90-35, 3-97-43
Завiдувач фiлiєю Гриник Галина Євгенiвна
www.musej-krs.org
e-mail: palac_potockyh@bigmir.net
Музей працює з 9 до 17 години, вихiдний день - понедiлок
Вартiсть вхiдного квитка: для дорослих - 40 грн.; для студентiв - 30 грн.; для учнiв - 20 грн.
Вартiсть екскурсiї: для дорослих - 60 грн.; для дiтей - 40 грн.
 До Дня молодi та Дня мiста 26 червня 2016 року Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї та червоноградська художниця Тамара Голутяк презентували виставку "Олiйний живопис Тамари Голутяк"
    Це вже третя виставка художницi у нашому музеї (до слова, п. Тамара i працювала у 1988-1989 рр. у музеї художником-оформлювачем). Першi двi вiдбулися у 1996 та 1997 роках. I ось пiсля такої довгої перерви, ми знову можемо пiзнати та вiдшукати у її творах глибоку фiлософiю буття та Свiту. У них мисткиня вiдкривається повнiстю: за допомогою фарб показує свiй настрiй, думки, i навiть виливає душу.
    Тамара Маркiвна почала малювати ще в дитинствi (народилася у 1940 р. в смт. Андрушiвка на Житомирщинi). У п. Тамари в родинi було багато митцiв: дiдусь був музикантом - грав на скрипцi, а батько писав вiршi та малював. Саме вiд батька п. Тамара перейняла хист до малювання та написання вiршiв.
    Детальнiше...

 Концерт проекту "Музика палацу Потоцьких"
    Червоноград заможне мiсто. В його розпорядженнi аж 4 роялi. Один з них - австрiйської роботи - знаходиться в Палацi Потоцьких. I в травневому концертi проекту "Музика палацу Потоцьких" ви матимете нагоду його послухати. 22 травня, в недiлю. о 17.00 у виконаннi фортепiанного дуету викладачiв Львiвської музичної академiї Ганни Iванюшенко та Тетяни Мiлодан прозвучать сонати Людвiга ван Бетовена та Леопольда Кожелуха, Маленька сюїта Клода Дебюссi, Пер Гюнт Едварда Грiга, та Угорськi танцi Йоганеса Брамса.
    Детальнiше...

 Заходи з нагоди Мiжнародного дня музеїв
    18 травня 2016 року в Червоноградськiй фiлiї ЛМIР традицiйно пройшли заходи з нагоди Мiжнародного дня музеїв.
    Науковi працiвники музею органiзували цiкаву науково-пiзнавальну зустрiч мiсцевих краєзнавцiв, студентської та учнiвської молодi iз доцентами кафедри реставрацiї архiтектурної i мистецької спадщини Iнституту архiтектури Нацiонального унiверситету "Львiвська полiтехнiка" Олегом Рибчинським та Юрiєм Дубиком. Вони представили свої науковi роботи "Розвиток планувальної структури Червонограда (Христинополя) протягом XVII-початку ХХI ст." та "Iсторико-архiтектурний опорний план з визначенням меж iсторичного ареалу".
    Детальнiше...

 Вiдбулась мiська науково-теоретична конференцiя старшокласникiв "Наука Iсуса Христа - мiй прапор i дороговказ"
    У Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) 13 травня 2016 року в рамках Мiжнародної науково-дослiдницької конференцiї "Андрей Шептицький - будiвничий держави, князь церкви, лiдер нацiї" вiдбулась мiська науково-теоретична конференцiя старшокласникiв "Наука Iсуса Христа - мiй прапор i дороговказ", присвячена 150-рiччю вiд Дня народження Митрополита Андрея Шептицького.
    Її мета - вшанування пам'ятi Андрея Шептицького як будiвничого української держави, духовного провiдника народу, лiдера української нацiї; привернути увагу школярiв до багатогранної дiяльностi митрополита; розвиток в українському суспiльствi християнських цiнностей, моралi, чеснот, культури та мудростi; формування в української молодi духу єдностi, духу любовi, духу справедливостi, духу лiдерства, духу переможцiв; формувати в учнiв розумiння вкладу митрополита Андрея в розбудову української церкви, виховання нацiонально свiдомої молодi; залучити старшокласникiв до науково-пошукової роботи з актуальних питань духовностi та просвiтництва в новiтнiй iсторiї України; сприяти формуванню культури наукових дослiджень.
    Детальнiше...

 ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ МIЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗЕЇВ У ЧЕРВОНОГРАДСЬКIЙ ФIЛIЇ ЛМIР ПIД ГАСЛОМ "МУЗЕЇ I КУЛЬТУРНI ЛАНДШАФТИ"
     18 ТРАВНЯ 2016 Р. (ПАЛАЦ Потоцьких, М. ЧЕРВОНОГРАД ЛЬВIВСЬКОЇ ОБЛ., ВУЛ. ПУШКIНА, 10; ТЕЛ. (03249) 3 90 35, 3 97 43)
    Детальнiше...

 "Великоднi вiзерунки-2016" в палацi Потоцьких (Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї)
    Традицiйно у Вербну недiлю, 24 квiтня 2016 р., у Червоноградi вiдбувся загальномiський мистецький фестиваль "Великоднi вiзерунки". У фестивалi взяли участь 26 учасникiв: загальноосвiтнi школи, дошкiльнi навчальнi заклади, Будинок дитячої та юнацької творчостi, Школа мистецтв, Студiя образотворчого мистецтва при Народному домi Червонограда, Червоноградська мiська централiзована бiблiотечна система, вихованцi громадських органiзацiй "Нiка" та "Промiнь надiї", а також були представленi авторськi мiнi-експозицiї мiсцевих мисткинь Оксани Гончарук, Марiї Ляшук i Наталiї Iонайтєнє (заступника директора ЧЗШ №9).
    Детальнiше...

 Мiський семiнар вчителiв хiмiї
    В межах програми "Музейна педагогiка" 14 квiтня 2016 р. Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї та вчителi хiмiї червоноградської загальноосвiтньої середньої школи I-III ступенiв №9 Федюк Н.М. та Олiйник Л.А. провели мiський семiнар вчителiв хiмiї "Хiмiя в життi людини. Природнi i синтетичнi полiмери в реставрацiї".
    Основний лейтмотив семiнару: "Реставратори - це тi, кого не видно i хто залишається за кадром мистецтва, але головне - тi, без яких цей кадр може втратити бувалу красу". Художники-реставратори музею Олена Труляєва та Iрина Коваль розповiли присутнiм про рятувальнi, вiдновлювальнi i консервативнi засоби вiдносно творiв сакрального мистецтва.
    Детальнiше...

 Заасфальтовано дiлянку
    4 квiтня було заасфальтовано дiлянку дороги по вул. Пушкiна до палацу Потоцьких та проведено ямковий ремонт на дорозi до мототреку.
    Працiвники музею висловлюють велику вдячнiсть мiському головi м. Червонограда Залiвському А.I. та керiвнику ПП "Сорiс" Остапчуку А.С.
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар-практикум "Розвиток духовної особистостi засобами музейної педагогiки"
    29 березня 2016 р. в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдбувся семiнар-практикум "Розвиток духовної особистостi засобами музейної педагогiки" вчителiв зарубiжної лiтератури мiста. Захiд пiдготували вчителi Червоноградської загальноосвiтньої середньої школи I-III ступенiв №9 Кардинал О.П. i Друзь О.Ф.
    Основним лейтмотивом семiнару стали слова з Нагiрної проповiдi Iсуса Христа: "Щасливi тi, що усвiдомлюють свою потребу в духовному" (Матвiя 5:3). Завiдувач музею Галина Гриник провела екскурсiю по стацiонарнiй виставцi "Українська iкона XVII-XIX столiть", а учнi ЧЗШ №9 доповнювали її розповiдями про життя святих, представлених на iконах, пов'язували свої розповiдi з творами зарубiжної лiтератури, iнсценiзували. Особливе враження на присутнiх справили пiснi-молитви у виконаннi учнiв школи.
    Детальнiше...

 Фундацiя розвитку Червонограда запрошує червоноградцiв на черговий концерт проекту "Музика палацу Потоцьких"
    28 лютого до палацу завiтають музиканти Оркестру барокової капели Львiвської нацiональної музичної академiї iм. М.Лисенка з програмою "Бароко у всiй красi". Маємо змогу познайомитись iз струнним оркестром у докласичному його варiантi - коли до складу оркестру ще входив клавесин - прадiд сучасного фортепiано. Саме так - глядачi\слухачi "Музики палацу Потоцьких" мають змогу знову почути\побачити клавесин! А також музику, що звучала в палацi Потоцьких за часiв його розквiту. Прозвучать твори Генрiха Бiбера, Арканджелло Кореллi, Георга Фiлiпа Телемана та Карло Тезарiнi.
    Детальнiше...

 Вiдбулась спiльна акцiя музею та польської громади мiста Червонограда, присвячена 65-iй рiчницi переселення українцiв та полякiв
    У недiлю, 21 лютого 2016 року, в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулась спiльна акцiя музею та польської громади мiста Червонограда, присвячена 65-iй рiчницi переселення українцiв та полякiв унаслiдок змiни мiждержавного кордону 1951 року мiж СРСР та Польською Республiкою, яка увiйшла в iсторiю як "обмiн дiлянками державних територiй", а у Польщi - пiд криптонiмом "Akcja H-T 1951" (Г-Т - це скорочення вiд назв населених пунктiв Грубешув-Томашув).
    Детальнiше...

 Вiдбувся вечiр пам'ятi Галини Чобонян (Марко)
    12 лютого 2016 року о 14.00 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбувся вечiр пам?ятi Галини Чобонян (Марко), пiд час якого вiдбулося вiдкриття виставки її робiт "Життя як мить: єдина мить:". Сiм'я п. Галини, чоловiк Валерiй Самадович та двоє дiтей Iрина i Павло, пiдготували фотоспогади про життя та долю мисткинi.
    Галина Михайлiвна залишилася в пам'ятi жителiв мiста як талановитий вчитель образотворчого мистецтва та чудовий вихователь Червоноградської загальноосвiтньої школи-iнтернату I-III ступенiв. Її вихованцi неодноразово брали участь i перемагали у мiських, обласних та нацiональних конкурсах з образотворчого мистецтва.
    Детальнiше...

 Вiдкрили Мандрiвну виставку українського народного одягу
    Львiвський музей iсторiї релiгiї спiльно iз Червоноградською фiлiєю Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдкрили Мандрiвну виставку українського народного одягу "Я маю в серцi те, що не вмирає. Евакуйована колекцiя" бiйця добровольчого батальйону "Айдар" Миколи Павлюченка. За професiєю iнженер, а за духом - козак, вiн iз першого дня захищав країну на Майданi, а з початком антитерористичної операцiї вступив до лав добровольчого батальйону "Айдар". Микола Павлюченко рятував розбомбленi бiблiотеки на Луганщинi, розносячи книги по сiльських хатах. Коли побачив, що вiйна може знищити iсторичнi експонати, якi засвiдчують українськiсть Сходу, вирiшив за двi вiйськовi зарплати, виданi йому на лiкування обпечених легень i контузiй у Польщi, викупити їх у етнографа мiста Старобiльськ Єлизавети Главацької. Вiн рятував колекцiю українського одягу, бо за 50 км вiд Старобiльська вибухали снаряди та били ГРАДи.
    Детальнiше...

 Презентацiя виставки нашого земляка Сергiя Степановича Солодкого
    2016 рiк для Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (розмiщується у палацi Потоцьких) розпочався презентацiєю виставки нашого земляка Сергiя Степановича Солодкого. Митець є знаною у Червоноградi людиною, адже вiн у нашому мiстi вже втретє представляє свою персональну виставку. Знайомi з його творчiстю i у мiстi Великi Мости, адже тут у вiйськовiй частинi п. Сергiй виставляв також свої роботи. У його доробку є i iлюстрування книги однiєї iз мiсцевих поетес.
    Детальнiше...

 Концерт проекту "Музика палацу Потоцьких"
    Черговий концерт проекту "Музика палацу Потоцьких" Фундацiї розвитку Червонограда вiдбудеться 17 сiчня. О 16.00 цього недiльного дня в палацi будемо слухати добре вiдомий львiвський квiнтет "ROCKOKO".
    Кажуть, що "працюють" вони в жанрi instrumental rock. Творчий доробок гурту складається з класичних творiв, iнструментальних обробок i власних композицiй. Зокрема, це кавер-версiї пiсень таких гуртiв та виконавцiв, як Metallica, Apocalyptica, AC/DC, Michael Jackson, Nirvana, Океан Ельзи, Rammstein, System of a Down, а також народних українських пiсень. Маєте нагоду почути iнструментальнi обробки свiтових музичних хiтiв рок та поп класики 20 столiття у виконаннi скрипки, двох вiолончелей, гiтари та кахона. Як це звучить - слухайте ось тут...
    Детальнiше...

 Туристичний кластер "Рата"
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї є членом туристичного кластеру "Рата". В кластерi розробленi два маршрути: велосипедний та сплав на байдарках рiчками Рата i Захiдний Буг по маршруту м. Великi Мости - с. Борове - с. Сiлець - с. Межирiччя - м. Червоноград. Довжина маршруту 27 км.
    2 сiчня 2016 року у Великих Мостах в спортивно-туристичному комплексi "Пiд дубом" вiдбулася презентацiя кластеру. Туристичнi маршрути представили мер мiста Великi Мости Ярослав Ройко, завiдувач Червоноградського музею iсторii релiгii (палац Потоцьких) Галина Гриник, вiце- президент Любельсько-Пiдкарпатської спiлки байдарочникiв Лєслав Фляга (Польща), краєзнавець Олександр Коркiшко (м. Червоноград). Пiсля урочистостей вiдбувся зимовий сплав на байдарках по р. Рата.
    Детальнiше...

 Вiдкриття нової виставки "Творчiсть Сергiя Солодкого"
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiлiгiї запрошує усiх червоноградцiв та гостей мiста на вiдкриття нової виставки "Творчiсть Сергiя Солодкого" (м. Червоноград), яке вiдбудеться 17 сiчня 2016 року о 14.00 годинi.
    Солодкий Сергiй Степанович народився 14 сiчня 1960 року в Кривому Розi. В 1961 роцi родина переїхала до м. Червонограда, i тут п. Сергiй проживає до сьогоднi. Сергiй Степанович є випускником Червоноградської загальноосвiтньої школи № 12.За освiтою та професiєю вiн є геологом - закiнчив Львiвський нацiоналький унiверситетт iм. Iвана Франка, геологiчний факультет. Вiсiмнадцять рокiв пропрацював в геологорозвiдцi по обслуговуванню шахт м. Червонограда. В даний момент - пенсiонер.
    Детальнiше...

 Вiдбулося духовно-молитовне подячне паломництво до Чудотворної iкони Матерi Божої Кристинопiльської
    26 грудня 2015 року у церквi Святого Юрiя оо. Василiан (м. Червоноград) вiдбулося духовно-молитовне подячне паломництво до Чудотворної iкони Матерi Божої Кристинопiльської. В ному взяли участь 60 демобiлiзованих воїнiв з Червоноградського деканату та їхнi родини.
    Божественну Лiтургiю очолив отець-канцлер Сокальсько-Жовкiвської єпархiї Роман Синицький у спiвслужiннi iз священниками Червоноградського деканату: настоятелем церкви Св. Ап. Петра та Павла в Соснiвцi отцем-деканом Зеновiєм Буньом, настоятелем церкви Святого Юрiя отцiв Василiан о. Iгнатiєм Москалюком (м. Червоноград), настоятелем церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України о. Володимиром Ващуком (м. Червоноград) настоятелем церкви Св. Йосафата о. Михайлом Нискогузом (м. Червоноград), о. Василем Дубецьким (с. Волсвин), о. Андрiєм Тимчаком (с. Острiв), о. Петром Якимцем (с. Сiлець), о. Iваном Квiтковським (с. Гiрник), о. Андрiєм Чехом (с. Комарiв), головою комiсiї капеланства о. Романом Возняком.
    Детальнiше...

 Пройшов концерт аспiрантки Нацiональної музичної академiї
    В кiнцi жовтня в Червоноградськiй дитячiй школi мистецтв пройшов концерт аспiрантки Нацiональної музичної академiї , "музи Майдану" Антуанетти Мiщенко. В концертi прозвучали твори I.С.Баха, Ф.Шопена. Пiсля концерту учнi школи мали можливiсть поспiлкуватися з безпосередньою учасницею революцiйних подiй.
    Детальнiше...

 В недiлю, 13 грудня, о 15.00 в палацi Потоцьких звучатиме акордеон!
    Точнiше два кнопкових акордеони в руках у братiв Володимира та Iвана Гайдичукiв з Києва.
    В репертуарi Володимира - добре знайомого глядачам Вечорiв з попереднiх концертiв - напевно весь репертуар свiтових музичних хiтiв. Iнструмент в його руках звучить як орган, як ансамбль, як оркестр. Симфонiю зiграти в перекладi для акордеону? Запросто! Уявляєте, яке звучання можливе в дуетi?
    Концерти циклу "Музика палацу Потоцьких" вiдбуваються в унiкальнiй за акустичними властивостями виставковiй залi палацу з липня 2012 року. Пiсля майже рiчної перерви концерти вiдновленi за сприянням Фундацiї розвитку Червонограда.
    Детальнiше...

 Вiдбулася музейна вiтальня з мiсцевою художницею Ольгою Попiль
    6 грудня 2015 року о 14.00 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбулася музейна вiтальня з мiсцевою художницею Ольгою Попiль.
    Ольга Андрiївна Попiль народилася 24 вересня 1960 року в Казахстанi (м. Караганда) в багатодiтнiй сiм'ї переселенцiв з Iвано-Франкiвщини. Її першим вчителем iз рисунку стала рiдна сестра Дарина. Саме завдяки сестрi п. Ольга поступила до педагогiчного коледжу. На другому курсi зацiкавилася живописом. У 1981 роцi, закiнчивши педагогiчний коледж в Казахстанi, Ольга Андрiївна вирушила до України, в м. Червоноград. Була прийнята на роботу до Червоноградської дитячої художньої школи. Тодi працювала тiльки в технiцi станкового живопису. В 1987-1992 рр. навчалася в Iвано-Франкiвському державному педагогiчному iнститутi (тепер Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. Василя Стефаника) на художньо-графiчному вiддiленнi. В 2000-2001 рр. опанувала новий вид образотворчого мистецтва - графiку. Згодом почала малювати на склi та одночасно виготовляла шкрябанки. Окрiм малярства та писанкарства, Ольга Андрiївна працює iз деревом (скульптурна рiзьба). Ще одним захопленням у життi талановитої червоноградки є написання вiршiв, частину яких вона кладе на мелодiї.
    Детальнiше...

 Вiдбудеться музейна вiтальня з мiсцевою художницею Ольгою Попiль
    6 грудня 2015 року о 14.00 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться музейна вiтальня з мiсцевою художницею Ольгою Попiль.
    Ольга Андрiївна Попiль народилася 24 вересня 1960 року в Казахстанi (м. Караганда) в багатодiтнiй сiм'ї переселенцiв з Iвано-Франкiвщини. Її першим вчителем iз рисунку стала рiдна сестра Дарина. Саме завдяки сестрi п. Ольга поступила до педагогiчного коледжу. На другому курсi зацiкавилася живописом. У 1981 роцi, закiнчивши педагогiчний коледж в Казахстанi, Ольга Андрiївна вирушила до України, в м. Червоноград. Була прийнята на роботу до Червоноградської дитячої художньої школи. Тодi працювала тiльки в технiцi станкового живопису. В 1987-1992 рр. навчалася в Iвано-Франкiвському державному педагогiчному iнститутi (тепер Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. Василя Стефаника) на художньо-графiчному вiддiленнi. В 2000-2001 рр. опанувала новий вид образотворчого мистецтва - графiку. Згодом почала малювати на склi та одночасно виготовляла шкрябанки. Окрiм малярства та писанкарства, Ольга Андрiївна працює iз деревом (скульптурна рiзьба). Ще одним захопленням у життi талановитої червоноградки є написання вiршiв, частину яких вона укладає на мелодiї.
    Детальнiше...

 Музейна вiтальня з п.Михайлом Махником
    21 листопада 2015 року вiдбулася музейна вiтальня з жителем м. Червонограда п. Михайлом Махником. У мiстi вiн є знаним громадсько-полiтичним дiячем, профспiлковим активiстом, учасником багатьох лiтературних та культурно-мистецьких заходiв. Пан Михайло презентував свою поетичну збiрку "Кристинопiльська рапсодiя" та представив свої живописнi роботи.
    Детальнiше...

 Вiдбулася творча зустрiч "Музейна педагогiка або просвiтництво як складова компетентностi вчителя"
    19 листопада 2015 року у Музеї iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулася творча зустрiч "Музейна педагогiка або просвiтництво як складова компетентностi вчителя" вчителiв Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №4 та керiвникiв шкiльних музеїв Сокальського району Львiвської областi
    Детальнiше...

 У Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) дiє виставка "Михайло Грушевський - вчений, iсторик, будiвничий нацiї"
    У вереснi 2016 року Україна вiдзначатиме 150-рiччя вiд Дня народження видатного українського державного та полiтичного дiяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республiки, iсторика i органiзатора української науки Михайла Грушевського. Державний меморiальний музей Михайла Грушевського у Львовi розпочав вiдзначення цього ювiлею вже цьогорiч у м. Червоноградi.
    З 4 листопада 2015 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) дiє виставка "Михайло Грушевський -вчений, iсторик, будiвничий нацiї" (з колекцiї Державного меморiального музею Михайла Грушевського у Львовi), присвячена цiй знаменнiй подiї.
    Детальнiше...

 Львiвський музей розпочинає вiдзначення ювiлею
    4 листопада 2015 року о 14.15 у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) науковi працiвники Державного меморiального музею Михайла Грушевського у Львовi представлять частину своєї музейної колекцiї на виставцi "Михайло Грушевський -вчений, iсторик, будiвничий нацiї". У вереснi 2016 року Україна вiдзначатиме 150-рiччя вiд Дня народження видатного українського державного та полiтичного дiяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республiки, першої у ХХ столiттi незалежної Української держави, iсторика i органiзатора української науки Михайла Грушевського. Львiвський музей розпочинає вiдзначення цього ювiлею вже цьогорiч.
    Детальнiше...

 Червоноградська мiська централiзована бiблiотечна система вiдсвяткувала Всеукраїнський день бiблiотек
    30 вересня 2015 р. Червоноградська мiська централiзована бiблiотечна система вiдсвяткувала Всеукраїнський день бiблiотек. В цей день дверi книгозбiрень були гостинно вiдчиненi для всiх бажаючих. Протягом дня у бiблiотеках проводилися днi вiдкритих дверей, вуличнi акцiї (вiльний мiкрофон "Розкажи про улюблену книгу"ЦБ), флешмоб ("Книга шукає читача" ф.№3; "Читай сучасне - українською" ф.№2,№4;),презентацiї книжкових виставок ("Нашi скарби НАЙ:"ЦБ); "Книги з автографами"ЦБ),фотосесiя ("Стоп-кадр:один день в життi бiблiотеки" ф.№5), оглядовi екскурсiї-ознайомлення з новiтнiми ресурсами та iнформацiйними послугами . Працiвники бiблiотек потурбувалися аби бiблiотечнi фонди були максимально оптимiзованi та вiдкритi таким чином,щоб кожен користувач мiг вiльно знайти все,що йому потрiбно.
    Детальнiше...

 Науковi працiвники Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї взяли учась у Четвертому Всеукраїнському фестивалi
    Науковi працiвники Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї взяли учась у Четвертому Всеукраїнському фестивалi "Музеї i дiти: дитячi програми, центри, музеї", який проходив 16-21 вересня 2015 року на базi Днiпропетровського нацiонального iсторичного музею iменi Д.I. Яворницького. На фестивалi червоноградськi музейники представли мiнi-експозицiю "Дитинство Месiї" (з фондiв Червоноградської фiлiї ЛМIР) та взяли участь в засiданнях круглих столiв "Комплектування дитячих музейних колекцiй" та "Комп'ютернi технологiї для дитячої аудиторiї", в заходi "Нiч музеїв - на бiс!!!". Органiзатори фестивалю пiдготували для усiх учасникiв екскурсiї по мiсту Днiпропетровськ та вiдвiдування його нових музеїв: "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Українi" (Менора) та приватний музей українського живопису, а також побували у Запорiжжi, у нацiональному заповiднику "Хортиця".
    Детальнiше...

 Вiдкрилася виставка "Образ Святого Духа в iконописi"
    19 вересня 2015 року з нагоди святкування 320-рiчного ювiлею заснування римсько-католицької парафiї Зiслання Святого Духа у Кристинополi-Червоноградi в музеї вiдкрилася виставка "Образ Святого Духа в iконописi" (з фондiв ЧфЛМIР).
    На виставцi експонуються 28 рiзноманiтних творiв сакрального мистецтва, а саме: iкони, скульптура, хоругви, царськi врата, якi датуються ХVII - ХХ ст. i на яких зображений Святий Дух та подiї, що з ним пов'язанi. Святий Дух в iконописi зображається у виглядi бiлого голуба в сюжетах Святої Трiйцi, Хрещення Iсуса Христа, Благовiщення Пресятої Богородицi. Друга iпостась Святого Духа - це вогненнi язики, якi зiйшли на апостолiв в день Пятидесятницi.
    Детальнiше...

 Вiдкривається виставка "Образ Святого Духа в iконописi"
    З нагоди святкування 320-рiчного ювiлею заснування римсько-католицької парафiї Зiслання Святого Духа у Кристинополi-Червоноградi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдкривається виставка "Образ Святого Духа в iконописi" (з фондiв ЧфЛМIР). Урочисте вiдкриття вiдбудеться 19 вересня 2015 року о 15 годинi.
    На виставцi експонуватимуться 28 рiзноманiтних творiв сакрального мистецтва, а саме: iкони, скульптура, хоругви, царськi врата, якi датуються ХVII - ХХI ст. i на яких зображений Святий Дух та подiї, що з ним пов'язанi.
    Детальнiше...

 Львiвська журналiстка та письменниця Олени Ярош-Замойська презентувала свiй вiзуально-текстовий проект
    23 серпня 2015 року в Червоноградському музеї iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) львiвська журналiстка та письменниця Олени Ярош-Замойська презентувала свiй вiзуально-текстовий проект (фото+текст+аудiо) "Око".
    Панi Олена провела експеримент, запропонувавши своїм знайомим i знайомим знайомих надiслати їй фото очей в момент пережиття сильних емоцiй i описати свої вiдчуття в той момент, а також обставини, за яких фото було зроблено. Результатом стала виставка iз 25 фотографiй та пiдписами до них.
    Детальнiше...

 Науковi працiвники Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацу Потоцьких) зробили подарунок гiрникам
    В переддень професiйного свята шахтарiв науковi працiвники Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацу Потоцьких) зробили подарунок гiрникам. Вони пiдготували нову виставку "Шахтарський Червоноград", адже iсторiя нашого мiста - мiста Червонограда, безпосередньо пов'язана iз добуванням вугiлля, шахтарською працею, долею гiрникiв. Окрiм цього, виставка показує всi його визначнi пам'ятки, чарiвнi краєвиди та iсторичнi мiсця. 25 серпня 2015 року її вперше побачили на шахтi "Вiдродження".
    Детальнiше...

 Вiдбудеться презентацiя вiзуально-текстового проекту (фото+текст+аудiо) мiсцевої журналiстки Олени Ярош-Замойської "Око"
    В переддень Дня незалежностi України, 23 серпня 2015 року, о 14.00 годинi в Музеї iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) у Червоноградi вiдбудеться презентацiя вiзуально-текстового проекту (фото+текст+аудiо) мiсцевої журналiстки Олени Ярош-Замойської "Око".
    За твердженням американського психотерапевта Рената Савiк 55% емоцiй та думок можна прочитати лише з погляду. Ми можемо розпiзнати бiль, страх, бажання, самовпевненiсть, ненависть i любов, характер i сутнiсть незнайомої людини, пильно подивившись їй в очi.
    Детальнiше...

 Дiятиме нова виставка iз Польщi - "Уганда
    Iз 5 липня 2015 року в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) дiятиме нова виставка iз Польщi - "Уганда. В пошуках слiдiв минулого:". Її автор - Мiхал Крушона. Вiн є директором Музею-замку Гуркiв у Шамотулах. Червоноградцi вже знайомi iз частиною фондової збiрки цього музею - у 2013 роцi у палацi Потоцьких експонувалася виставка картин польського емiграцiйного живопису 40-80-их рр. ХХ ст. "Життя моє:".
    Детальнiше...

 Музей iсторiї релiгiї вiдсвяткував своє професiйне свято
    Палац Потоцьких (Музей iсторiї релiгiї) вiдсвяткував своє професiйне свято - Мiжнародний день музеїв. Гостi музею взяли участь у вiдкриття нової виставки "Шахтарський Червоноград - погляд митцiв" (з фондiв Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї та музею "Шахтарська слава" м. Сокаля). Були представленi живописнi полотна червоноградських (А. Бача, Л. Стрюковський, I. Ляшенко, М. Герасимов, I. Могильов, О. Мулинська) та львiвських митцiв (О. Скоп та О. Косатий), на яких зображено Червоноград та його околицi починаючи вiд 1960-х рр. i до 2009 року.
    Детальнiше...

 Програма святкування Мiжнародного Дня музеїв у Червоноградськiй фiлiї ЛМIР пiд гаслом "Музеї заради сформованого суспiльства"
    17 травня 2015 р. (палац Потоцьких, м. Червоноград Львiвської обл., вул. Пушкiна, 10; тел. (03249) 3 90 35, 3 97 43)
    13.00-19.00 - проведення пленеру мiсцевих митцiв на територiї ЧфЛМIР "Краса Прибузького краю".
    16.00 - вiдкриття виставки "Шахтарський Червоноград - погляд митцiв" (з фондiв Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї та музею "Шахтарська слава" м. Сокаля).
    16.30 - проведення майстер-класу iз орiгамi Бенюк I.Й. (м. Червоноград).
    12.00-20.00 - огляд дiючих виставок:
    Детальнiше...

 ЗАМАЙОРiЛИ ВЕЛИКОДНi ВiЗЕРУНКИ
    5 квiтня вiдбувся традицiйний мистецький фестиваль "Великоднi вiзерунки". Цьогорiч дiйство було в Музеї iсторiї релiгiї. На початку автентинтичнi мотиви українськi гаївок виконав колектив "Криниченька". Цього дня за великоднi експозицiї грамоти учасникам фестивалю вручив начальник вiддiлу культури iгор Мащак. Родзинкою заходу став показ вишиванок гуртка "Золота ниточка".
    Детальнiше...

 Вiдбулася науково-теоретична учнiвсько-педагогiчна конференцiя "Наука Iсуса Христа - мiй прапор i дороговказ"
    У Червоноградському музеї iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) 19 березня 2015 року вiдбулася науково-теоретична учнiвсько-педагогiчна конференцiя "Наука Iсуса Христа - мiй прапор i дороговказ", присвячена 150-рiччю вiд Дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Захiд проводила завiдувач естетично-виховного вiддiлу iнформацiйно-методичного центру освiти Червоноградської мiської ради Любов Хляка.
    На конференцiю учнi червоноградських шкiл пiдготували доповiдi на такi теми, як "Вплив постатi Митрополита Андрея на становлення особистостi молодого українця", "Засади сiмейно-родинного виховання у духовнiй спадщинi Митрополита Андрея Шептицького", "Роль Митрополита Андрея Шептицького у розвої нацiонального мистецтва". Вчитель християнської етики ЧЗШ №4 Леся Палюх розповiла про Андрея Шептицького як батька сучасного екуменiчного руху, а отець Миколай iз монастиря оо. Василiан (м. Червоноград) виступив iз доповiддю "Василiянський монастир - колиска духовного становлення майбутнього Митрополита".
    Детальнiше...

 Зустрiч мiсцевих краєзнавцiв
    15 лютого 2015 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) була органiзована зустрiч мiсцевих краєзнавцiв, пiд час якої обговорювалися питання щодо оборонних укрiплень II Свiтової вiйни, а саме радянських ДОТiв в районi мiста Червонограда: коли будувалися, їх значення при оборонi територiї та їх рiзновиди. А також окреслили плани щодо їх детального обстеження.
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум "Музейна педагогiка або просвiтництво як складова компетентностi вчителя"
    29 сiчня 2015 року у Музеї iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбувся семiнар-практикум "Музейна педагогiка або просвiтництво як складова компетентностi вчителя" для вчителiв початкових класiв. Його мета - пошук нових форм i методiв виховання та навчання молодi на кращих зразках iсторiї рiдного народу, його досвiду, традицiй освiти та культури, вищих християнських iдеалiв.
    Детальнiше...

 Вiдбувся мистецький вечiр
    18 лютого 2015 року у мiстi Червоноградi, в палацi Потоцьких, вiдбувся мистецький вечiр.
    Мешканцi мiста мали нагоду послухати виступ одного з найкращих рок-гуртiв України - "Vivienne Mort" (м. Київ). Вiн був органiзований у пiдтримку нового мiнi-альбому "Filin", релiз якого вiдбувся13 лютого цього року.
    Сучасний український спiв Данiели Заюшкiної та артистично-вiртуозна гра на "клавiшах" Олександра Лежньова подарували слухачам справжнiй вир неповторних мелодiй, унiкальну атмосферу та незабутнi вiдчуття.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.3 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради