ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Мiськi новини - подiя << Назад
 "НАС ЄДНАЄ ОДНА ЗЕМЛЯ..."
    28 вересня у Червоноград завiтали гостi з м.Тернiвки Днiпропетровської областi. Зустрiч вiдбулася за iнiцiативи голови ГО "Об'єднання ветеранiв АТО та сiмей загиблих "Олiмп" Любовi Попової. Пiсля засiдання круглого столу, яке вiдбулося в малiй сесiйнiй залi Червоноградської мiської ради, всi вирушили до Меморiалу борцям за волю та незалежнiсть України. Тиха молитва, спогади про рiдних, якi загинули у росiйсько-українськiй вiйнi, спiлкування про спiльний бiль та проблеми об'єднали днiпровцiв та галичан.
    Опiсля у примiщеннi Дитячої бiблiотеки вiдбулася презентацiя книги пам'ятi "Шлях у вiчнiсть". У нiй описано 28 iсторiй про життя українських вiйськових - шахтарiв Донбасу, якi загинули в зонi проведення АТО. Видання вийшло за iнiцiативи матерiв та родичiв загиблих, якi органiзовують презентацiю книги в рiзних регiонах України.
    Вiдпочивши у ОЛК "Ровесник", наступного дня гостi вiдвiдали з презентацiєю вiйськову частину Т0200 а також здiйснили цiкаву екскурсiю у Палац Потоцьких та вулицями мiста.
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради