Мiськi новини - подiя << Назад
 ЩЕ 2 МIЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ - НА СОЦIАЛЬНО-ЕКОНОМIЧНИЙ РОЗВИТОК МIСТА ("Новини Прибужжя")
    Вiдповiдно до Розподiлу у 2018 роцi субвенцiї з державного бюджету мiсцевим бюджетам на здiйснення заходiв щодо соцiально-економiчного розвитку окремих територiй мiж мiсцевими бюджетами за об'єктами (заходами) (розпорядження Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 5 грудня 2018 р. №934-р) м. Червоноград видiлено 2 млн. грн.
    - Втретє ц. р. нашому мiсту кошти на соцiально-економiчний розвиток видiленi за поданням народного депутата України Олега Мусiя (загальна сума 6 млн. грн.). Подання формують мiсцевi органи влади. Як зазначив Олег Мусiй в своєму iнтерв'ю "Новинам Прибужжя" вiд 6 грудня ц. р., в Червоноградi мiський голова Андрiй Залiвський робить акцент на освiтленнi мiста, то кошти цiльово iдуть на цi потреби. Вiн також висловив сподiвання, що наступного року завдяки Фонду соцiально-економiчного розвитку освiтлення Червонограда вдасться завершити.
    Отож, на якi об'єкти кошти будуть спрямованi цього разу? Реконструкцiю мереж зовнiшнього освiтлення з використанням енергозберiгаючих технологiй iз замiною свiтильникiв на основi ламп розжарення на свiтильники на основi LED технологiй буде виконано в Червоноградi:
    вул. Поповича - 200 тис. грн.;
    вул. Курбаса - 120 тис. грн ;
    вул. Зелена - 140 тис. грн.;
    вул. Львiвська 11, 13, 19 - 250 тис. грн.;
    вул. Молодiжна - 250 тис. грн.
    На 200 тис. грн. буде здiйснено закупiвлю свiтильникiв на основi LED технологiй для КП "Червонограджитлокомунсервiс", та на 100 тис. грн. - для КП "Комунальник".
    Крiм того, 300 тис. грн. передбачено на капiтальний ремонт примiщення малого залу Народного дому м. Соснiвка; 360 тис. грн. - на комп'ютеризацiю робочих мiсць лiкарiв в рамках запровадження програми E-health в КП "Центральна мiська лiкарня Червоноградської мiської ради"; 80 тис. грн. - на закупiвлю книг для Червоноградської центральної мiської бiблiотеки.
    Тим часом, цього тижня народний депутат України Олег Мусiй працює в окрузi, зокрема проводить особистi прийоми громадян. У Червоноградi такий прийом вiдбувся вчора, 26 грудня. Виборцi Сокаля мали таку можливiсть 24 грудня, а у Добротворi та Кам'янцi-Бузькiй нардеп прийматиме 28 числа.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради