Мiськi новини - подiя << Назад
 ОСТЕРIГАЙТЕСЬ ШАХРАЇВ ТА БУДЬТЕ ОБАЧНИМИ
    До Головного управлiння Держпрацi у Львiвськiй областi надходять повiдомлення, що вiд iменi посадових осiб Головного управлiння напередоднi заходiв державного контролю до суб'єктiв господарювання телефонують невiдомi особи. Вони представляються посадовими особами Головного управлiння та пропонують за грошову винагороду допомогти керiвнику пiдприємства з вирiшенням питань щодо проведення перевiрок.
    Також невiдомi, нiбито вiд iменi посадових осiб Головного управлiння, надсилають повiдомлення до суб'єктiв господарювання з вимогою здiйснити перерахування коштiв на банкiвськi картки.
    Наголошуємо: такi дiї є незаконними, а вказанi особи вчиняють протиправнi дiї, вiдповiдальнiсть за якi передбачена Кримiнальним кодексом України.
    Якщо до Вас звертаються такi шахраї, або у випадку виникнення будь-якої iншої пiдозри, просимо невiдкладно повiдомляти Головне управлiння Держпрацi у Львiвськiй областi за телефоном 032-235-76-73 або особисто за адресою м. Львiв, пл. Мiцкевича, 8, 7 поверх.
    Нагадаємо, на виконання доручення Прем'єр-мiнiстра України щодо детiнiзацiї зайнятостi, 10 лютого стартувала iнспекцiйна кампанiя. Зокрема Головним управлiнням Держпрацi у Львiвськiй областi разом з iнспектором працi Червоноградської мiської ради проводяться масовi перевiрки з питань виявлення неоформлених трудових вiдносин у сферi торгiвлi, громадського харчування та готельному комплексi. Вiдповiдно до вимог чинного законодавства у разi здiйснення iнспекцiйного вiдвiдування, iнспектор працi зобов'язаний пред'явити службове посвiдчення.
    Вiдтак, закликаємо громадян бути обачними!
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради