Мiськi новини - подiя << Назад
 ЛIКВIДОВУЮТЬ АВАРIЮ НА КАНАЛIЗАЦIЙНОМУ КОЛЕКТОРI ("Новини Прибужжя")
    Мешканцi вулиць Чорновола, Винниченка i частково Будiвельної скаржились: iз люкiв поблизу їх помешкань витiкала брудна в'язка вода. У повiтрi стояв сморiд, який поширювався на десятки метрiв: Аварiйна бригада КП "Червоноградводоканал" визначила характер пошкодження: аварiя на самопливному каналiзацiйному колекторi - i фахiвцi активно взялись до роботи.
    ...З понедiлка бригадою локалiзували аварiю, оскiльки вже у попереднi днi, ретельно дослiджуючи кожен каналiзацiйний колодязь, вздовж вулицi Чорновола, виявили навпроти 15-го будинку саме той проблемний, у якому й сталася загата. Усi попереднi люки були, як зазначив майстер аварiйної дiльницi Юрiй Везнер, "сухi", а цей - заповнений нечистотами.
    На мiсце аварiйної ситуацiї, аби узгодити тактику дiй, прибув керiвник пiдприємства Володимир Солдат. Вiн розповiв для "Новин Прибужжя", що для ефективної лiквiдацiї аварiї використають спецiалiзовану технiку, змонтують станцiю. "Ревiзiю" на 6-метровiй глибинi проведе спецiалiст, який працюватиме у противогазi згiдно з приписами iз технiки безпеки.
    - Аварiя не з масштабних, таких, як узимку цього року на бульварi Шухевича, коли повнiстю провалився каналiзацiйний самопливний колектор, - прокоментував майстер Юрiй Везнер. - Втiм, роботи вистачає. Покроково лiквiдовуємо аварiю.
    На жаль, спричинили загату самi ж мешканцi, котрi легковажно викидають в унiтази вiдходи наче у смiттєпроводи. А потiм самi ж потерпають разом iз добросовiсними сусiдами цiлого кварталу, в який входять декiлька вулиць.
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради