Мiськi новини - подiя << Назад
 МIСЬКА РАДА ВИДIЛИЛА 20 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ НАГОРОДЖЕННЯ СПОРТСМЕНIВ ("Новини Прибужжя")
    Простора святкова актова зала ЧЗШ №12, директор школи Уляна Свйонтек, у п`ятницю, 7 серпня, приймала учасникiв Всеукраїнського Олiмпiйського уроку, що проводить Нацiональний Олiмпiйський комiтет України спiльно з Мiнiстерством освiти i науки України та Мiнiстерством молодi та спорту України з 2005 року.
    Цього року для нагородження та вручення премiй Червоноградської мiської ради за програмою "Олiмпiйська надiя-2018" видiлено 20 тис. грн.
    Грошову премiю отримали учнi Червоноградської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Алiна Лiстунова (I мiсце на Гiмназiадi України, I мiсце на Чемпiонатi України в стрибках у довжину, III мiсце на Чемпiонатi України в потрiйному стрибку), Анастасiя Шабля (IV мiсце на Чемпiонатi України серед юнiорiв, IV мiсце на командному Чемпiонатi України серед юнiорiв), неодноразовi переможцi обласних змагань Юлiя Заманягре, Тетяна Середюк, Руслан Кундик, Софiя Данча, Олександр Барицький, Вiкторiя Карпяк.
    Нагороди отримали чарiвнi представницi вiддiлення спортивної гiмнастики, згуртованi команди з футзалу, баскетболу, волейболу ДЮСШ №1.
    Грошовi премiї та нагороди вручили кращим вихованцям-плавцям Червоноградської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Юлiї Пятночко та Владиславу Пятночку, Русланi Войнiй, Улянi Побережник, Юлiї Федун, Аннi Гiрак, а також чемпiонам обласних, зональних та всеукраїнських змагань вiддiлень боксу, легкої атлетики та футболу.
    Грамотами вiддiлу освiти нагородженi кращi вчителi фiзичної культури червоноградських шкiл - Роман Федаш (ЧЗШ №12), Свiтлана Богач (ЧЗШ №1), Тарас Мишок та Тетяна Корнова (ЧНВК №3), Вiталiй Заяць та Богдан Середоха (ЧЗШ №5), Галина Шабля та Оксана Дякiв (ЧСШ №8), Микола Голеня (ЧНВК №13), Свiтлана Алексєєва та Iрина Гулавська (Червоноградська гiмназiя).
    У номiнацiї "Кращi спортсмени-параолiмпiйцi мiста" нагороду отримав переможець обласної спартакiади з перегонiв на вiзках Василь Гедзь. А в номiнацiї краща "Спортивна сiм'я" - сiм'я Городецьких, чемпiон Львiвщини 2018 року, 5 мiсце у Всеукраїнському фiналi.
    Продовження - в номерi за 13 вересня ц.р.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради