Мiськi новини - подiя << Назад
 IНIЦIАТИВНА ГРУПА ПРОЕКТУ "ВЕТЕРАНИ ДЛЯ ГРОМАДИ: ТРАНСФОРМАЦIЯ ДОСВIДУ" ЗАПРОШУЄ УСIХ, ХТО ЗАЦIКАВЛЕНИЙ У ЗАЛУЧЕННI IНВЕСТИЦIЙ
    29 жовтня (вiвторок) iнiцiативна група проекту "Ветерани для громади: трансформацiя досвiду" в рамках проекту "Пiдтримка реiнтеграцiї учасникiв конфлiкту на сходi України та членiв їхнiх сiмей" (впроваджується Мiжнародною органiзацiєю мiграцiї за фiнансової пiдтримки Європейського Союзу), запрошує усiх, хто зацiкавлений у залученнi iнвестицiй, написаннi та реалiзацiї проектiв на тренiнг "Написання проектiв". Початок о 13 год. 30 хв., мiсце проведення - Народний дiм, каб. № 13.
    Тренiнг проводиться спiльно iз партнерами проекту - Червоноградським мiсцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Червоноградською мiською фiлiєю Львiвського обласного центру зайнятостi.
    Участь у тренiнгу дасть можливiсть отримати необхiднi знання для початку ведення проектної дiяльностi або систематизувати наявнi знання, розiбравшись детально з поняттями "мета", "цiлi", "завдання", "структура проекту" i т. д., з питаннями структури та бюджету проекту, зi специфiкою роботи в мiжнародних проектах.
    Онлайн реєстрацiя учасникiв на сайтi мiської ради (останнi новини).
    Заповнити анкету...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради