Мiськi новини - подiя << Назад
 ВПОРЯДКОВУЮТЬ КРИСТИНОПIЛЬСЬКИЙ ЦВИНТАР ("Новини Прибужжя")
    Вже багато рокiв поспiль Товариство Польської культури у Червоноградi, керiвник Наталiя Жук, впорядковує старий Кристинопiльський цвинтар. Фактично пiднiмає все з руїн, з трави: Кожного року збирають до 10 толок i бiльше, щоби реставрувати пам'ятники. Долучається римсько-католицька церква Зiслання Святого Духа пiд керiвництвом о. Миколи Леськiва. По можливостi працюють iндивiдуально i сiм'ями, навiть долучаються найменшi дiти. Роботи завше вистачає: траву треба покропити, аби не йшла в рiст, порозчищати зарослi самонасiву, аварiйнi ураженi омелою дерева здалося б обрiзати, бо можуть на пам'ятники впасти тощо. Наразi вбачають потребу в освiтленнi цвинтаря, у його патрулюваннi полiцiєю, тодi, переконанi, значно менше було б пошкоджень i безладу.
    Викладач iсторiї суспiльних дисциплiн ВПУ №11 Iрина Сухiнська зазначила для "Новин Прибужжя", що цього року до впорядкувальних робiт залучили й студентiв ВПУ №11. Це першо- i другокурсники рiзних спецiальностей - майбутнi кравцi, електрики, комп'ютернi спецiальностi.
    - До Великодня робимо низку добрих справ: пiднiмали, розчищали пам'ятники, поприбирали в капличцi, збирали гiлки: Головне, що мали бажання це робити. Збираються студенти i на наступну толоку, 18 травня, нас запрошує Товариство Польське.
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради