ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Мiськi новини - подiя << Назад
 АНДРIЙ КАРПОВ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКА "АВТО-МОТО-РЕВЮ"
    На змаганнях у Рiвному за Кубок "Авто-мото-ревю" змагалися спiдвеїсти України, Польщi i Литви. Перемiг червоноградець Андрiй Карпов (на фото вцентрi). Його сусiдами на п`єдесталi були поляки Якуб Ямруг та Павел Месьонц. Олександр Локтаєв був п'ятим, а Дмитро Мостовик - дванадцятим.
    Кращi вiсiм гонщикiв виступили у Меморiалi Iгоря Марка. У пiвфiналi Андрiй Карпов впав, однак вийшов на перезаїзд, де впевнено перемiг. Але у фiналi вiн не виступав - болiла рука. Олександр Локтаєв, у другому пiвфiналi, був третiм. Тому фiналiстами стали гостi з-за кордону. П`єдестал окупували поляки: Якуб Ямруг, Норберт Косчюх, Павел Месьонц. Четверте мiсце - у Євгена Костигова з Литви.
    Головним суддею змагань виступав червоноградець Петро Федик, який понад два десятилiття був одноклубником Iгоря Марка.
    Самi перегони пройшли на високих швидкостях. Практично у всiх заїздах час переможця був дуже близьким до рекорду треку, встановленого Андрiєм Карповим у 2012 роцi.
    За не дуже вдалий виступ у Рiвному Олександр Локтаєв реабiлiтувався в Угорщинi. Там, у пiвфiналi Чемпiонату Європи серед пар, вiн виграв п'ять з шести заїздiв . Однак, очок, здобутих рiвнянином Станiславом Мельничуком, на вистачило, щоб потрапити до фiналу. Українська пара посiла третє мiсце. До фiналу вийшли пари з Литви та Нiмеччини. Україна випередила Угорщину, Норвегiю, Словаччину i Фiнляндiю.
    Червоноградцi виступили у пiвфiналi Командної першостi свiту серед юнiорiв у польському мiстi Гнєзно. Лiдерство завоювали поляки, якi й здобули єдину путiвку до фiналу. На другому мiсцi - Росiя, на третьому - Україна, на четвертому - Фiнляндiя. Нашу країну представляли червоноградцi Дмитро Мостовик, Вiталiй Коваль, Андрiй Розалюк та рiвнянин Марко Левiшин.
    Варто згадати й недавнiй пiвфiнал Чемпiонату Європи серед спортсменiв вiком до 21 року, який вiдбувся у Рiвному. Українцi не потрапили у п'ятiрку фiналiстiв. Марко Левiшин посiв восьме мiсце, Вiталiй Коваль - десяте, Дмитро Мостовик - тринадцяте, Андрiй Розалюк - п'ятнадцяте.
    ПРОДОВЖЕННЯ - у номерi за 5 липня ц.р.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради