Мiськi новини - подiя << Назад
 СIМЕЙНИЙ ВIДПОЧИНОК УЧАСНИКIВ АТО КОШТОМ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ("Новини Прибужжя")
    З обласного бюджету отримано 103 723 грн. субвенцiї на сiмейний вiдпочинок учасникiв АТО та батькiв загиблих. Про це на вiвторкоiй планерцi повiдомила заступник мiського голови Наталiя Турко. Саме питання сiмейного вiдпочинку неодноразово пiднiмалося учасниками АТО на координацiйних нарадах.
    "На виконання Комплексної програми соцiальної пiдтримки у Львiвськiй областi учасникiв АТО та їхнiх родин, бiйцiв-добровольцiв АТО, а також родин Героїв Небесної Сотнi на 2018-2020 р.р., розпорядженням голови ЛОДА вiд 05.07.2018р. №668/0/5-18 затверджено Порядок компенсацiї вартостi наданих послуг з органiзацiї сiмейного вiдпочинку поранених учасникiв АТО (ООС) (у тому числi поранених бiйцiв-добровольцiв АТО), батькiв загиблих учасникiв АТО (ООС)."
    Право на компенсацiю послуг iз сiмейного вiдпочинку також мають пораненi учасники бойових дiй (АТО) та пораненi добровольцi з числа учасникiв АТО. За наявностi пiдтверджуючих документiв про поранення, вони можуть звернутися до управлiння працi та соцзахисту населення Червоноградської мiської ради.
    На облiку в управлiннi працi та соцiального захисту населення перебуває 13 осiб з iнвалiднiстю (внаслiдок АТО) та 5 батькiв загиблих учасникiв АТО. Станом на початок серпня лише двi особи подали заявки на сiмейний вiдпочинок.
    За iнформацiєю звертатися в управлiння працi та соцiального захисту населення Червоноградськї мiської ради, за адресою: вул.Сокальська, 1, каб.309, контактний телефон 4-10-65.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради