ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Мiськi новини - подiя << Назад
 В ЧЕРВОНОГРАДI ПРЕЗЕНТУВАЛИ КАРТУ "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА"
    Весна - початок нового життя, свiжих можливостей, щоб з новим запалом та iнiцiативою досягати неймовiрних речей, якi даватимуть свої плоди у майбутньому.
    В енергiйностi духу можемо почерпнути натхнення вiд української вишивки. Її краса, у поєднаннi з красою природи,щебетанням птахiв, лагiдними зiгрiваючими промiннями сонця та ковтком весняного подиху, здатна творити дива.
    Вишиванка завжди були нашим українським нацiональним символом, нашою гордiстю та автентичною ознакою.
    У найкращий мiсяць весни травень до нас у Червоноград завiтала подорожуюча карта "Вишивана моя Україна", яка була створена казначеями усiх регiонiв України.Працiвники казначейств усiх областей нашої держави створили її як символ єднання, вмiстивши на бiлому тлi свою любов до рiдної землi. Першими починали вишивати карту України працiвники казначейств Донецької та Луганської областей, нанiсши на бiле полотно символи своїх мiст та мирного життя. Пiзнiше iдею пiдтримали у кожнiй областi ,казначеї додавали свої узори i карта набирала тепла усiх тих рук i сердець якi створювали її.
    Iз великою гордiстю демонстрували Вишиту карту України i у виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради, де їх радо зустрiли перший заступник мiського голови Балко Д.I. та керуючий справами виконавчого комiтету Тимчишин Г.Р. та працiвники всiх служб та вiддiлiв мiської ради. Захоплено вдивляючись у багатоденну працю казначеїв, зазначили що спiльними зусиллями, одностайнiстю думки, ретельною працею можна досягти досконалостi у будь-якiй справi. Також вiдкрили для себе,що працiвники казначейства керуються не лише мовою цифр,законiв, але є творчими особистостями, якi люблять свiй край i народ.
    Цi незабутнi моменти допомогли ще раз вiдчути i свою причетнiсть до творення української сучасностi,до збереження традицiй, пережити хвилююче пiднесення i натхнення, переконатись, що наша країна єдина та неповторна! Слава Українi!
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради