Мiськi новини - подiя << Назад
 МIЛЬЙОН НА РЕАЛIЗАЦIЮ IДЕЙ ПОКРАЩЕННЯ МIСТА ("Новини Прибужжя")
    На засiданнi комiсiї по Громадському бюджету (на фото), вiв її голова бюджетної комiсiї Червоноградської мiської ради Дмитро Фартушок, що вiдбулося минулої п'ятницi, вирiшили розпочати прийом документiв негайно - 3 травня.
    Певна кiлькiсть проектiв залишилася нереалiзованими з минулого року i вони повнiстю готовi до наступної спроби. Перший з них, "Скейт-парк" з максимально затвердженою вартiстю 300 тис. грн., вже 6 травня пройшов вiдповiдну реєстрацiю. Детальну iнформацiю про нього та iншi проекти, яку подаватимуть червоноградцi, можна побачити на сайтi Громадського проекту за посиланням https://chervonograd.pb.org.ua.
    Кiнцевий термiн подачi проектiв - 14 червня. Максимальна вартiсть одного проекту - 300 тис. грн. За рiшенням членiв комiсiї, цьогорiчне голосування за проекти вiдбуватиметься виключно у електронному варiантi. Механiзм голосування на сайтi буде спрощений, але ефективний захист вiд накручування голосiв залишиться. Для тих, хто не має можливостi проголосувати вдома, будуть визначенi пункти голосування (бiблiотеки, мiськi ради, Народнi доми Червонограда, Соснiвки та Гiрника), де працiвники максимально допоможуть тим, хто захоче проголосувати.
    Розгляд проектiв та їх доопрацювання призначено з 17 червня по 14 липня. Голосування за проекти розпочнеться 15 липня, а завершиться за два тижнi 31 липня.
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради