ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Мiськi новини - подiя << Назад
 "FASING" ГОТОВИЙ ДО СПIВПРАЦI З ГАЛИЦЬКИМИ КОПАЛЬНЯМИ
    Минулого вiвторка, з липня, у ДП "Львiввугiлля" вiдбулася зустрiч iз польськими представниками групи "FASING", яка є свiтовим виробником гiрничо-шахтного обладнання.
    На початку зустрiчi польська делегацiя ознайомила та представила продукцiю своєї фiрми, щоби присутнi отримали базову iнформацiю про те, чим вона збирається зацiкавлювати шахти ДП "Львiввугiлля". "FASING" працює на свiтовому ринку iз 14 країнами не лише у гiрництвi, але й металургiї, енергетицi та iнших сферах. За словами захiдних партнерiв, їхньою метою є спiвпраця iз галицькими копальнями, а це постачання стацiонарного гiрничого обладнання для лав, комбайнiв та iншого гiрничого спорядження.
    Т.в.о. генерального директора ДП "Львiввугiлля" Олег Акiмов розповiв представникам фiрми про стан справ на вугiльному пiдприємствi та про обладнання, на якому доводиться працювати.
    - Ми зацiкавленi у збiльшеннi вуглевидобутку та проходження гiрничих виробок, бо хочемо, щоб наше пiдприємство й на далi працювало в безперебiйному режимi, щоб розвивалися вугiльнi пiдприємства Прибужжя, - наголосив Олег Анатолiйович.
    На шахтi "Степова" в.о. директора шахти Микола Клюка, за участю в.о. головного iнженера Iгоря Юркiва, заступникiв директора з економiчних питань Тараса Гурника та капiтального будiвництва Андрiя Кишка розповiли польським делегатам про iнвестицiйний проект щодо запуску лав №№ 565 та 574, роботу копальнi, про подальшi плани гiрничих робiт, обмiнялися варiантами спiвпрацi.
    Iгор ЙОСИПIВ.
    Минулого вiвторка, 3 липня, галицькi шахтарi провели акцiї протесту, вимагаючи погашення заборгованої заробiтної плати: члени НПГУ м.Червонограда перекривали дiлянку мiжнародної траси Львiв - Рава-Руська поблизу села Воля-Висоцька, а представники Львiвської органiзацiї Укрвуглепрофспiлки вистукували зароблене шахтарськими касками бiля Львiвської ОДА. За повiдомленням прес-служби ДП "Львiввугiлля", цього ж дня вiд реалiзацiї вугiльної продукцiї на рахунки держпiдприємства надiйшло 10 млн. грн., день перед тим - 40 млн. грн., що дозволило "закрити" зарплату за травень на 70%.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради