ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Молодiжна рада
 ПРО ДОСВIД ПРОЕКТIВ ЛЬВОВА ГОВОРИЛИ НА ВУЛИЧНОМУ УНIВЕРСИТЕТI МIСТА
    У недiлю, 10 липня вiдбулась зустрiч молодi iз львiвським дизайнером та урбанiстом Олександром Шутюком та начальником управлiння адмiнiстрування, будiвництва та розвитку iнфраструктури Львiвської мiської ради Олександрою Сладковою
    Гостi зi Львова дiлились власним досвiдом, успiхами та невдачами проектiв, а також порадами стосовно змiни iнфраструктури Червонограда.
    Детальнiше...

 ФАН ЗОНА У ЧЕРВОНОГРАДI
    Впродовж червня у Червоноградi поблизу Народного дому дiяла локацiя, де транслювались футбольнi матчi ЄВРО
    2016, де грала Збiрна України. Молодiжна рада при мiському головi спiльно iз пiцерiєю "Iль Падрiно" та iнтернет провайдером "Цифровi рiшення" облаштувала для перегляду.
    Детальнiше...

 ОБМIН МОЛОДДЮ СХIД - ЗАХIД
    ГО "Молодiжна Альтернатива" за фiнансової пiдтримки Нацiонального Фонду Пiдтримки Демократiї здiйснює обмiннi поїздки в рамках проекту "Єднiсть у рiзноманiттi". Проект дiє впродовж двох рокiв. Минулорiч на захiднiй Українi побувала молодь зi схiдних терен держави.
    З 19 по 21 квiтня у мiстi Днiпропетровську вiдбулась така зустрiч iз представниками захiдної частини. Участь у нiй взяли 20 молодих людей, серед них i учасники молодiжної ради при мiському головi Червонограда.
    Детальнiше...

 ЧЕРВОНОГРАД ДОЛУЧИВСЯ ДО ПРОЕКТУ "LET'S DO IT, UKRAINЕ"
    Молодiжна рада Червонограда спiльно iз Учнiвське самоврядування м. Червоноград, ГО "Сокiл" та iншою активною молоддю 23 квiтня приєднались до наймаштабнiшого прибирання країни Let's do it, Ukraine - "Зробимо Україну чистою разом!".
    Координатором проекту у Червоноградi став учасник Молодiжної ради Червонограда Андрiй Запiсоцький
    Цього дня основною локацiєю була вулиця Набережна, по периметру бетонних парапет. Впродовж п'яти було зiбрано великий причеп зi смiттям.
    Детальнiше...

 БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ
    У понедiлок, 4 квiтня Фундацiя розвитку Червонограда за сприяння Молодiжної ради при мiському головi органiзували зустрiч Львiвської освiтньої фундацiї з молоддю мiста. Цього дня презентували проект "Будуємо Україну Разом".
    Було запропоновано долучились до розбудови українських мiст на Сходi держави та локальних проектiв у мiстi Червоноградi, що вiдбуватиметься в рамках лiтнього табору.
    Кожен охочий в соцiальних мережах може заповнити анкету та долучитись до справи!
    Детальнiше...

 11 КАНАДСЬКИХ ГОРIХIВ НАВКОЛО ПАМ'ЯТНИКА ПИСАНЦI
    Молодiжна рада при мiському головi в рамка цьогорiчного проекту вiдновлення першого в Українi пам'ятника Писанцi, що знаходиться у Червоноградi, висадила 11 дерев канадського горiху. Дiстати їх допомогли мiсцевi комунальники.
    У п'ятницю планується шлiфування самого пам'ятника учнями Червоноградського гiрничо - будiвельного лiцею.
    Детальнiше...

 ВIДНОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКА ПИСАНЦI
    У недiлю учасники Молодiжної ради провели зустрiч з скульптуром Василем Гурмаком. Вiн є творцем пам'ятника писанцi, який знаходиться в Червоноградi поблизу "кiнотеатру". На зустрiчi було домовлено про спiвпрацю у реставрацiї монументу та облагородженнi територiї. Митець розповiв декiлька цiкавих фактiв про "писанку":
    1) це є ПЕРШИЙ! в Українi пам'ятник писанцi
    2)даний монумент мав знаходитись у мiстi Золочiв, проте партiйна влада не дозволила
    Детальнiше...

 ОЧIЛЬНИК ЛЬВIВСЬКОГО МУЗЕЮ IСТОРIЇ РЕЛIГIЇ ЗУСТРIВСЯ З МIСЬКИМ ГОЛОВОЮ ЧЕРВОНОГРАДА
    10 березня у Червоноградi в Музеї iсторiї релiгiї вiдбулась робота нарада щодо проекту Молодiжної ради при мiському головi "Музей спiдвею". Участь у нiй взяли очiльник Львiвського музею iсторiї та релiгiї Орест Малиць, мер мiста Андрiй Залiвський, Молодiжна громадська рада при мiському головi м.Червонограда, громадська iнiцiатива Лiт/UA та завiдувач Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) Галина Гриник. Керiвчик червоноградської фiлiї музею провела екскурсiю найбiльш пошкодженою частиною палацу - показавши аварiйний стан другого поверху та пiдземелля, якi потребують очищення та облаштування. Було обговорено проблеми палацу та шляхiв їх вирiшення, а також вiдкриття нових залiв та виставок.
    Детальнiше...

 ЗУСТРIЧ IЗ МОЛОДIЖНИМИ ОРГАНIЗАЦIЯМИ УКРАЇНИ
    У суботу, 27 лютого учасники Молодiжної ради при мiському головi побували у Львiвському IHUB на партнерськiй зустрiчi, котру органiзувала бiзнес психолог, коуч Олена Нагiрна.
    У зустрiчi взяли участь представники JCI Ukraine, FLEX, а також "Молодої дипломатiї", що дiє при факультетi мiжнародних вiдносин ЛНУ iм. Iвана Франка.
    Впродовж декiлька годин дiлились досвiдом та розглядали поради стосовно дiяльностi.
    Детальнiше...

 "ПОДIЛИМОСЬ ЛЮБОВ'Ю"
    Саме пiд такою назвою вiдбувся загальномiський захiд, присвячений Дню Валентина, 14 лютого. На головнiй площi мiста близько 2,5 годин тривали розiграшi подарункiв для закоханих пар. Люб'язно погодились допомогти в органiзацiї даного заходу мiсцевi заклади: Пiцерiя паб "Гульбарiй", Розважальний центр "Вегас", Спортивний комплекс "Олiмп",Магазин квiтiв "Жасмин",Пiцерiя остерiя "Iль падрiно", Центр звязку "Граф", Кафе "Дрiм парк", Магазин квiткової моди "Євсенiя", Ресторан грузинської кухнi "Хiнкальня", Фабрика дверей "Гранд", Магазин "Виноград", Перукарня "Лiана", Фотограф Вiталiй Матвеєв.
    Детальнiше...

 ПРОЕКТ КОНСТРУКЦIЇ СЕРЦЯ ОБГОВОРЮВАЛИ НА ЗАСIДАННI
    9 сiчня вiдбулось чергове засiдання Молодiжної ради при мiському головi. Пiд час засiдання було обговорено проект про встановлення конструкцiї серця для закоханих у парку, що поруч школи №2. Подiбнi iнсталяцiї є в iнших мiстах України i користуються широкою популярнiстю. Проте проект не з дешевих. Тому наразi опрацьовуються шляхи його реалiзацiї.\
    Детальнiше...

 ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТИ УЧАСНИКИ МОЛОДIЖНОЇ РАДИ
    У суботу, 26 грудня вiдбулось чергове засiдання Молодiжної ради при мiському головi. На порядок денний було винесено питання обрання керiвництва та визначення о сновних напрямкiв роботи. Крiм цього, кожен учасник презентував проект,який хотiв би реалiзувати.
    На разi було винесено, що керiвництво молодiжної ради обереться дещо пiзнiше, оскiльки учасники ще добре не знайомi мiж собою.
    Наступне засiдання вiдбудеться 9 сiчня о 16:00
    Детальнiше...

 ПЕРШЕ ОЗНАЙОМЧЕ ЗАСIДАННЯ МОЛОДIЖНОЇ РАДИ
    У суботу, 19 грудня вiдбулось перше ознайомче засiдання Молодiжної ради при мiському головi Андрiю Залiвському.
    Учасники ради розповiли про себе та чим би хотiли займатись. Андрiй Залiвський подiлився власним баченням спiвпрацi, проектами, а також ознайомив зi своєю роботою.
    По завершенi кожеН мiг посидiти у крiслi мiського голови та зазирнути до секретної кiмнати.
    Наступне засiдання Молодiжної ради вiдбудеться у суботу, 26 грудня о 16:00.
    Детальнiше...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради