Мiськi новини - подiя << Назад
 ОЛЕГ МУСIЙ, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ: "10 МIЛЬЙОНIВ НА ОКРУГ ЗА РIК - ЦЕ ПРЯМА ВIДПОВIДЬ НА ЗАПИТИ МОЇХ ВИБОРЦIВ" ("Новини Прибужжя")
    Народний депутат України Олег Мусiй минулого тижня працював на своєму виборчому окрузi. Насамперед - це прийоми громадян, зустрiчi з представниками мiсцевих органiв влади, трудових колективiв, громадських органiзацiй: Для читачiв "Новин Прибужжя" народний депутат теж знайшов час.
    - У графiку роботи народних депутатiв України - останнiй тиждень мiсяця, це прийом громадян на окрузi - каже Олег Мусiй. - Тому приїжджаю i виконую свiй обов'язок, щомiсяця зустрiчаюся з людьми особисто. За графiком - середа, це прийом в Червоноградi. Але мої помiчники в приймальнi працюють щодня. За результатами прийому вони готують депутатськi звернення, якi пiсля пiдпису надсилаємо адресатам для реагування. В понедiлок - особистий прийом в Сокалi, в п'ятницю - в Кам'янцi-Бузькiй та Добротворi.
    Сьогоднi в Червоноградi на прийом прийшло близько 15 громадян.
    - З питаннями по теплу?...
    - Нi, якраз по теплу не було. В основному це скарги на державнi органи, якi не реагують на неодноразовi звернення. Люди iдуть з тим, що не можуть отримати вiдповiдi на свої запитання i в законний спосiб вирiшити проблеми. Наприклад, часто йдеться про не вiдкриття кримiнальних проваджень, реєстрацiю мiсця проживання, приватизацiю житла, незаконну виписку з житла. Є нарiкання на корупцiйнi дiї в органах влади, в тому числi мiсцевої, а також в полiцiї, прокуратурi та судах: Також скарги на бездiяльнiсть мiсцевих органiв влади.
    ДЕТАЛЬНIШЕ - В НОМЕРI ГАЗЕТИ ЗА 6 ГРУДНЯ Ц.Р.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради