Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
На початок<< Вверх<< Мiськi новини с.15 >>Вниз >>На кiнець
 ДО ЧЕРВОНОГРАДА ЗАВIТАВ ОЧIЛЬНИК ЛЬВIВЩИНИ (ВIДЕО)
    Голова Львiвської ОДА Михайло Костюк 3 березня iз робочим вiзитом вiдвiдав Червоноград. Зокрема, керманич Львiвщини побував на центральнiй збагачувальнiй фабрицi, шахтах "Межирiчанська" та "Надiя". Поспiлкувався Михайло Дмитрович iз мiським головою Червонограда Iгорем Чудiйовичем, керiвниками вугiльних пiдприємств, ознайомився iз ситуацiєю, що склалась у шахтарському регiонi та вiдповiв на питання журналiстiв.
    Голова Львiвської ОДА також повiдомив, що у понедiлок пiдпише звернення до Генеральної прокуратури України, щоб на Львiвщину направити мiжвiдомчу комiсiю, котра б допомогла збалансувати усi цi питання.
    Детальнiше...

 ТЮТЮНУ ТА АЛКОГОЛЮ - ЗАСЬ!
    Статистика алкоголiзму i тютюнопалiння сьогоднi в Українi жахає. Особливо страшно усвiдомлювати, що левова частка її становить цвiт нацiї - молодь. За даними всесвiтньої органiзацiї охорони здоров'я майже 40% українських пiдлiткiв 14 - 18 рокiв регулярно вживають спиртнi напої. Кожен п'ятий школяр у вiцi 11 - 12 рокiв палить. За результатами дослiдження, щодня палять цигарки щонайменше 40% восьмикласникiв, 50% десятикласникiв, 70% першокурсникiв ПТУ, 55% першокурсникiв вишiв. У країнi 1% дiтей 12-13-ти рокiв щодня вживають алкогольнi напої.
    Детальнiше...

 "ПРОЗЕРЧАНИ " ВIДЗНАЧИЛИ СВОЄ 5 - ТИ ЛIТТЯ
    25 лютого свiй 5 - тий рiк дiяльностi вiдзначило Незалежне жiноче товариство "Прозерок. Вiтав винуватцiв свята заступник мiського голови Андрiй Залiвський. Вiн зазначив:
    "Незалежне жiноче товариство "Прозерок" вiдоме не тiльки в Червоноградi, але й далеко за його межами. Адже побували не в одному мальовничому куточку нашої Батькiвщини. Цi прекраснi панi роблять справдi святу справу - зберiгають, вiдтворюють та передають iншим справжню українську душу, її думку, слово та звичай. По своїй квiтучiй творчiй нивi несусь у широкий свiт писанку, пiсню, поетичне слово, душевнi мелодiї та нацiональну пам'ять. Вклад НТЖ "Прозерок" в українську культуру неоцiненний. Вони зберiгають унiкальний код нацiї, що переданий нам ще з дiдiв - прадiдiв."
    Детальнiше...

 ПЛIДНО ПОПРАЦЮВАЛИ НА ЗАСIДАННI ВИКОНАВЧОГО КОМIТЕТУ
    У четвер, 23 лютого, вiдбулося чергове засiдання виконавчого комiтету мiської ради. На порядок денний було винесено 19 питань. Першим розглянули питання про створення умов для розвитку, сприяння та вiдродженню осередкiв традицiйної народної творчостi, нацiонально - культурних традицiй населення, художнiх промислiв i ремесл та територiї Червоноградської мiської ради. Розлядали на засiданнi питання пiдготовки до призову громадян на строкову вiйськову службу, оформлення права власностi, схвалили програму соцiально - економiчного розвитку мiста Червонограда на 2012 рiк, доповiли про виконання показникiв за минулий, надали дозволи на розмiщення рекламних засобiв та обговорили ще низку питань, котрi є важливими для гармонiйного функцiонування i розвитку Червонограда.
    Детальнiше...

 21 ЛЮТОГО - МIЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РIДНОЇ МОВИ
    З цiєї нагоди,19 лютого Червоноградська гiмназiя представила концерт до Мiжнародного дня рiдної мови. На сценi Народного дому на осуд глядацькiй аудиторiї було запропоновано театральнi, музичнi, поетичнi номери, що пропагують українську мову. Також вiдбулось нагородження переможцiв конкурсу української мови iменi Петра Яцика та конкурсу на кращий твiр "Якби я був президентом".
    Кращими у першому конкурсi стали: Сидько Анастасiя, Бойко Вiталiй, Левандовська Свiтлана, Катарина Христина, Кондратюк Лiдiя, Грушкевич Iрина, Бабюк Анна серед старших класiв та Сорока Анастасiя й Федюра Олена серед молодших.
    Детальнiше...

 ДО ЧЕРВОНОГРАДА ЗАВIТАВ ВАЛЕНТИН НАЛИВАЙЧЕНКО
    У суботу, 18 лютого, у великiй залi Народного дому вiдбулась зустрiч iз громадськiстю мiста народного депутата України Володимира Вязiвського та полiтичного дiяча , екс - голови Служби Безпеки України Валентина Наливайченка. Виступаючi говорили про полiтичну ситуацiю в Українi, про змiни, котрi треба здiйснити, про вибори до Верховної ради. Також поспiлкувалися з червоноградцями, вислухали їхнi наболiлi проблеми та пообiцяли їх вирiшити.
    Детальнiше...

 ВШАНОВУВАЛИ ВОЇНIВ АФГАНЦIВ (ВIДЕО)
    Вiйна в Афганiстанi - це трагедiя i звитяга сотень тисяч людей, мужнiсть, доблесть i героїзм, кров i бiль, душевнi страждання i втрати. Це не лише незагоєна рана, бiль її учасникiв, це - застереження на майбутнє.
    У п'ятницю, 17 лютого у ЧервоноградськIй школi - iнтернатi вiдбувся патрiотичний вечiр присвячений пам'ятi воїнам - афганцям. На свято було запрошено багато гостей, серед яких i ветерани вiйни в Афганiстанi. Дiти з цiкавiстю слухали iсторiю 10 - рiчного кровопролиття на афганських землях. Лунали цього дня афганськi пiснi та поезiя. Звернулись до присутнiх учасники бойових дiй.
    Детальнiше...

 ОБ'ЄДНАЛИСЬ ТРИ ПОЛIТИЧНI СИЛИ (ВIДЕО)
    17 лютого, очiльники Червоноградських мiських органiзацiй "Свободи" Тарас Стародуб, "Фронту Змiн" Євгенiй Бачинський та "Батькiвщини" Лiдiя Правенко пiдписали угоду про спiльнi дiї об'єднаної опозицiї у Червоноградi..
    Документ укладено на основi Угоди про спiльнi дiї об'єднаної опозицiї України, яку 22 сiчня 2012 року в Києвi пiдписали лiдери опозицiйних полiтичних сил.
    В угодi йдеться про те, що партiї формують єдиний список кандидатiв у народнi депутати України, якi балотуватимуться у мажоритарному окрузi Червоногруда та Сокальського району. Здiйснюватись це буде за принципом "один округ - один кандидат вiд об'єднаної опозицiї".
    Детальнiше...

 ЗА 7 ГОДИН 28 ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО РОЗГЛЯНУЛИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКI ДЕПУТАТИ
    Перше пленарне засiдання сьомої сесiї Червоноградської мiської ради, котре вiдбулось 16 лютого, розпочалось iз запитiв та звернень. Також було оголошено про створення нової фракцiї "Народний Рух України", до котрої ввiйшли чотири депутати - рухiвцi.
    На початку сесiї мiський голова Червонограда Iгор Чудiйович вручив медаль " 20 рокiв Незалежностi України" Олександрi Червiнськiй та Михайлу Махнику.
    Цього дня на порядок денний було винесено 28 питань. Основним та найбiльшим дискусiйним питанням був звiт про виконання мiського бюджету Червонограда за 2011 рiк та внесення змiн до бюджету на 2012. Проголосували "За" це питання 26 депутатiв. Свободiвцi ж не пiдтримали звiт виконання мiського бюджету i iнiцiювали створення тимчасової ревiзiйної комiсiї, щодо вивчення ефективностi використання бюджетних коштiв та роботи комунальних пiдприємств.
    Детальнiше...

 МЕМОРАНДУМ МIЖ МIСЬКОЮ ВЛАДОЮ ТА АФГАНЦЯМИ - ПIДПИСАНО!
    15 лютого у виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пiдписано меморандум на спiльнi дiї мiж мiською радою та мiською спiлкою ветеранiв Афганiстану.
    У Червоноградi проживають 278 учасникiв бойових дiй, з них 250 брали участь у бойових дiях в Афганiстанi, троє загинуло.
    Меморандум зобов'язує подальшу спiвпрацю на благо воїнiв - iнтернацiоналiстiв: здiйснювати соцiальнi виплати, соцiальний захист, а це цiлий комплекс заходiв з обох сторiн.
    Пiсля пiдписання документiв представники спiлки Афганiстану та мiський голова Iгор Чудiйович вiдвiдали двi родини загиблих афганцiв. Вручили батькам грошову допомогу у розмiрi 500 грн.
    Детальнiше...

 РОЗКАЖИ ДИТИНI ПРО СТРIТЕННЯ ГОСПОДНЄ (ВIДЕО)
    12 лютого для дiтей з кризових та малозабезпечених сiмей у мiськiй дитячiй бiблiотецi вiдбувся благодiйний екуменiчний захiд " Розкажи дитинi про Стрiтення Господнє".
    Свято вiдбулося за сприяння мiської ради. Органiзаторами стали Християнська Євангелiстська церква " Гефсиманiя", релiгiйнi громади нашого мiста: церква Святого Йосафата, церква Святого Юрiя, церква Святого Володимира та громадська органiзацiя "Майбутнi батьки України". Кожна iз релiгiйних громад пiдготувала змiстовний виступ творчих колективiв.
    Детальнiше...

 ЗВIТУВАЛА "ЕЛЬМIРА"
    У недiлю, 12 лютого у Народному Домi Червонограда вiдбувся звiтний концерт ансамблю схiдного танцю "Ельмiра", котрий викликав аншлаг. Зал був переповнений вщент. Окрiм проданих квиткiв, чимало людей спостерiгало за дiйством i обабiч рядiв. На сценi виступали танцюристи у чотирьох вiкових категорiях. Наймолодшим було 5 рокiв, а найстаршим - 55.
    Нагадаємо, що у Червоноградi танцювальний колектив "Ельмiра" дiє вже три роки пiд керiвництвом Алли Мельник. На сьогоднi схiдними танцями у цьому ансамблi займається 80 людей, з них 5 чоловiкiв, вiк яких вiд 6 до 32 рокiв.
    Детальнiше...

 КРУТИ В ПАМ'ЯТI ШКОЛЯРIВ
    30 сiчня у Народному домi Червонограда вiдбувся вечiр - реквiєм, присвячений 94 - й рiчницi бою пiд Крутами. Захiд зорганiзували учнi та вчителi ЧЗШ №4.
    Заповнений школярами зал iз трепетом спостерiгав за дiйством на сценi. Трагiчнi пiснi, вiршi, естетичнi номери показували неоцiненний подвиг
    Героїв Крут, що вiддали своє життя за волю рiдного народу.
    Детальнiше...

 У ЧЕРВОНОГРАДI ЗАПРАЦЮВАЛИ КОВЗАНКИ
    З приходом морозiв у Дитячому мiстечку ( у районi шкiл № 8 та №9) та у спорткомплексi "Шахтар" залили ковзанки.
    Тепер усi бажаючi можуть покататись на ковзанах.
    Ковзанка у Дитячому мiстечку працює з 27 сiчня:
    в буднi днi з 16.00 до 22.30
    в суботу з 14.00 до 22.30
    у недiлю з 12 до 22.30
    Вартiсть 1год
    Детальнiше...

 ГЕРОЇ БИТВИ ПIД КРУТАМИ - ВИ НЕ ЗАБУТI ОНУКАМИ
    У недiлю ввечерi , 29 сiчня вшановували пам'ять 300 студентiв - героїв, полеглих пiд Крутами. Бiля пам'ятника Степану Бандерi зiбрались десятки червоноградцiв. Активiсти молодiжної органiзацiї "Сокiл" та патрiотично налаштованi мешканцi нашого мiста вирушили зi смолоскипами вулицями мiста до пам'ятника Борцям за волю України.
    Попереду нацiональний стяг та гуркiт барабанiв, на руках зав'язанi синьо - жовтi стрiчки, а в серцях -пiднесений патрiотичний дух та гасла: "Крути, Крути - Ви незабутi".
    Детальнiше...

 ЗАХОДИ З ПРОФIЛАКТИКИ ТА ЗАПОБIГАННЯ ПОШИРЕННЮ ЗАХВОРЮВАННЯ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ
    27.01.2012 року у примiщеннi адмiнбудинку Червоноградської мiської ради вiдбулося засiдання круглого столу iз профiлактики та запобiгання поширенню захворювання на туберкульоз. Учасниками засiдання були працiвники системи охорони здоров'я, Центру соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi, громадських органiзацiй, засобiв масової iнформацiї.
    З актуальнiстю даної проблеми ознайомив присутнiх Бакланов Микола Михайлович - головний лiкар комунального закладу "Червоногадський протитуберкульозний диспансер".
    Детальнiше...

 РIЗДВЯНI ДЗВIНОЧКИ 2012 (ВIДЕО)
    З 20 по 22 сiчня шахтарський Червоноград традицiйно завершує рiздвянi свята дитячим фестивалем популярної пiснi " Рiздвянi дзвiночки 2012".Вже вдев'яте представники 11 областей спiвучої України показали свою спiвочу майстернiсть на пiсенному вернiсажi, на казково вбранiй сценi Червоноградського Народного дому .Усi учасники фестивалю отримали сувенiри та солодкi подарунки , а переможцi - цiннi призи вiд засновникiв фестивалю - Червоноградської мiської ради , якi вручив мiський голова Iгор Чудiйович та голова журi - Народний артист України - Мар'ян Шуневич.
    Детальнiше...

 ДЕНЬ СОБОРНОСТI ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ (ВIДЕО)
    У недiлю, в День Соборностi України та 93-ї рiчницi проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР, на Вiчевiй площi, бiля пам`ятника Борцям за волю України, за участю представникiв мiської влади, полiтичних та громадських органiзацiй, велелюдної гро-мади Червоно-града вiдбулося урочисте вiче.
    Урочистостi з нагоди Дня Соборностi розпочались iз молебня, який вiдправили священики червоноградських церков. Спiльно з громадою вони помолилися за єдину незалежну процвiтаючу Україну, за її сьогодення та майбутнє, за український народ, його провiдникiв.
    Детальнiше...

 НА ВОДОХРЕЩА ДО БУГУ (ВIДЕО)
    Близько двох тисяч червоноградцiв 19 сiчня зiбрались на березi рiчки Захiдний Буг, аби взяти участь у процесi освячення води. Священики мiсцевих парафiй вiдправили урочистий молебень та освятили воду.
    Отець Iгнатiй Москалюк, настоятель церкви св. Юрiя, одним iз перших занурився в освячену воду. Услiд за ним пiшли як старшi , так i молодшi червоноградцi, котрi в такий спосiб вирiшили духовно i фiзично оздоровитися.
    Для усiх, хто бажав цього дня зануритися у рiчку, стояли два намети, де можна було переодягтись.
    Детальнiше...

 "РIЗДВЯНI ДЗВIНОЧКИ" - ВIЗИТКА ЧЕРВОНОГРАДА
    17 сiчня вiдбулось заключне засiдання оргкомiтету фестивалю "Рiздвянi дзвiночки 2012". Головував на засiданнi мiський голова Iгор Чудiйович. На IX Всеукраїнський фестиваль популярної дитячої пiснi прийшло 80 заявок.
    Це рекордна кiлькiсть. Проте вiзьмуть участь у конкурсi 59 учасникiв iз 11 областей України. Вже другий рiк пiдряд у суддiвськiй гвардiї за молодими талантами спостерiгатиме Степан Галябарда, а очолюватиме журi Народний артист України Мар'ян Шуневич. Офiцiйне вiдкриття планують 20 сiчня о 12 год, а гала - концерт та церемонiю нагородження 22 сiчня о 15:00.
    Детальнiше...

 ЗАВЕРШИЛИСЬ НОВОРIЧНО - РIЗДВЯНI РАНКИ
    9 сiчня у Народному Домi мiста завершились новорiчно - рiздвянi ранки. Загалом впродовж свят їх вiдбулось 21. На закритi побував мiський голова Iгор Чудiйович.
    У ранках взяли участь i дiти з малозабезпечених сiмей та дiти iз вадами здоров'я.
    Детальнiше...

 РIЗДВЯНА ЗIРКА
    9 сiчня о 15:30 на Вiчевiй площi стартував вперше у Червоноградi фестиваль вертепiв "Рiздвяна зiрка". У ньому взяли участь 4 вертепи iз церков св. Володимира, Йосафата, "Гефсиманiї" та громадської органiзацiї "Сокiл".
    Вiдкрили фестиваль священики мiсцевих церков та мiський голова Iгор Чудiйович.
    Детальнiше...

 ПЕРША СЕСIЯ У НОВОМУ РОЦI ВIДБУЛАСЬ УСПIШНО!
    У четвер, 5 сiчня депутати Червоноградської мiської ради прийняли бюджет мiста на 2012 рiк та розглянули низку iнших питань важливих для життя мiста.
    Також вручили 5 жiнкам почесний орден "Мати - героїня".
    Детальнiше...

 ВИФЛЕЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ ВЖЕ У ЧЕРВОНОГРАДI
    У середу, 4 сiчня мiсцевi пластуни передали вифлеємський вогонь владi мiста, а також рознесли по церквах, аби кожен червоноградець мав змогу принести його собi додому.
    Детальнiше...

 УРОЧИСТЕ ВIЧЕ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ (ВIДЕО)
    У перший день нового 2012 року громадськiсть мiста вiдзначила 103-рiччя з дня народження Провiдника ОУН, натхненника нацiонально-визвольної боротьби українських патрiотiв Степана Бандери.
    З цiєї нагоди бiля пам`ятника герою вiдбулося урочисте вiче. В ньому ВЗЯЛИ участь представники мiської влади, керiвники пiдприємств, установ та органiзацiй мiста, учасники визвольних змагань, священики, молодь.
    Детальнiше...

 МIСЬКОГО ГОЛОВУ ЧЕРВОНОГРАДА IГОРЯ ЧУДIЙОВИЧА НАГОРОДИЛИ ОРДЕНОМ СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО (ВIДЕО)
    
    Детальнiше...

 ВIДКРИТТЯ ГОЛОВНОЇ ЯЛИНКИ МIСТА (ВIДЕО)
    У суботу 24 грудня на Вiчевiй площi Червонограда вiдбулось урочисте вiдкриття новорiчної красунi мiста.
    Детальнiше...

 ВIДБУЛАСЬ СЕСIЯ МIСЬКОЇ РАДИ
    22 грудня вiдбулось перше пленарне засiдання п'ятої сесiї Червоноградської мiської ради шостого скликання.
    На порядок денний було винесено 28 питань. Левова частка їх стосувались бюджету, землi та матерiальної допомоги.
    Детальнiше...

 ПРЕЗЕНТАЦIЯ ПРАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ У ЧЦМЛ (ВIДЕО)
    У середу, 21 грудня вiдбулась презентацiя прального комплексу компанiї "Медлiн" на територiї Червоноградської центральної мiської лiкарнi.
    Двi новi пральнi машини та сушильно - прасувальний апарат тепер слугуватиме для комфорту пацiєнтiв мiського шпиталю. Пралки розрахованi для обробки 2 тонн бiлизни на день. Значно покращиться i якiсть прання. Старi машини не завжди вдало вiдпирали бiлизну, вона була або з коричневим або з жовтим вiдтiнком. Тепер пацiєнти можуть розраховувани на бiлоснiжну чистоту. Також особливiстю є те, що речi пратимуться не у порошку, а у спецiальнiй системi iз рiдких iнгредiєнтiв. Це дозволить максимально провести дезенфiкацiю та хiмiчну нейтралiзацiю , що зумовить недопущення алергiї та подразнення шкiри у пацiєнтiв.
    Детальнiше...

 103 РОКИ ВIД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ
    1 сiчня - день народження провiдника ОУН, героя України, почесного мешканця Червонограда Степана Бандери. З цiєї нагоди у вiвторок, 20 грудня в Малiй сесiйнiй залi засiдав оргкомiтет.
    У ньому взяли участь керiвники культурних, освiтнiх галузей мiста, а також представники громадських органiзацi, полiтичних сил та ЗМI. На оргкомiтетi було розроблено ряд заходiв вшанування цiєї урочистої подiї.
    Детальнiше...

 СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВIТАВ ДО ДIТЕЙ У ЛIКАРНЮ
    19 грудня у дитячому вiддiленнi Червоноградської мiської лiкарнi вiдбулось свято Миколая. Урочистiсть розпочалась спiльною молитвою гостей, медперсоналу, батькiв та дiтей. Отець Себастьян iз церкви св. Юрiя розповiв дiткам про свято та покликав Миколая у гостi до малечi.
    Дiти по - щирому розказували вiршi Миколаю, за що отримали образки цього святого. Солодкими подарунками усiх дiточок почастував разом iз Миколаєм мiський голова Iгор Чудiйович.
    Iгор Iванович персонально вручив дiтям, котрi залишились у палатах солодкi гостинцi, внiсши свою частку у те, аби на обличчям малечi засяяла посмiшка.
    Детальнiше...

 НА СВЯТО ДО МАЛЕЧI ЗАВIТАВ МИКОЛАЙ
    У понедiлок, 19 грудня о 16 годинi у малiй залi Народного Дому дiти зустрiчали Святого Миколая. Органiзаторами святкування стала Червоноградська мiська рада, ГО "Майбутнi батьки України" та ХЄЦ "Гефсиманiя".
    Для дiток була створена цiкава програма з демонстрацiями фiльмiв та ляльковими виставами.
    Зi святом Миколая привiтав наймолодших мiський голова Червонограда Iгор Чудiйович. По завершенню усi дiтки отримали солодкi подарунки.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Мiськi новини с.15 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради