ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Мiськi новини - подiя << Назад
 НА ДЕНЬ ШАХТАРЯ У НАС БУЛО, ЯК НIКОЛИ
    Весела, яскрава, динамiчна атмосфера панувала в Парку бiля фонтану! Надзвичайно запальнi пiратки , анiматори "Шалена забава", прибули на своєму вiтрильникурозважити публiку i подiлитися скарбами, якi мали з собою. Ми всi знаємо, що пiрати зазвичай невгамовнi та енергiйнi! Але щоб настiльки! Нi хвилини спокою! Їм би тiльки жартувати, танцювати та розважатися! Вiд чого i були у захватi нашi гостi свята, дiти, що прийшли подивитися на видовище та взяти у ньому участь. Активнi та спритнi були винагородженi чудовими призами вiд спонсорiв.
    Пiдтримав несамовитий запал пiрат Алекс. Багато дiтей було посвячено у пiрати "Карибського моря". Пiратськi шхуни пiд повними вiтрилами на чолi зi своїми капiтанами вирушили у далеку подорож за скарбами. Вони проявили неабиякi здiбностi, щоб довести, що вони справжнi володарi моря. За свою спритнiсть та кмiтливiсть юнi пiрати отримали чудовi призи.
    На цей раз, як i на День молодi, нас потiшили бульбашковим шоу. Фея Дiнь-Дiнь за допомогою своїх реквiзитiв, наче чарiвною паличкою, створювала гiгантськi мильнi бульки та неймовiрнi композицiї з бульбашок. Кiльком учасникам пощастило побувати у велетенськiй бульбашцi, i спробувати себе у ролi помiчника феї i також попускати бульбашки.
    Як завше, завершило наше свято караоке шоу. Спробував себе у ролi ведучого Сергiй Гринчак. Учасники команд продемонстрували високi вокальнi здiбностi, та з пiсень, що вони виконували, вiдбувся повноцiнний концерт. Все ж, нам довелося вибрати найсильнiших i вручити їм заслуженi подарунки!
    Приємною родзинкою нашого свята став фуршетний стiл вiд Дольче вiти.
    Додатково хочемо повiдомити, що наше свято буде продовжуватися у формi арт-студiї, яка буде дiяти у дитячому кафе "Маленький принц" в осiнньо-зимовий перiод.
    Дякуємо всiм учасникам проекту "Хай буде свято", з нетерпiнням чекаємо наших наступних зустрiчей!
    Органiзатори акцiї ГО Територiя життя та Сiмейна просвiта
    Генеральний спонсор ресторан Дольче Вiта та мережа магазинiв Солодощi
    Багаторiчнi спонсори проекту пiцерiя IльПадрiно та кафе Дрiм Парк
    Спонсори Граф колл-центр, кiнотеатр Сiтi, магазин Вiзит декор, магазин сувенiрiв "Софi арт", кондитер Серафима та
    ПП В.В.Сiледчик.
    Акцiя вiдбувається за пiдтримки дирекцiї Парку культури.
    Iнформацiйний спонсор "Новини прибужжя"
    Фотограф Ольга Шутовська, Роман Квiтковський та Павло Сухоруков.
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради