ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Мiськi новини - подiя << Назад
 ЗБIР КОШТIВ НА БЕЗПIЛОТНИК
    За спiльної iнiцiативи ГО "Автомайдан-Червоноград", ГО Спiлка ветеранiв АТО Червонограда "Воля", Сокальської ГО Спiлка воїнiв-учасникiв антитерористичної операцiї Сокальского району та мiста Червоноград, ГО Ветеранiв АТО м.Соснiвки планується низка заходiв зi збору коштiв на купiвлю безпiлотника для 24 окремої механiзованої бригади, бiйцi якої зараз беруть участь у вiйськовiй операцiї на Сходi України.
    - Пiд час нашої недавньої поїздки в зону ООС хлопцi 24 бригади озвучили таку потребу - розвiдувальний безпiлотний апарат, щоб визначати та ефективно знешкоджувати вогневi позицiї ворога, - каже голова ГО "Автомайдан-Червоноград" Iгор Предко. - Вартiсть дронiв сягає 200 тисяч гривень. Самостiйно таких коштiв зiбрати не зможемо. До того ж, лишаються постiйнi потреби вiйськових у транспортi, будiвельних та iнших ресурсних матерiалах, що теж потребує значних фiнансiв.
    - Допомога нашим побратимам, якi боронять Україну вiд пiдступного ворога, - необхiдна справа, - каже активiст ГО "Воля" Юрiй Дешиця. - Ветерани АТО спiльним рiшенням iнiцiюють збiр коштiв на безпiлотник для 24 бригади. Сподiваємось на пiдтримку громади Червонограда, мiсцевої влади та громадських активiстiв мiста. Найближчим часом плануємо зустрiч представникiв органiзацiй ветеранiв АТО Червонограда, Соснiвки та Сокаля, громадських органiзацiй та активiстiв, представникiв мiської ради. Обговорюватимемо деталi проведення низки заходiв та технiчну сторону збору коштiв.
    Про пiдтримку iнiцiативи АТОвцiв Червоноградською мiською радою заявила заступник мiського голови Наталiя Турко.
    Голова ГО "Автомайдан-Червоноград" Iгор Предко подiлився з журналiстами "НП" новиною - буквально днями органiзацiя придбала власний автомобiль для поїздок до воїнiв на Схiд.
    - Ранiше нам доводилося просити транспорт на кожну поїздку, - каже Iгор Предко. - Рiзне траплялося в дорозi, а на "нульовцi" неодноразово потрапляли пiд обстрiли. З Божою допомогою обiйшлося без втрат. В однiй з минулих поїздок попали в таку яму на дорозi, що вибухнула подушка безпеки - про якiсть дорожнього покриття в тiй зонi годi i казати. Стан автомобiля пiсля поїздки завжди аварiйний, а це додатковi витрати i незручностi. Тепер маємо своє авто!
    ДП "Датський текстиль" та директор заводу ЗБВ Андрiй Дiльний надали суттєву фiнансову допомогу ГО "Автомайдан-Червоноград" на купiвлю автомобiля Merсedes Sprinter для поїздок у зону ООС, якi активiсти органiзацiї здiйснюють регулярно з 2014 року.
    Минулого тижня отець Василь Бiлецький освятив транспортний засiб та благословив активiстiв ГО "Автомайдан-Червоноград" на подальшу волонтерську дiяльнiсть.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради