Мiськi новини - подiя << Назад
 LED-ЛIХТАРЯМИ ОСВIТЯТЬ ЦЕНТР МIСТА ("Новини Прибужжя")
    Роботи виконує, як повiдомив "Новини Прибужжя" начальник дiльницi зовнiшнього освiтлення КП "Комунальник" Iван Бутрiй, львiвська фiрма "Вiлком". Вона вже не вперше працює на наших теренах, спецiалiзуючись на сучасних системах освiтлення.
    ...Роботи розпочали у понедiлок. Пневмопiдйомною машиною "Нiссан" на 8-метрову висоту доставляли новiсiнькi, щойно розпакованi iз целофану та картонної коробки LED-лiхтарi.
    - Таке пакування має змiст задля безпечного транспортування, - каже електромайстер Степан Магерус. I додав: старi, демонтованi лампи акуратно складують, потiм їх мають вiдвезти на склад пiдприємства для списання як вiдпрацьований матерiал.
    Електромайстер Володимир Стасюк (на фото), вiн працював у "люльцi" на горi, додав, що новими засобами крiплять новi LED-лiхтарi, вмонтовуючи їх на електроопорi. Встановлюють фазу "нуль", i коли лiнiю пiдключити - запрацює на визначенiй дiлянцi. Свiтлова ефективнiсть нового обладнання 150 ват (це так нiби один новий лiхтар замiнює 10 старих лампочок). Термiн експлуатацiї також значно бiльший: в технiчних характеристиках вказано 30 тисяч годин. Майстри прокоментували, що це як мiнiмум п'ять рокiв гарантiї.
    - Аби навести лад по закiнченнi робiт, маємо пофарбувати електроопори, - каже Степан Магерус, - а загалом наше завдання: встановити нове освiтлення по всьому проспекту Шевченка. Це 43 LED-лiхтарi.
    За день пневмомашина проїхала проспектом iз сотню метрiв. Такими темпами за тиждень впораються.
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради