Мiськi новини - подiя << Назад
 ДВА ТЕПЕР I ЩЕ ДВА - ДО КIНЦЯ РОКУ ("Новини Прибужжя")
    У Червоноградi вiдкрито новi спортивнi майданчики
    Минулої п'ятницi урочистостi з нагоди вiдкриття спортивних майданчикiв зi штучним покриттям вiдбулися у ЧСШ №8 (директор Свiтлана Кукоба) i ЧЗШ №1 (директор Олександр Суханов). В заходi взяли участь мiський голова Червонограда Андрiй Залiвський, голова Львiвської обласної ради Олександр Ганущин, начальник управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї Роман Хiм'як.
    Освятили новозбудованi стадiони о. Мирослав Банах (церква св. Йосафата) та о. Михайло Микита (церква Пресвятої Богородицi Владичицi України).
    Першими протестували якiсть штучного покриття стадiонiв юнi футболiсти, вихованцi школи бойового гопака "Шаблезуб", клубу карате БДЮТЧ та танцювального колективу "Молодiсть" Червоноградського Народного дому.
    1 мiльйон гривень з мiського бюджету та 500 тисяч гривень з обласного - використано на облаштування спортивного майданчика бiля ЧСШ №8. Мiський голова Червонограда Андрiй Залiвський подякував пiдприємцям Назарiю Бiлобрану та Сергiю Якимчуку, якi доклали майже 250 тисяч гривень на будiвництво майданчика та забезпечення його системою вiдеоспостереження.
    Стадiон на територiї ЧЗШ №1 вiдкрито в рамках реалiзацiї програми "Будiвництво футбольних полiв зi штучним покриттям в регiонах". На його облаштування пiшло 750 тисяч гривень з мiсцевого бюджету i 730 тисяч гривень - з державного.
    Був запрошений до участi в урочистих заходах, але, на жаль, не змiг бути присутнiм, голова Львiвської облдержадмiнiстрацiї Олег Синютка. Саме його постiйна пiдтримка та розумiння потреб Червонограда, як зазначив мiський голова Андрiй Залiвський, у всiх сферах, включно iз спортивним напрямком, надало вагомий поштовх розвитку iнфраструктури мiста. За останнi п'ять рокiв Червоноград утримує лiдерство в обласному рейтингу за кiлькiстю введених в експлуатацiю спортивних споруд. Вже до кiнця цього року, за умови видiлення грошей на спiвфiнансування з обласного бюджету, планується вiдкриття ще двох майданчикiв бiля ЧЗШ №12 i Червоноградської гiмназiї та у селищi Гiрник. Про це пiд час урочистого заходу сказав мiський голова Андрiй Залiвський.
    За чотири роки каденцiї Львiвської обласної ради, у спiвпрацi Львiвської обласної державної адмiнiстрацiї з мiськими радами на Львiвщинi вiдкрито понад 130 сучасних спортивних майданчикiв, 5 з них - у Червоноградi (чотири безпосередньо у Червоноградi i один - у Соснiвцi).
    В рамках реалiзацiї "Комплексної програми розвитку фiзичної культури та спорту Львiвської обласної державної адмiнiстрацiї на перiод до 2021 року" на Львiвщинi до кiнця року планують облаштувати ще 88 спортивних майданчикiв. На це видiлено 25 мiльйонiв гривень.
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради