Мiськi новини - подiя << Назад
 "РIЗДВЯНI ДЗВIНОЧКИ" СКЛИКАЮТЬ НОВИХ ДРУЗIВ ("Новини Прибужжя")
    Пiсля п'ятирiчної перерви спiльними зусиллями Червоноградської мiської ради, Червоноградського Народного дому та небайдужих червоноградцiв вдалося вiдродити i в груднi 2017 року потужно провести X Всеукраїнський дитячий фестиваль популярної пiснi "Рiздвянi дзвiночки". Минув майже рiк - i знову робота кипить! Звичайно, зусиль докладається чимало, оскiльки хочеться не лише провести дитяче свято краще, нiж минулого року, а й ще бiльше пiдняти рiвень вiзитiвки нашого мiста.
    Минулорiчний фестиваль для багатьох членiв команди органiзаторiв був першим досвiдом, тому пiсля всебiчних обговорень, висновкiв, порiвнянь з iншими фестивалями вироблена цiлеспрямована стратегiя "Рiздвяних дзвiночкiв-2018".
    Що ж стосується сьогодення, то вже подано бiльше 60 заявок на участь у "Рiздвяних дзвiночках" з восьми областей України, також має бажання долучитись учасниця зi Словенiї. Є деякi змiни в положеннi про фестиваль, зокрема середню вiкову категорiю роздiлено на двi групи, оскiльки вiковий дiапазон там був найширшим. Тому тепер у нас чотири вiкових категорiї учасникiв. До речi, максимальний вiк учасникiв вiдтепер становить 18 рокiв (в минулому вiк виконавцiв не мiг становити бiльше 17 рокiв на момент проведення конкурсу). Ми розробили цiлий комплекс заходiв в рамках фестивалю, починаючи вiд майстер-класу з вокалу вiд викладача Харкiвського музичного училища iм.Лятошинського Лiлiї Iванової, екскурсiй в музей писанкарства iм. Тараса Городецького, та закiнчуючи демонстрацiєю мультфiльму для всiх вiдвiдувачiв, створеного дитячою студiєю "Тiпунда", ярмарком виробiв рiздвяної тематики та сувенiрної продукцiї фестивалю вiд мiсцевих майстрiв та пiдприємцiв тощо, аби вiд "Рiздвяних дзвiночкiв" i нашого мiста були якнайкращi враження.
    Формат гала-концерту залишиться, але деякi змiни, все ж, вiдбудуться - нехай це для червоноградцiв стане iнтригою. Зазнала змiн також робота зi спонсорами та партнерами: сформована чiтка комерцiйна пропозицiя, через яку намагаємось систематизувати спiвпрацю для взаємнозрозумiлого та взаємовигiдного процесу...
    Отож, Всеукраїнський дитячий фестиваль популярної пiснi "Рiздвянi дзвiночки" вже чекає на конкурсантiв та глядачiв. Конкурснi днi - 14 та 15 грудня, Гала-концерт - 16 грудня о 15.00 в Червоноградському Народному домi. Також будемо вдячнi всiм, хто може долучитись до партнерства. Пiдтримавши фестиваль - своєрiдну вiзитiвку Червонограда, ви допоможете талановитим дiтям та молодi самореалiзуватись, а рiдному мiсту - здобути iмiдж сучасного та прогресивного, надати перспективу розвитку та процвiтання.
    Iванна ЕЙХОРН, директор Червоноградського Народного дому.
    ДЕТАЛЬНIШЕ У НОМЕРI за 6 грудня ц.р.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради