ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Мiськi новини - подiя << Назад
 48-КВАРТИРНИЙ БУДИНОК ВIЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦI ЗВОДЯТЬ СВОЇМИ СИЛАМИ ("Новини Прибужжя")
    Червоноградська мiська рада посприяє у вирiшеннi нагальних проблем будiвництва, а також видiленнi коштiв, зокрема, на облаштування дитячого майданчика. Про це йшла мова пiд час зустрiчi першого заступника мiського голови Дмитра Балка iз головою адмiнiстрацiї Державної спецiальної служби транспорту генерал-лейтенантом Миколою Мальковим. Досягли домовленостi, щоб цi питання винести на розгляд сесiї Червоноградської мiської ради. Керiвник ДССТ побував в нашому краї iз робочим вiзитом, вiдвiдав мiсцеву вiйськову частину Т0200. Забезпечення вiйськовослужбовцiв та їх сiмей житлом, зазначив, є одним iз важливих питань. Пiсля завершення будiвництва i введення в дiю нового 48-квартирного будинку черги серед вiйськових на отримання житла не буде. Нинi зводять уже третiй iз чотирьох поверхiв.
    ...З раннього ранку до пiзнього вечора на будовi командир вiйськової частини пiдполковник Валерiй Крук. Оперативно вирiшує всi робочi питання. З його iнiцiативи та пiд його вмiлим керiвництвом ефективно органiзували роботу лiсопилорами, де роблять заготовки для даху новобудови; створили також цех iз виготовлення плит для загорожi. У в/ч потурбувались i про створення арматурного цеху. Професiйно пiдготовленi вiйськовослужбовцi пiдтвердили будiвельнi навики пiд час вiдрядження до Києва, за що отримали подяку вiд голови адмiнiстрацiї ДССТ.
    Командир частини вiдзначає кращих з кращих, якi трудяться на новобудовi - це старшi прапорщики Юрiй Кисляк, Валерiй Пархомук, Олексiй Олексюк, старшина Дем'ян Брезiцький. Їх органiзаторське вмiння i старання усього особового складу наближають довгоочiкуване новосiлля у мiсцевiй вiйськовiй частинi, коли молодi сiм'ї отримають ключi вiд власних помешкань.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради