ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.2 >>Вниз >>На кiнець
Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких)
80102, м. Червоноград Львiвської обл., вул. Пушкiна, 10
Тел. (03249) 3-90-35, 3-97-43
Завiдувач фiлiєю Гриник Галина Євгенiвна
www.musej-krs.org
e-mail: palac_potockyh@bigmir.net
Музей працює з 9 до 17 години, вихiдний день - понедiлок
Вартiсть вхiдного квитка: для дорослих -5 грн; для учнiв та студентiв - 3 грн.
Вартiсть екскурсiї: для дорослих -30 грн; для дiтей - 20 грн.
 Вiдбулася презентацiя виставки талановитої ученицi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв № 5 Анастасiї Пури
    25 сiчня 2017 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдбулася презентацiя виставки талановитої ученицi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв № 5 Анастасiї Пури - "Дитячий погляд у живописi Анастасiї Пури". На своїй першiй персональнiй виставцi юна мисткиня (дiвчинцi лише 10 рокiв) представила 24 живописних полотна, на яких зображено осiннi та веснянi пейзажi, флористичнi натюрморти, ляльковi мотиви та анiмалiстка. Крiм картин, на виставцi є поробки з полiмерної глини, кухоннi дощечки, виготовленi у технiцi декупаж, топiарiї. Її роботи - це пiднесений свiт краси i фантазiї, схвильована розповiдь про думки та почуття дитини, барвистий свiт натхненних образiв.
    Детальнiше...

 Вiдбулася святкова академiя з нагоди вiдзначення 400-лiття Василiянського чину Святого Йосафата
    22 грудня 2016 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулася святкова академiя з нагоди вiдзначення 400-лiття Василiянського чину Святого Йосафата. З доповiдями про життя та дiяльнiсть отцiв-василiян виступили вiце-ректор Василiянського iнституту фiлософсько-богословських студiй iменi Митрополита Йосифа Велямина Рутського о. Єронiм Грiм та голова Мiсiї "Постуляцiйний центр беатифiкацiї УГКЦ" о. Полiкарп Марцилюк.
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї цього року стала учасником проекту "Рiздвянi зустрiчi"
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї цього року стала учасником проекту "Рiздвянi зустрiчi", який проходить у Львiвському музеї iсторiї релiгiї. В рамках цього проекту 16 грудня 2016 року вiдбулося урочисте вiдкриття виставки "Святий Угодник i Чудотворець". Наш музей представив 21 iкону, якi написанi на деревi та полотнi. Найдавнiшою серед них є iкона "Св. Миколай", що датується кiн. ХVIII ст. На нiй поєднано кiлька сюжетiв: втихомирення святим бурi на морi та порятунок потопаючого корабля, i врятування трьох дiтей, якi сидять у дiжцi. На виставцi також представлена одна дерев'яна скульптура св. Миколая, що датується кiн. XVIII - поч. XIX ст.
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї, Палац Потоцьких презентує виставку...
    Отцi Василiани: 400 рокiв служiння Боговi та людям
    Детальнiше...

 Робота над макетом палацу Потоцьких продовжується
    Робота над макетом палацу Потоцьких продовжується. За пiвтора мiсяця п. Сергiй Солодкий здiйснив колосальну, титанiчну i трудомiстку роботу!!! Але попереду є ще дуже багато роботи, адже це буде цiлий палацовий комплекс. Макет вiдтворить будiвлю у масштабi 1:200 i буде мати розмiр 160Х150 см. Краєзнавець Олександр Коркiшко став першим спонсором даного проекту, що дало змогу закупити папiр та клей. Нам ще потрiбно виготовити пiдставку-стiл i скляну вiтрину для макету. Можливо, ще хтось iз мiстян хоче долучитися до нашого грандiозного проекту?! Презентацiя макету вiдбудеться у палацi Потоцьких у червнi пiд час святкування Дня мiста.
    Детальнiше...

 Макет палацу Потоцьких
    В 2017 роцi у нашого мiста Кристинополя-Червонограда ювiлей - 325 рiччя. Червоноградський музей iсторiї релiгiї спiльно iз краєзнавцями мiста готують подарунок - макет палацу Потоцьких у тому виглядi, який вiн мав у серединi XVIII ст. Палац був збудований власником мiста Францiшком Салезiєм Потоцьким у 1756-1762 роках за проектом французького архiтектора П'єра Рiко де Тiрреджеллi (Тiрре_айля). Макет виготовляє краєзнавець, геолог, художник - Сергiй Солодкий. Ця робота стане значним доповненням до експозицiї "Кристинопiль у XVII-XX ст."
    Детальнiше...

 Вiдбувся концерт Оксани Бiланик (вокал) та Марiї Василишин (фортепiано) пiд назвою "Коли душа спiває"
    У недiлю, 27 листопада 2016 року у палацi Потоцьких (Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї) вiдбувся концерт Оксани Бiланик (вокал) та Марiї Василишин (фортепiано) пiд назвою "Коли душа спiває". Для свого рiдного мiста талановитi викладачi Червоноградської школи мистецтв пiдготували цiкаву мистецьку програму, у якiй звучали романси та українськi народнi пiснi.
    Детальнiше...

 Соломiя Ковтун презентує свої картини
    6 листопада у Палацi Потоцьких (Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї) Соломiя Ковтун презентує свої картини. Вiсiмнадцять полотен становлять експозицiю пiд назвою "Живопис Соломiї Ковтун". У них авторка драматизує мiськi пейзажi зiставленням контрастних форм i максимальною промовистiстю кольорiв, що надає роботам неочiкуваного вимiру.
    Її яскравi картини додають натхнення до життя, надихають на творчiсть, на роздуми. Художниця є активною учасницею мистецького життя Львова й Києва, мiжнародних пленерiв Литви й Польщi.
    Детальнiше...

 Вiдбудеться урочиста презентацiя виставки "Живопис Соломiї Ковтун"
    У Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) 6 листопада 2016 року о 14 годинi вiдбудеться урочиста презентацiя виставки "Живопис Соломiї Ковтун" молодої, але вже знаної львiвської художницi Соломiї Ковтун.
    Попри те, що за освiтою Соломiя - медик i працює офтальмологом, зiзнається, що медицина для неї є роботою, а мистецтво - її власне "Я". Є активною учасницею мистецького життя м. Львова та Києва. Брала участь у проектах "ВЕСЕЛКА" та "ГЕОМЕТРIЯ"; у виставках "Осiннiй салон", "Пейзажна виставка" та участь у конкурсi "Art competition", що органiзовувався центром мiської iсторiї Центрально-Схiдної Європи. Учасниця мiжнародних пленерiв у Литвi та Польщi.
    Детальнiше...

 Виставка "Дивосвiт галицької вишивки"
    З 1 вересня по 11 жовтня 2016 року Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї представляла у Музеї iсторiї м. Кам'янське виставку "Дивосвiт галицької вишивки". На нiй експонувалося 37 експонатiв, з них 32 рушники i 5 сорочок кiнця ХIХ - середини ХХ ст., що походять з Сокальського, Радехiвського i Буського районiв Львiвської областi (сокальська вишивка) та експонати, що представляли iншi терени Галичини.
    Мiж музеями iснує давня спiвпраця. Працiвники Червоноградської фiлiї неодноразово брали участь у фестивалях "Мамайfest", що проходять на базi Музею iсторiї м. Кам'янське. Цьогорiч вiдбувся "обмiн" виставками колекцiй рушникiв. У Червоноградi в цей перiод експонувалася виставка "Душа мого народу - рушники" з колекцiї Музею iсторiї м. Кам'янське.
    Детальнiше...

 Мар'яна Зiнь готує програму для рiдного Червонограда
    Мар'яна Зiнь, уродженка м. Червонограда, навчається у консерваторiї I.S.S.M. Orazio Vecchi у м. Модена (Iталiя). Її дзвiнке драматичне сопрано неодноразово звучало у концертних залах в Iталiї, а наразi готує програму для рiдного Червонограда: звучатимуть твори Моцарта, Беллiнi, Россiнi, Дворжака та українська класика.
    Вхiд на концерт вiльний.
    Детальнiше...

 Виставка "Душа мого народу - рушники"
    З 15 вересня у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї дiє нова виставка "Душа мого народу - рушники" з фондiв Музею iсторiї мiста Кам'янське. На виставцi представлено шiсть сорочок, одна святкова скатертина та 36 рушникiв. Географiчно виставка охоплює Днiпропетровську, Харкiвську, Полтавську областi. Однак бiльшiсть рушникiв походять з Днiпрпетровщини (Катеринославщини). Хронологiчно виставка репрезентує українську вишивку кiн. ХIХ - поч. ХХ ст. Кiлька експонатiв представляють сучасну українську вишивку.
    Детальнiше...

 Вiдкриється виставка "Душа мого народу - рушники"
    15 вересня 2016 року о 12 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдкриється виставка "Душа мого народу - рушники" з колекцiї Музею iсторiї м. Кам'янське. На нiй буде представлено 43 експонати: рушники, чоловiчi i жiночi сорочки кiн. ХIХ - поч. ХХ ст. iз Катеринославської, Харкiвської, Полтавської губернiй; Полтавської, Кiровоградської та Днiпропетровської областей 20-60-х рр. ХХ ст. Серед рушникiв особливо видiляються рушники iз сюжетною вишивкою. Зокрема, є зображення Берегинь-Рожаниць i "дерева життя", весiльнi рушники iз вишитими текстами "Щедрою рукою щастя просила", "Не смотри на красоту, а смотри на доброту", датованi початком ХХ ст., та сучасний "З Богом i щастям у нове життя". У колекцiї є i рушник жалобний iз сюжетною вишивкою "Пiд хрестом моя могила".
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) презентувала виставку робiт львiвського майстра рельєфної пластики на шкiрi Iгоря Копчика - "Україна. Магiя українцiв"
    21 серпня 2016 року о 14 годинi до Дня Незалежностi України та Дня шахтаря Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) презентувала виставку робiт львiвського майстра рельєфної пластики на шкiрi Iгоря Копчика - "Україна. Магiя українцiв". З творчiстю митця червоноградцi вже знайомi, адже мали можливiсть оглядати його картини на виставках у нашому музеї у 2000, 2001 та у 2006 роках.
    Митець знайшов свою нiшу в доволi тiсному художньому середовищi Львова, в якiй i досi залишається поза конкуренцiєю. Сьогоднi творчiсть п. Iгоря загальновiдома та шанована як в рiдному мiстi, в Українi, так i поза її межами. Iгор Копчик мав понад двадцять персональних виставок, а ще виставляв свої композицiї в складi збiрних вернiсажiв.
    Детальнiше...

 Виставка робiт львiвського майстра рельєфної пластики на шкiрi Iгоря Копчика - "Україна. Магiя українцiв"
    21 серпня 2016 року о 14 годинi до Дня Незалежностi України та Дня шахтаря Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) презентуватиме виставку робiт львiвського майстра рельєфної пластики на шкiрi Iгоря Копчика - "Україна. Магiя українцiв". З творчiстю митця червоноградцi вже знайомi, адже мали можливiсть оглядати його картини на виставках у нашому музеї у 2000, 2001 та у 2006 роках.
    Митець знайшов свою нiшу в доволi тiсному художньому середовищi Львова, в якiй i досi залишається поза конкуренцiєю. Сьогоднi творчiсть п. Iгоря загальновiдома та шанована як в рiдному мiстi, в Українi, так i поза її межами. Iгор Копчик мав понад двадцять персональних виставок, а ще виставляв свої композицiї в складi збiрних вернiсажiв.
    Детальнiше...

 До Дня молодi та Дня мiста 26 червня 2016 року Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї та червоноградська художниця Тамара Голутяк презентували виставку "Олiйний живопис Тамари Голутяк"
    Це вже третя виставка художницi у нашому музеї (до слова, п. Тамара i працювала у 1988-1989 рр. у музеї художником-оформлювачем). Першi двi вiдбулися у 1996 та 1997 роках. I ось пiсля такої довгої перерви, ми знову можемо пiзнати та вiдшукати у її творах глибоку фiлософiю буття та Свiту. У них мисткиня вiдкривається повнiстю: за допомогою фарб показує свiй настрiй, думки, i навiть виливає душу.
    Тамара Маркiвна почала малювати ще в дитинствi (народилася у 1940 р. в смт. Андрушiвка на Житомирщинi). У п. Тамари в родинi було багато митцiв: дiдусь був музикантом - грав на скрипцi, а батько писав вiршi та малював. Саме вiд батька п. Тамара перейняла хист до малювання та написання вiршiв.
    Детальнiше...

 Концерт проекту "Музика палацу Потоцьких"
    Червоноград заможне мiсто. В його розпорядженнi аж 4 роялi. Один з них - австрiйської роботи - знаходиться в Палацi Потоцьких. I в травневому концертi проекту "Музика палацу Потоцьких" ви матимете нагоду його послухати. 22 травня, в недiлю. о 17.00 у виконаннi фортепiанного дуету викладачiв Львiвської музичної академiї Ганни Iванюшенко та Тетяни Мiлодан прозвучать сонати Людвiга ван Бетовена та Леопольда Кожелуха, Маленька сюїта Клода Дебюссi, Пер Гюнт Едварда Грiга, та Угорськi танцi Йоганеса Брамса.
    Детальнiше...

 Заходи з нагоди Мiжнародного дня музеїв
    18 травня 2016 року в Червоноградськiй фiлiї ЛМIР традицiйно пройшли заходи з нагоди Мiжнародного дня музеїв.
    Науковi працiвники музею органiзували цiкаву науково-пiзнавальну зустрiч мiсцевих краєзнавцiв, студентської та учнiвської молодi iз доцентами кафедри реставрацiї архiтектурної i мистецької спадщини Iнституту архiтектури Нацiонального унiверситету "Львiвська полiтехнiка" Олегом Рибчинським та Юрiєм Дубиком. Вони представили свої науковi роботи "Розвиток планувальної структури Червонограда (Христинополя) протягом XVII-початку ХХI ст." та "Iсторико-архiтектурний опорний план з визначенням меж iсторичного ареалу".
    Детальнiше...

 Вiдбулась мiська науково-теоретична конференцiя старшокласникiв "Наука Iсуса Христа - мiй прапор i дороговказ"
    У Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) 13 травня 2016 року в рамках Мiжнародної науково-дослiдницької конференцiї "Андрей Шептицький - будiвничий держави, князь церкви, лiдер нацiї" вiдбулась мiська науково-теоретична конференцiя старшокласникiв "Наука Iсуса Христа - мiй прапор i дороговказ", присвячена 150-рiччю вiд Дня народження Митрополита Андрея Шептицького.
    Її мета - вшанування пам'ятi Андрея Шептицького як будiвничого української держави, духовного провiдника народу, лiдера української нацiї; привернути увагу школярiв до багатогранної дiяльностi митрополита; розвиток в українському суспiльствi християнських цiнностей, моралi, чеснот, культури та мудростi; формування в української молодi духу єдностi, духу любовi, духу справедливостi, духу лiдерства, духу переможцiв; формувати в учнiв розумiння вкладу митрополита Андрея в розбудову української церкви, виховання нацiонально свiдомої молодi; залучити старшокласникiв до науково-пошукової роботи з актуальних питань духовностi та просвiтництва в новiтнiй iсторiї України; сприяти формуванню культури наукових дослiджень.
    Детальнiше...

 ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ МIЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗЕЇВ У ЧЕРВОНОГРАДСЬКIЙ ФIЛIЇ ЛМIР ПIД ГАСЛОМ "МУЗЕЇ I КУЛЬТУРНI ЛАНДШАФТИ"
     18 ТРАВНЯ 2016 Р. (ПАЛАЦ Потоцьких, М. ЧЕРВОНОГРАД ЛЬВIВСЬКОЇ ОБЛ., ВУЛ. ПУШКIНА, 10; ТЕЛ. (03249) 3 90 35, 3 97 43)
    Детальнiше...

 "Великоднi вiзерунки-2016" в палацi Потоцьких (Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї)
    Традицiйно у Вербну недiлю, 24 квiтня 2016 р., у Червоноградi вiдбувся загальномiський мистецький фестиваль "Великоднi вiзерунки". У фестивалi взяли участь 26 учасникiв: загальноосвiтнi школи, дошкiльнi навчальнi заклади, Будинок дитячої та юнацької творчостi, Школа мистецтв, Студiя образотворчого мистецтва при Народному домi Червонограда, Червоноградська мiська централiзована бiблiотечна система, вихованцi громадських органiзацiй "Нiка" та "Промiнь надiї", а також були представленi авторськi мiнi-експозицiї мiсцевих мисткинь Оксани Гончарук, Марiї Ляшук i Наталiї Iонайтєнє (заступника директора ЧЗШ №9).
    Детальнiше...

 Мiський семiнар вчителiв хiмiї
    В межах програми "Музейна педагогiка" 14 квiтня 2016 р. Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї та вчителi хiмiї червоноградської загальноосвiтньої середньої школи I-III ступенiв №9 Федюк Н.М. та Олiйник Л.А. провели мiський семiнар вчителiв хiмiї "Хiмiя в життi людини. Природнi i синтетичнi полiмери в реставрацiї".
    Основний лейтмотив семiнару: "Реставратори - це тi, кого не видно i хто залишається за кадром мистецтва, але головне - тi, без яких цей кадр може втратити бувалу красу". Художники-реставратори музею Олена Труляєва та Iрина Коваль розповiли присутнiм про рятувальнi, вiдновлювальнi i консервативнi засоби вiдносно творiв сакрального мистецтва.
    Детальнiше...

 Заасфальтовано дiлянку
    4 квiтня було заасфальтовано дiлянку дороги по вул. Пушкiна до палацу Потоцьких та проведено ямковий ремонт на дорозi до мототреку.
    Працiвники музею висловлюють велику вдячнiсть мiському головi м. Червонограда Залiвському А.I. та керiвнику ПП "Сорiс" Остапчуку А.С.
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар-практикум "Розвиток духовної особистостi засобами музейної педагогiки"
    29 березня 2016 р. в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдбувся семiнар-практикум "Розвиток духовної особистостi засобами музейної педагогiки" вчителiв зарубiжної лiтератури мiста. Захiд пiдготували вчителi Червоноградської загальноосвiтньої середньої школи I-III ступенiв №9 Кардинал О.П. i Друзь О.Ф.
    Основним лейтмотивом семiнару стали слова з Нагiрної проповiдi Iсуса Христа: "Щасливi тi, що усвiдомлюють свою потребу в духовному" (Матвiя 5:3). Завiдувач музею Галина Гриник провела екскурсiю по стацiонарнiй виставцi "Українська iкона XVII-XIX столiть", а учнi ЧЗШ №9 доповнювали її розповiдями про життя святих, представлених на iконах, пов'язували свої розповiдi з творами зарубiжної лiтератури, iнсценiзували. Особливе враження на присутнiх справили пiснi-молитви у виконаннi учнiв школи.
    Детальнiше...

 Фундацiя розвитку Червонограда запрошує червоноградцiв на черговий концерт проекту "Музика палацу Потоцьких"
    28 лютого до палацу завiтають музиканти Оркестру барокової капели Львiвської нацiональної музичної академiї iм. М.Лисенка з програмою "Бароко у всiй красi". Маємо змогу познайомитись iз струнним оркестром у докласичному його варiантi - коли до складу оркестру ще входив клавесин - прадiд сучасного фортепiано. Саме так - глядачi\слухачi "Музики палацу Потоцьких" мають змогу знову почути\побачити клавесин! А також музику, що звучала в палацi Потоцьких за часiв його розквiту. Прозвучать твори Генрiха Бiбера, Арканджелло Кореллi, Георга Фiлiпа Телемана та Карло Тезарiнi.
    Детальнiше...

 Вiдбулась спiльна акцiя музею та польської громади мiста Червонограда, присвячена 65-iй рiчницi переселення українцiв та полякiв
    У недiлю, 21 лютого 2016 року, в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулась спiльна акцiя музею та польської громади мiста Червонограда, присвячена 65-iй рiчницi переселення українцiв та полякiв унаслiдок змiни мiждержавного кордону 1951 року мiж СРСР та Польською Республiкою, яка увiйшла в iсторiю як "обмiн дiлянками державних територiй", а у Польщi - пiд криптонiмом "Akcja H-T 1951" (Г-Т - це скорочення вiд назв населених пунктiв Грубешув-Томашув).
    Детальнiше...

 Вiдбувся вечiр пам'ятi Галини Чобонян (Марко)
    12 лютого 2016 року о 14.00 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбувся вечiр пам?ятi Галини Чобонян (Марко), пiд час якого вiдбулося вiдкриття виставки її робiт "Життя як мить: єдина мить:". Сiм'я п. Галини, чоловiк Валерiй Самадович та двоє дiтей Iрина i Павло, пiдготували фотоспогади про життя та долю мисткинi.
    Галина Михайлiвна залишилася в пам'ятi жителiв мiста як талановитий вчитель образотворчого мистецтва та чудовий вихователь Червоноградської загальноосвiтньої школи-iнтернату I-III ступенiв. Її вихованцi неодноразово брали участь i перемагали у мiських, обласних та нацiональних конкурсах з образотворчого мистецтва.
    Детальнiше...

 Вiдкрили Мандрiвну виставку українського народного одягу
    Львiвський музей iсторiї релiгiї спiльно iз Червоноградською фiлiєю Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдкрили Мандрiвну виставку українського народного одягу "Я маю в серцi те, що не вмирає. Евакуйована колекцiя" бiйця добровольчого батальйону "Айдар" Миколи Павлюченка. За професiєю iнженер, а за духом - козак, вiн iз першого дня захищав країну на Майданi, а з початком антитерористичної операцiї вступив до лав добровольчого батальйону "Айдар". Микола Павлюченко рятував розбомбленi бiблiотеки на Луганщинi, розносячи книги по сiльських хатах. Коли побачив, що вiйна може знищити iсторичнi експонати, якi засвiдчують українськiсть Сходу, вирiшив за двi вiйськовi зарплати, виданi йому на лiкування обпечених легень i контузiй у Польщi, викупити їх у етнографа мiста Старобiльськ Єлизавети Главацької. Вiн рятував колекцiю українського одягу, бо за 50 км вiд Старобiльська вибухали снаряди та били ГРАДи.
    Детальнiше...

 Презентацiя виставки нашого земляка Сергiя Степановича Солодкого
    2016 рiк для Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (розмiщується у палацi Потоцьких) розпочався презентацiєю виставки нашого земляка Сергiя Степановича Солодкого. Митець є знаною у Червоноградi людиною, адже вiн у нашому мiстi вже втретє представляє свою персональну виставку. Знайомi з його творчiстю i у мiстi Великi Мости, адже тут у вiйськовiй частинi п. Сергiй виставляв також свої роботи. У його доробку є i iлюстрування книги однiєї iз мiсцевих поетес.
    Детальнiше...

 Концерт проекту "Музика палацу Потоцьких"
    Черговий концерт проекту "Музика палацу Потоцьких" Фундацiї розвитку Червонограда вiдбудеться 17 сiчня. О 16.00 цього недiльного дня в палацi будемо слухати добре вiдомий львiвський квiнтет "ROCKOKO".
    Кажуть, що "працюють" вони в жанрi instrumental rock. Творчий доробок гурту складається з класичних творiв, iнструментальних обробок i власних композицiй. Зокрема, це кавер-версiї пiсень таких гуртiв та виконавцiв, як Metallica, Apocalyptica, AC/DC, Michael Jackson, Nirvana, Океан Ельзи, Rammstein, System of a Down, а також народних українських пiсень. Маєте нагоду почути iнструментальнi обробки свiтових музичних хiтiв рок та поп класики 20 столiття у виконаннi скрипки, двох вiолончелей, гiтари та кахона. Як це звучить - слухайте ось тут...
    Детальнiше...

 Туристичний кластер "Рата"
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї є членом туристичного кластеру "Рата". В кластерi розробленi два маршрути: велосипедний та сплав на байдарках рiчками Рата i Захiдний Буг по маршруту м. Великi Мости - с. Борове - с. Сiлець - с. Межирiччя - м. Червоноград. Довжина маршруту 27 км.
    2 сiчня 2016 року у Великих Мостах в спортивно-туристичному комплексi "Пiд дубом" вiдбулася презентацiя кластеру. Туристичнi маршрути представили мер мiста Великi Мости Ярослав Ройко, завiдувач Червоноградського музею iсторii релiгii (палац Потоцьких) Галина Гриник, вiце- президент Любельсько-Пiдкарпатської спiлки байдарочникiв Лєслав Фляга (Польща), краєзнавець Олександр Коркiшко (м. Червоноград). Пiсля урочистостей вiдбувся зимовий сплав на байдарках по р. Рата.
    Детальнiше...

 Вiдкриття нової виставки "Творчiсть Сергiя Солодкого"
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiлiгiї запрошує усiх червоноградцiв та гостей мiста на вiдкриття нової виставки "Творчiсть Сергiя Солодкого" (м. Червоноград), яке вiдбудеться 17 сiчня 2016 року о 14.00 годинi.
    Солодкий Сергiй Степанович народився 14 сiчня 1960 року в Кривому Розi. В 1961 роцi родина переїхала до м. Червонограда, i тут п. Сергiй проживає до сьогоднi. Сергiй Степанович є випускником Червоноградської загальноосвiтньої школи № 12.За освiтою та професiєю вiн є геологом - закiнчив Львiвський нацiоналький унiверситетт iм. Iвана Франка, геологiчний факультет. Вiсiмнадцять рокiв пропрацював в геологорозвiдцi по обслуговуванню шахт м. Червонограда. В даний момент - пенсiонер.
    Детальнiше...

 Вiдбулося духовно-молитовне подячне паломництво до Чудотворної iкони Матерi Божої Кристинопiльської
    26 грудня 2015 року у церквi Святого Юрiя оо. Василiан (м. Червоноград) вiдбулося духовно-молитовне подячне паломництво до Чудотворної iкони Матерi Божої Кристинопiльської. В ному взяли участь 60 демобiлiзованих воїнiв з Червоноградського деканату та їхнi родини.
    Божественну Лiтургiю очолив отець-канцлер Сокальсько-Жовкiвської єпархiї Роман Синицький у спiвслужiннi iз священниками Червоноградського деканату: настоятелем церкви Св. Ап. Петра та Павла в Соснiвцi отцем-деканом Зеновiєм Буньом, настоятелем церкви Святого Юрiя отцiв Василiан о. Iгнатiєм Москалюком (м. Червоноград), настоятелем церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України о. Володимиром Ващуком (м. Червоноград) настоятелем церкви Св. Йосафата о. Михайлом Нискогузом (м. Червоноград), о. Василем Дубецьким (с. Волсвин), о. Андрiєм Тимчаком (с. Острiв), о. Петром Якимцем (с. Сiлець), о. Iваном Квiтковським (с. Гiрник), о. Андрiєм Чехом (с. Комарiв), головою комiсiї капеланства о. Романом Возняком.
    Детальнiше...

 Пройшов концерт аспiрантки Нацiональної музичної академiї
    В кiнцi жовтня в Червоноградськiй дитячiй школi мистецтв пройшов концерт аспiрантки Нацiональної музичної академiї , "музи Майдану" Антуанетти Мiщенко. В концертi прозвучали твори I.С.Баха, Ф.Шопена. Пiсля концерту учнi школи мали можливiсть поспiлкуватися з безпосередньою учасницею революцiйних подiй.
    Детальнiше...

 В недiлю, 13 грудня, о 15.00 в палацi Потоцьких звучатиме акордеон!
    Точнiше два кнопкових акордеони в руках у братiв Володимира та Iвана Гайдичукiв з Києва.
    В репертуарi Володимира - добре знайомого глядачам Вечорiв з попереднiх концертiв - напевно весь репертуар свiтових музичних хiтiв. Iнструмент в його руках звучить як орган, як ансамбль, як оркестр. Симфонiю зiграти в перекладi для акордеону? Запросто! Уявляєте, яке звучання можливе в дуетi?
    Концерти циклу "Музика палацу Потоцьких" вiдбуваються в унiкальнiй за акустичними властивостями виставковiй залi палацу з липня 2012 року. Пiсля майже рiчної перерви концерти вiдновленi за сприянням Фундацiї розвитку Червонограда.
    Детальнiше...

 Вiдбулася музейна вiтальня з мiсцевою художницею Ольгою Попiль
    6 грудня 2015 року о 14.00 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбулася музейна вiтальня з мiсцевою художницею Ольгою Попiль.
    Ольга Андрiївна Попiль народилася 24 вересня 1960 року в Казахстанi (м. Караганда) в багатодiтнiй сiм'ї переселенцiв з Iвано-Франкiвщини. Її першим вчителем iз рисунку стала рiдна сестра Дарина. Саме завдяки сестрi п. Ольга поступила до педагогiчного коледжу. На другому курсi зацiкавилася живописом. У 1981 роцi, закiнчивши педагогiчний коледж в Казахстанi, Ольга Андрiївна вирушила до України, в м. Червоноград. Була прийнята на роботу до Червоноградської дитячої художньої школи. Тодi працювала тiльки в технiцi станкового живопису. В 1987-1992 рр. навчалася в Iвано-Франкiвському державному педагогiчному iнститутi (тепер Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. Василя Стефаника) на художньо-графiчному вiддiленнi. В 2000-2001 рр. опанувала новий вид образотворчого мистецтва - графiку. Згодом почала малювати на склi та одночасно виготовляла шкрябанки. Окрiм малярства та писанкарства, Ольга Андрiївна працює iз деревом (скульптурна рiзьба). Ще одним захопленням у життi талановитої червоноградки є написання вiршiв, частину яких вона кладе на мелодiї.
    Детальнiше...

 Вiдбудеться музейна вiтальня з мiсцевою художницею Ольгою Попiль
    6 грудня 2015 року о 14.00 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться музейна вiтальня з мiсцевою художницею Ольгою Попiль.
    Ольга Андрiївна Попiль народилася 24 вересня 1960 року в Казахстанi (м. Караганда) в багатодiтнiй сiм'ї переселенцiв з Iвано-Франкiвщини. Її першим вчителем iз рисунку стала рiдна сестра Дарина. Саме завдяки сестрi п. Ольга поступила до педагогiчного коледжу. На другому курсi зацiкавилася живописом. У 1981 роцi, закiнчивши педагогiчний коледж в Казахстанi, Ольга Андрiївна вирушила до України, в м. Червоноград. Була прийнята на роботу до Червоноградської дитячої художньої школи. Тодi працювала тiльки в технiцi станкового живопису. В 1987-1992 рр. навчалася в Iвано-Франкiвському державному педагогiчному iнститутi (тепер Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. Василя Стефаника) на художньо-графiчному вiддiленнi. В 2000-2001 рр. опанувала новий вид образотворчого мистецтва - графiку. Згодом почала малювати на склi та одночасно виготовляла шкрябанки. Окрiм малярства та писанкарства, Ольга Андрiївна працює iз деревом (скульптурна рiзьба). Ще одним захопленням у життi талановитої червоноградки є написання вiршiв, частину яких вона укладає на мелодiї.
    Детальнiше...

 Музейна вiтальня з п.Михайлом Махником
    21 листопада 2015 року вiдбулася музейна вiтальня з жителем м. Червонограда п. Михайлом Махником. У мiстi вiн є знаним громадсько-полiтичним дiячем, профспiлковим активiстом, учасником багатьох лiтературних та культурно-мистецьких заходiв. Пан Михайло презентував свою поетичну збiрку "Кристинопiльська рапсодiя" та представив свої живописнi роботи.
    Детальнiше...

 Вiдбулася творча зустрiч "Музейна педагогiка або просвiтництво як складова компетентностi вчителя"
    19 листопада 2015 року у Музеї iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулася творча зустрiч "Музейна педагогiка або просвiтництво як складова компетентностi вчителя" вчителiв Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №4 та керiвникiв шкiльних музеїв Сокальського району Львiвської областi
    Детальнiше...

 У Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) дiє виставка "Михайло Грушевський - вчений, iсторик, будiвничий нацiї"
    У вереснi 2016 року Україна вiдзначатиме 150-рiччя вiд Дня народження видатного українського державного та полiтичного дiяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республiки, iсторика i органiзатора української науки Михайла Грушевського. Державний меморiальний музей Михайла Грушевського у Львовi розпочав вiдзначення цього ювiлею вже цьогорiч у м. Червоноградi.
    З 4 листопада 2015 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) дiє виставка "Михайло Грушевський -вчений, iсторик, будiвничий нацiї" (з колекцiї Державного меморiального музею Михайла Грушевського у Львовi), присвячена цiй знаменнiй подiї.
    Детальнiше...

 Львiвський музей розпочинає вiдзначення ювiлею
    4 листопада 2015 року о 14.15 у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) науковi працiвники Державного меморiального музею Михайла Грушевського у Львовi представлять частину своєї музейної колекцiї на виставцi "Михайло Грушевський -вчений, iсторик, будiвничий нацiї". У вереснi 2016 року Україна вiдзначатиме 150-рiччя вiд Дня народження видатного українського державного та полiтичного дiяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республiки, першої у ХХ столiттi незалежної Української держави, iсторика i органiзатора української науки Михайла Грушевського. Львiвський музей розпочинає вiдзначення цього ювiлею вже цьогорiч.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.2 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради