Мiськi новини - подiя << Назад
 ВIДЗНАЧАЄМО 100 РОКIВ АКТА ЗЛУКИ ("Новини Прибужжя")
    У Червоноградi на вiдзначення 100-рiччя проголошення Акта Злуки Української Народної Республiки i Захiдноукраїнської Народної Республiки та проведення Всеукраїнської естафети єднання запланованi масштабнi урочистi заходи. Про це йдеться у вiдповiдному Розпорядженнi мiського голови. Також у вiвторок вiдбувся оргкомiтет.
    22 сiчня, у наступний вiвторок у Червоноградському Народному домi о 15 годинi вiдбудеться Урочиста Академiя за участi представникiв мiсцевої влади, релiгiйних громад, громадських органiзацiй та полiтичних партiй, представникiв громадськостi. Мiський голова Андрiй Залiвський повiдомив, що пiд час зустрiчi в Києвi з першим вiце-прем'єр-мiнiстром, головою Всеукраїнської правозахисної органiзацiї "Меморiал" iменi Василя Стуса Степаном Кубiвим, Червонограду запропоновано для перегляду фотолiтопис "За Україну, за її волю, за честь i славу, за народ" та хронiкально-документальний фiльм про найважливiшi подiї Української революцiї 1917-1921р.р. "За Україну, за її волю". Надалi фотолiтопис демонструватиметься в навчальних закладах, бiблiотеках:
    Запланованi тематичнi заходи по вiддiлах культури, освiти.
    УЖКГ має забезпечити впорядкування братських могил та iнших вiйськових поховань, пов'язаних з героїчною боротьбою за волю i незалежнiсть України.
    Мiське учнiвське самоврядування запрошує усiх 22 сiчня вiд 16 години створити "Живий ланцюг" до 100-рiччя Злуки на проспектi Шевченка у Червоноградi.
    Детальнiше...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради