ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
Мiськi новини - подiя << Назад
 ВIДБУЛАСЯ ЗУСТРIЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МАЛОГО БIЗНЕСУ, УЧАСНИКАМИ АТО ТА БАНКАМИ
    На виконання Програми пiдвищення конкурентоспроможностi Львiвської областi (рiшення Львiвської обласної ради вiд 14.02.2017р. № 364) з метою пiдтримки пiдприємницької iнiцiативи суб'єктiв господарювання та учасникiв АТО у веденнi бiзнесу 31 травня 2017р. о 10 год. в залi засiдань Червоноградської мiської ради вiдбулася зустрiч з представниками малого бiзнесу, учасниками АТО та банками (в частинi часткового вiдшкодування за рахунок обласного бюджету вiдсоткiв за кредитами, взятими для ведення малого бiзнесу. Програмою таке вiдшкодування передбачено в розмiрi 14%).
    Спецiалiст департаменту економiчної полiтики Львiвської облдержадмiнiстрацiї Довгунь У. I. презентувала дану Програму.
    Зi своїми пропозицiями щодо умов отримання пiльгових кредитiв виступили представники 4 -ох банкiвських установ мiста : Ощадбанк, Приватбанк, Банк-Львiв, Кредобанк та надали вiдповiдi на поставленi учасниками зустрiчi питання, щодо розмiрiв вiдсоткових ставок, термiнiв на оформлення кредитiв, порядку сплати та iн.
    Зустрiч вiдбулася в атмосферi активного обговорення та дiлової зацiкавленостi учасникiв.
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради