На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.1 >>Вниз >>На кiнець
Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких)
80102, м. Червоноград Львiвської обл., вул. Пушкiна, 10
Тел. (03249) 3-90-35, 3-97-43
Завiдувач фiлiєю Гриник Галина Євгенiвна
www.musej-krs.org
e-mail: palac_potockyh@bigmir.net
Музей працює з 9 до 17 години, вихiдний день - понедiлок
Вартiсть вхiдного квитка: для дорослих -5 грн; для учнiв та студентiв - 3 грн.
Вартiсть екскурсiї: для дорослих -30 грн; для дiтей - 20 грн.
 Вiдбудеться вiдкриття виставки "Живопис Володимира Карвасарного"
    30 червня 2019 року, до Дня мiста, о 14 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки "Живопис Володимира Карвасарного".
    Володимир Карвасарний - визначний художник-графiк, живописець та дизайнер, є членом Нацiональної Спiлки художникiв України. В перелiку досягнень пана Володимира - участь та неодноразовi перемоги у мiжнародних конкурсах в Києвi, Варшавi, Лейпцигу, Парижi, Софiї, Москвi, Тамбовi,Улан-Баторi тощо. Його твори знаходяться в музеях та приватних колекцiях України, Болгарiї, Югославiї, Польщi, Францiї, США, Росiї.
    Детальнiше...

 Музей розпочав перший етап святкування Дня мiста
    У Червоноградськiй фiлiї ЛМIР (палацi Потоцьких) можна побачити ще двi пам'ятки сакральної спадщини мiста Кристинополя поряд з костелом Св. Духа з монастирем оо. Бернардинiв та церквою Св. Юрiя з монастирем оо. Василiян!
    13 червня музей розпочав перший етап святкування Дня мiста презентацiєю виставки макетiв кристинопiльської синагоги та барокового придорожного хреста (автор - Сергiй Солодкий). Якщо придорожний хрест досi стоїть на роздорiжжi мiж вулицями Володимира Великого та Василя Бобинського, то синагога збереглася лише на старих свiтлинах.
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) пiдготувала цiкаву та насичену програму
    18 травня 2019 року свiтова спiльнота вiдсвяткувала Мiжнародний день музеїв пiд гаслом "Музеї як культурнi хаби: майбутнє традицiй". В наш час ця тема є актуальною, оскiльки суспiльна роль музеїв змiнюється. Вони стають бiльш iнтерактивними, ведуть дiалог з аудиторiєю. Музеї стають "культурними центрами, що функцiонують як платформи, де творчiсть поєднується зi знаннями, i вiдвiдувачi також можуть створювати, дiлитися та взаємодiяти".
    Детальнiше...

 Вiдбулося вiдкриття виставки "Ярослав Гладкий - аристократ чорного штриха"
    20 сiчня 2019 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулося вiдкриття виставки "Ярослав Гладкий - аристократ чорного штриха". Для червоноградського рiзьбяра Ярослава Гладкого вона є ювiлейною - 30! У музеї це вже шоста персональна виставка гравера i саме тут у 1996 роцi вiдбулася його перша презентацiя робiт. Твори червоноградського митця експонувалися у Сокалi, Львовi, Днiпрi та Києвi.
    Детальнiше...

 Презентуватимуть картини нововолинської художницi п. Наталiї Дем'янової
    2 грудня 2018 року о 14 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) презентуватимуть картини нововолинської художницi п. Наталiї Дем'янової на виставцi "Подих барв".
    Наталiя Дем'янова народилася у 1978 р. у м. Нововолинськ Волинської областi у творчiй родинi. Шлях у свiт образотворчого мистецтва вiдкрили їй дiдусь та мама - художники. Панi Наталiя закiнчила кафедру образотворчого мистецтва в Схiдноєвропейському нацiональному унiверситетi iм. Лесi Українки (м. Луцьк). Зараз працює дизайнером у нововолинськiй друкарнi, а у вiльний час займається улюбленою справою. Працює п. Наталiя олiйними та акриловими фарбами, а також займається графiкою, розписом на склi та каменi.
    Детальнiше...

 Вiдбувся концерт Мар'яни Зiнь (драматичне сопрано)
    18 листопада 2018 року в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдбувся концерт Мар'яни Зiнь (драматичне сопрано) за участю викладача Червоноградської дитячої школи мистецтв, концертмейстра Зiнаїди Важнової та камерного хору "Кристинопiль", керiвником якого є директор школи мистецтв Наталiя Зiнькiв.
    Уродженка м. Червонограда, Мар'яна Зiнь, яка тепер проживає в Iталiї, вже втретє виступила у палацi Потоцьких. В її виконаннi звучали шедеври оперної музики.
    Детальнiше...

 Музейники прийняли учасникiв IХ Мiжнародної наукової археологiчної конференцiї
    10 листопада 2018 року музейники прийняли учасникiв IХ Мiжнародної наукової археологiчної конференцiї "На пограниччi культур та етносiв: взаємоконтакти як спосiб комунiкацiї та еволюцiї", яка щорiчно вiдбувається у Винникiвському iсторико-краєзнавчому музеї.Серед присутнiх були науковцi львiвських, київських, харкiвських, запорiзьких, одеських, тернопiльських, луцьких академiчних, вузiвських та музейних установ, Жешiвського, Торунського, Ягеллонського, Люблiнського, Лодзького унiверситетiв Польщi та iн.
    Детальнiше...

 Вiдбулася зустрiч iз українським полiтиком i громадським дiячем
    19 вересня 2018 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулася зустрiч iз українським полiтиком i громадським дiячем, президентом Благодiйного фонду "Україна-Русь" Ростиславом Новоженцем. На заходi п. Ростислав на науково-популярних мапах Благодiйного фонду розповiв про важливi етапи української iсторiї.
    Детальнiше...

 Вiдбулося урочисте вiдкриття виставки "На ретро-хвилi"
    28 серпня 2018 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулося урочисте вiдкриття виставки "На ретро-хвилi" (спiльно з червоноградською радiостудiєю "Новий Двiр").
    На презентацiї органiзатори виставки завiдувач музею Галина Гриник та п. Михайло Махник розповiли про iсторiю розвитку радiо в свiтi та Українi, а також провели екскурс по експонатах виставки. Вiд колишнього журналiста радiостудiї "Новий Двiр" п. Петра Корчука присутнi дiзналися про створення та дiяльнiсть мiсцевого радiо.
    Детальнiше...

 Вiдкриття виставки вiнницького художника Михайла Мiгрiна "У плинi часу"
    До Дня Незалежностi України та Дня шахтаря 26 серпня 2018 року о 14 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки вiнницького художника Михайла Мiгрiна "У плинi часу". Виставка є результатом давньої спiвпрацi мiж червоноградським музеєм та Музеєм iсторiї м. Кам'янського.
    Михайло Михайлович Мiгрiн народився 15 квiтня 1941 р. у м. Вiнницi. Художник був учасником обласних, республiканських та всесоюзних виставок з 1988 р., а iз 1992 р. є членом Нацiональної спiлки художникiв України.
    Детальнiше...

 Вiдкрили нову виставку "Плакати Володимира Карвасарного"
    У Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) 13 липня 2018 р. вiдкрили нову виставку "Плакати Володимира Карвасарного" (м. Хмельницький).
    Плакат - один iз найоперативнiших та найємнiших за образною, iдейною виразнiстю видiв образотворчого мистецтва. Його можна порiвняти iз дзвоном, який оповiщає про головнi подiї, актуальнi iдеї, стає на захист, миттєво реагує на змiни i устремлiння часу. Плакат мобiлiзує думки i почуття людей, закликає i переконує.
    Детальнiше...

 Вiдбудеться вiдкриття виставки плакатiв українського художника-графiка та живописця з Хмельниччини Володимира Карвасарного
    13 липня 2018 року о 14 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки плакатiв українського художника-графiка та живописця з Хмельниччини Володимира Карвасарного.
    Володимир Карвасарний вiдомий як визначний художник-графiк, живописець та дизайнер, є членом Нацiональної Спiлки художникiв України. В перелiку досягнень В. Карвасарного - участь та неодноразовi перемоги у мiжнародних конкурсах в Києвi, Варшавi, Лейпцигу, Парижi, Софiї, Москвi, Тамбовi,Улан-Баторi тощо. Його твори знаходяться в музеях та приватних колекцiях України, Болгарiї, Югославiї, Польщi, Францiї, США, Росiї.
    Детальнiше...

 Вiдкриття виставки молодої художницi Лiдiї Матвiєнко "Серцевина. Все в менi"
    Виставка дiятиме до серпня 2018 р.
    Детальнiше...

 Вiдбудеться вiдкриття виставки молодої художницi Лiдiї Матвiєнко
    1 липня 2018 р. о 14 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки молодої художницi Лiдiї Матвiєнко "Серцевина. Все в менi".
    Лiда Матвiєнко народилася в м.Переяслав-Хмельницький, що пiд Києвом, проте виросла у м.Сокаль. Малює вiдтодi, як навчилася тримати олiвець: спочатку по стiнах, потiм на паперi, пiзнiше на полотнi, тканинi, деревi, i знову на стiнах, уже бiльш вмiло володiючи iнструментом. Навчалася в художнiй школi в Сокалi, потiм у Львовi - в художньому училищi (ЛВПХУ), згодом в Академiї Мистецтв (ЛНАМ), де закiнчила магiстратуру за спецiальнiстю "Дизайн одягу". Панi Лiдiя мала досвiд виготовлення арт-продукцiї з використанням власних малюнкiв та принтiв. Вона виготовляла еко-торби, чашки, одяг з зображеннями власного дизайну. Паралельно - не полишала створення картин, iлюстрацiй, i пiзнiше знову повнiстю повернулася до цього заняття. Лiдiя Матвiєнко пiдписує свої роботи як LidikArt: "Lidik" - тому що так називає її дiдусь, "Art" - мистецтво.
    Детальнiше...

 Музей вiдсвяткував День мiста
    У Червоноградськiй фiлiї ЛМIР (палацi Потоцьких) тепер можна побачити найдавнiшi пам'ятки сакральної архiтектури XVIII ст. у м. Червоноградi!
    У недiлю, 24 червня, музей вiдсвяткував День мiста презентацiєю виставки макетiв костелу Зiслання Святого Духа з монастирем оо. Бернардинiв та церкви Святого Юрiя з монастирем оо. Василiян (автор -Сергiй Солодкий). Виставку представили завiдувач музею Галина Гриник, автор макетiв Сергiй Солодкий та керiвник секцiї краєзнавчого туризму Червоноградського клубу туристiв Олександр Коркiшко. Мiсцевi краєзнавцi подарували музею видання "Maly krol na Rusi i jego stolica Krystynopol" Jana Czerneckiego (Krakow, 1939 р.)
    Детальнiше...

 Подарунок краєзнавцiв до Дня мiста!
    24 червня 2018 р. о 13 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки макетiв костелу Зiслання Святого Духа з монастирем оо. Бернардинiв та церкви Святого Юрiя з монастирем оо. Василiян у тому виглядi, який вони мали у XVIII ст. Цi макети стануть експонатами роздiлу "Релiгiйне життя Кристинополя у XVIII ст." постiйно дiючої експозицiї "Кристинопiль у XVII-XX столiттях".
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдсвяткувала своє професiйне свято - Мiжнародний день музеїв
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдсвяткувала своє професiйне свято - Мiжнародний день музеїв.
    Заступник мера м. Червонограда п. Наталiя Турко та начальник вiддiлу культури п. Тетяна Забава привiтали музейних працiвникiв та нагродили їх почесними грамотами за високий професiоналiзм, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи i збереження культурного надбання та з нагоди Мiжнародного дня музеїв.
    На музейну вiтальню - зустрiч з геологом, краєзнавцем та художником Сергiєм Солодким (м. Червоноград) завiтали давнi друзi музею - мiсцевi краєзнавцi. Приємною несподiванкою для митця Сергiя Солодкого стало нагородження грамотою вiд мiської адмiнiстрацiї за активну участь у культурно-мистецькому життi мiста.
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї запрошує усiх червоноградцiв та гостей мiста долучитися до святкування Мiжнародного дня музеїв, яке вiдбудеться 18 травня 2018 року
    Працiвники музею пiдготували цiкаву програму, розраховану на людей рiзного вiку та вподобань. Перш за все, о 12 годинi заплановано музейну вiтальню - зустрiч з геологом, краєзнавцем та художником Сергiєм Солодким (м. Червоноград). У музеї вiн вже тричi представляв свої олiйнi та графiчнi роботи на персональних виставках. Минулого року до 325-рiччя мiста Кристинопiль-Червоноград п. Сергiй подарував вiдтворений у мiнiатюрi палацово-парковий комплекс Потоцьких середини XVIII столiття, який став окрасою експозицiї "Кристинопiль у XVII-XX ст.".
    Детальнiше...

 Вiдвiдали палац Потоцьких
    24 квiтня Червоноградський музей iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдвiдали колишнi мешканцi м. Кристинополя, тепер жителi Iзраїлю, Майєр та Любов Кагани (брат та сестра) разом iз своїми дiтьми. Родина Каганiв залишили Кристинопiль у 1939 роцi, у першi днi окупацiї нiмцями мiста. Вони подiлилися iз науковцями музею спогадами про важкий воєнний перiод для їхньої родини...
    Детальнiше...

 Вiдбувся XXIII загальномiський фестиваль "Великоднi вiзерунки"
    1 квiтня 2018 року, у Вербну недiлю, в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбувся XXIII загальномiський фестиваль "Великоднi вiзерунки". Цього року фестиваль проходив пiд гаслом "Екологiя. Охорона природи" та присвячений 85-рiччю вiд дня народження Блаженнiшого Любомира Гузара. На "Великоднiх вiзерунках" було презентовано 28 мiнi-виставок, якi представили учасники з Червонограда, а також Соснiвки та Радехова.
    Детальнiше...

 Презентували нову пересувну виставку "Одяг священикiв та монахiв"
    15 березня 2018 року науковi працiвники Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацу Потоцьких) у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ступенiв №5 презентували нову пересувну виставку "Одяг священикiв та монахiв" (з фондiв ЧфЛМIР).
    Школярi дiзналися про священнi шати - облачення священнослужителiв - дияконiв, священикiв, єпископiв та монахiв рiзних християнських конфесiй. Для кожного священицького чина встановлено спецiальне облачення.
    Детальнiше...

 Створено сайт, на якому публiкують новi дослiдження...
    Група дослiдникiв iсторiї Кристинополя-Червонограда при Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) створили сайт, на якому публiкують новi дослiдження та дiляться своїми знахiдками.
    Детальнiше...

 Туристично-краєзнавча експедицiя "Вiд кордону до кордону"
    Науковi працiвники Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї та краезнавцi у 2018 роцi будуть проводити туристично-краєзнавчу експедицiю "Вiд кордону до кордону".
    В рамках цiєї експедицiї передбачається ознайомлення та дослiдження iсторичних об'єктiв. При теоретичнiй пiдготовцi подорожi було взято за основу книги, виданi понад 100 рокiв тому:
    - iлюстрований "Путiвник по Галичинi" автора М. Орловича. Матерiали до цього путiвника збирались з 1906 по 1913 роки членами Львiвського Академiчного туристичного клубу. Путiвник виданий через рiк пiсля закiнчення Першої свiтової вiйни у 1919 роцi ;
    Детальнiше...

 IСТОРIЯ БУДIВНИЦТВА 3АЛIЗНИЦI ВОЛ.-ВОЛИНСЬКИЙ - СОКАЛЬ - КРИСТИНОПIЛЬ - ЛЬВIВ ПIД ЧАС ПЕРШОЇ СВIТОВОЇ ВIЙНИ В СВIТЛИНАХ ТА ДОКУМЕНТАХ
    На початку Першої свiтової вiйни, 13 серпня 1914 року, мiсто Сокаль було зайняте росiйськими вiйськами. Впродовж серпня-жовтня 1914 року росiйськi вiйськовi будiвельники збудували залiзничну колiю вiд Вол.-Волинська до Сокаля, а весною 1915 року - вiд Сокаля до Львова. Управлiння будiвництва залiзницi знаходилось в Кристинополi в палацi Потоцьких. В червнi 1915 року, пiд натиском нiмецькоi та австрiйськоi армii, росiяни, вiдступаючи, зруйнували залiзничне полотно, спалили всi мости. Учасники краєзнавчо-туристичної експедицiї "Вiд кордону до кордону" розшукали десятки документiв та свiтлин цього перiоду iсторiї нашого краю.
    Детальнiше...

 Спiвпраця Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї та мiсцевих краєзнавцiв продовжується!
    Спiвпраця Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї та мiсцевих краєзнавцiв продовжується! Зараз триває робота над створенням двох макетiв сакральних споруд Кристинополя у тому виглядi, який вони мали у XVIII ст.: костелу Св. Духа з монастирем оо. Бернардинiв та церкви Св. Юрiя з монастирем оо. Василiян. Макети виготовляє краєзнавець, геолог, художник Сергiй Солодкий (минулого року вiн виготовив макет палацу Потоцьких). Вони стануть наочним матерiалом до роздiлу "Релiгiйне життя Кристинополя у XVIII ст." постiйно дiючої експозицiї "Кристинопiль у XVII-XX столiттях".
    Детальнiше...

 Виставка "Картини з ароматом кави Олени Яценко"
    Картини, якi пахнуть кавою, презентуватиме у Палацi Потоцьких (Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї) жителька мiста Великих Мостiв Олена Яценко. За спецiальнiстю вона фiнансист, закiнчила Львiвську державну фiнансову академiю, а за покликанням душi - талановита мисткиня. Творчiсть у рiзноманiтних проявах завжди була присутня в життi жiнки. Олена Яценко поєднала любов до мистецтва i кави в одне цiле. Як результат - красивi i незвичнi кавовi картини, вiд яких вiє якимось загадково-заспокiйливим теплом, затишком, любов'ю. Вони можуть бути гiдною окрасою будь-якого iнтер'єру, створюючи в ньому неповторну атмосферу.
    Детальнiше...

 Виставка "Ой, хто, хто Миколая любить..."
    З нагоди дня святого Миколая, одного з найсвiтлiших i найрадiснiших свят, музей iсторiї релiгiї презентує у палацi Потоцьких виставку "Ой, хто, хто Миколая любить:". Святитель Миколай - це невмирущий приклад святостi, милосердя i жертвенної любовi до людини. Своєю любов'ю i всеохоплюючим милосердям вiн готовий допомогти усiм у кожнiй потребi душi i тiла. Кожного року усi дорослi i малi з нетерпiнням чекають його приходу i сподiваються на своєрiдне диво.
    Детальнiше...

 Виставка "Посвячене життя"
    4 листопада 2017 року в рамках святкування ювiлею 400-лiття Василiянського Чину Святого Йосафата i з нагоди вiдкриття та освячення погруддя митрополита Андрея Шептицького на територiї Святоюрського монастиря оо. Василiян у м. Червоноградi Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї презентувала в Народному домi виставку "Посвячене життя" (до 150-лiття вiд дня народження митрополита Андрея Шептицького; Львiвський музей iсторiї релiгiї).
    Детальнiше...

 Перепоховання мумiфiкованого тiла Мiхала Флорiана Жевуського
    3 листопада 2017 року вiдбулося перепоховання мумiфiкованого тiла Мiхала Флорiана Жевуського, яке впродовж багатьох рокiв було музейним експонатом i зберiгалося у фондах Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї. Процедура поховання вiдбулася за сприянням настоятель костелу Зiслання Святого духа м. Червонограда о. Микола Леськiв та Червоноградський вiддiл Товариства польської культури Львiвщини. Поховали Мiхала Флорiана Жевуського на старому кристинопiльському цвинтарi у вiдреставрованiй Товариством каплицi Вишневських. Разом iз ним були перепохованi рештки родини Вишневських, що були знайденi пiд час процесу розчищення цiєї каплицi.
    Детальнiше...

 Стартував мiський проект "Krystynopol summer camp"
    7 серпня 2017 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї стартував мiський проект "Krystynopol summer camp". Впродовж 8-ми днiв учасники розчищали пiдвалини палацу Потоцьких, переглядали фiльми, слухали лекцiї, грали в iгри та готувалися до Великого Кристинопiльського балу.
    До таборян завiтало багато гостей, в тому числi Андрiй Левицький - працiвник Львiвської освiтньої фундацiї. спiвзасновник волонтерського табору "Будуємо Україну разом" та молодiжної платформи "Вiльна хата" в Краматорську, засновник "Соцiальної майстернi", випускник УКУ, iз представники Львiвської адмiнiстрацiї та Львiвського обласного молодiжного центру Кетрiн Фiтч i Анна Лозова, Руслан Сагановський, студентський мер Львова,Голова Студентської ради Львова, позаштатний радник мiського голови Львова з питань студентського самоврядування, помiчник радника мiнiстра закордонних справ, ГО"Право на волю", директор ТОВ "Граф Колл Центр" Тарас Тирко.
    Детальнiше...

 Тематичнi екскурсiї по музею "Iсторiя Палацу Потоцьких" та роверовi екскурсiї по мiсту "Непрочитана iсторiя нашого Мiста"
    23 та 24 вересня 2017 року в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (Палацi Потоцьких) в рамках проекту "Днi європейської спадщини. Червоноград: вивчаємо iсторiю мiста" науковi працiвники проводили тематичнi екскурсiї по музею "Iсторiя Палацу Потоцьких" та роверовi екскурсiї по мiсту "Непрочитана iсторiя нашого Мiста". Художники-реставратори музею у реставрацiйнiй майстернi розповiдали про специфiку своєї роботи. Мiсцевий краєзнавець Володимира Гречух провiв фотоекскурсiю "Фортифiкацiї Кристинополя в 1941 роцi", а журналiстка Олена Замойська, спiвавтор книги "Кристинопiль (1692-1951)", провела фотоекскурсiю на тему "Кристинопiль в обличчях".
    Детальнiше...

 Вiдбувся концерт Мар'яни Зiнь
    В рамках вiдзначення 325 -рiччя мiста Червонограда 24 вересня 2017 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбувся концерт Мар'яни Зiнь (драматичне сопрано) за участю викладача Червоноградської школи мистецтв, концертмейстра Зiнаїди Важнової.
    Мар'яна Зiнь народилася у м. Червоноградi, проте тепер проживає та навчається в Iталiї. У рiк ювiлею мiста свого дитинства вона зробила йому подарунок - свiй концерт, на якому прозвучали арiї свiтової оперної спадщини та українська класика.
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський фестиваль "Кристинопiльфест-2017"
    9 вересня 2017 року у Червоноградi неподалiк палацу Потоцьких (Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї) вiдбувся мiський фестиваль "Кристинопiльфест-2017". Музей став активним учасником дiйств фестивалю, а саме - проводились екскурсiї по виставкових залах та вперше по пiдвалах палацу.
    Детальнiше...

 Вiдбулася презентацiя виставки кiноафiш конкурсу "Cinema Poster Awards"
    8 серпня 2017 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) в рамках проекту "Слiди мiста" вiдбулася презентацiя виставки кiноафiш конкурсу "Cinema Poster Awards" (CPA), присвяченої 70-рiччю Каннського кiнофестивалю.
    Вона стала результатом спiльного проекту французького iнституту в Українi та органiзаторiв першого в Українi конкурсу кiноафiш для дизайнерiв та iлюстраторiв "Cinema Poster Awards".
    Детальнiше...

 Вiдбулася конференцiя "Сучаснi тенденцiї надання соцiальних послуг людям з особливими потребами"
    29 липня 2017 р. у Музеї iсторiї релiгiї вiдбулася конференцiя "Сучаснi тенденцiї надання соцiальних послуг людям з особливими потребами" (в рамках реалiзацiї мiнiпроектiв департаменту соцiального захисту населення ЛОДА). Було органiзовано ряд науково-освiтнiх заходiв: екскурсiя по виставцi "Українська iкона XVII-XIX ст.", ознайомлення iз роботою реставрацiйної майстернi музею, проведено майстер-класи "Кольорування, хiмiчнi дослiди"" та "Лялька-мотанка".
    Детальнiше...

 Проходив кiнофестиваль "Lampa.doc. Фестиваль документального кiно просто неба"
    Впродовж трьох днiв, з 28 по 30 липня 2017 року, на подвiр'ї палацу Потоцьких проходив кiнофестиваль "Lampa.doc. Фестиваль документального кiно просто неба" (м. Київ). "Lampa.doc" - кiнофестиваль просто неба, що сприяє культурнiй децентралiзацiї та популяризує сучасну українську й польську документалiстику по всiй Українi. Захiд вiдбувся за пiдтримки Iнституту Адама Мiцкевича (Польша) в рамках проекту "Слiди мiста", Державного агентства України з питань кiно та за спияння Червоноградської мiської ради.
    Детальнiше...

 Вiдбувся захiд "Сучасна українська родина"
    8 липня 2017 року з нагодя Українського Дня родини вiдбувся захiд "Сучасна українська родина", в якому взяли участь члени червоноградської мiської громадської органiзацiї неповносправної молодi "Нiка" та члени Сокальської районної органiзацiї iнвалiдiв ЛОАI ВОI СОI. Захiд вiдбувся завдяки пiдтримцi Департаменту культури, нацiональностей та релiгiй ЛОДА.
    Пiд час заходу було презентовано вiдеофiльм ТБ "Бужнет" з iсторiї мiста Червонограда, а завiдувач музею Гриник Галина представила старi фотографiї Кристинополя-Червонограда та провела екскурсiю по залах музею.
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї презентувала вiдтворений у мiнiатюрi палацово-парковий комплекс Потоцьких
    З нагоди 325-лiття Кристинополя-Червонограда Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (Палац Потоцьких) 11 червня 2017 року презентувала вiдтворений у мiнiатюрi палацово-парковий комплекс Потоцьких у Кристинополi середини XVIII столiття, який доповнив постiйно дiючу експозицiю музею "Кристинопiль у XVII-XX столiттях". Макет-реконструкцiя став результатом кропiткої роботи мiсцевого художника, геолога та краєзнавця Сергiя Солодкого та ретельного аналiзу iнших комплексiв схожої архiтектури iсторикiв та краєзнавцiв. Саме мiсцевi краєзнавцi стали головними спонсорами матерiалiв, необхiдних пановi Сергiю для роботи, та подарували макет музею.
    Детальнiше...

 Вiдбувся мистецький вечiр
    4 червня 2017 року у палацi Потоцьких вiдбувся мистецький вечiр - вистава "Iсторiя одного кохання. Гертруда Коморовська", яку пiдготували члени Товариства польської культури у м. Червоноградi.
    Детальнiше...

 Мiжнародний день музеїв
    18 травня свiт вiдзначає Мiжнародний день музеїв. Кожного року Мiжнародна рада музеїв IСОМ визначає тему святкування i цього року це - "Музеї i суперечлива iсторiя: розповiдаючи про замовчуване". Її мета - спроба зрозумiти невiдомi та замовчуванi аспекти суперечливої iсторiї всього людства. Крiм цього, 2017 рiк є ювiлейним для мiста Червонограда - йому виповнюється 325 рокiв! Тому Червоноградська фiлiя Львiвського музею проводила акцiї впродовж двох днiв - 18 та 19 травня.
    Детальнiше...

 Великоднi вiзерунки"
    Доброю традицiєю стало у Червоноградi проведення фестивалю "Великоднi вiзерунки", який ось уже двадцять два роки поспiль вiдображає майстернiсть червоноградських школярiв, мiсцевих митцiв i шанувальникiв українських прадавнiх традицiй. Уже традицiйно палац Потоцьких (Музей iсторiї релiгiї) у Вербну недiлю, 9 квiтня 2017 року, гостинно зустрiв мешканцiв нашого мiста. Цьогорiч у заходi брали участь 27 учасникiв: дошкiльнi навчальнi заклади, загальноосвiтнi школи, Будинок дитячої та юнацької творчостi м. Червонограда, Школа мистецтв, Студiя образотворчого мистецтва при Народному домi, громадськi органiзацiї "Нiка" та "Промiнь надiї", авторськi виставки. Цього року вперше у фестивалi взяли участь вихованцi Будинку дитячої та юнацької творчостi м. Соснiвки. На виставцi представленi експонати у трьох номiнацiях: "Великодня писанка", "Вишивка" i "Великодня композицiя".
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради