Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
На початок<< Вверх<< Мiськi новини с.15 >>Вниз >>На кiнець
 ВIДКРИТТЯ ГОЛОВНОЇ ЯЛИНКИ МIСТА (ВIДЕО)
    У суботу 24 грудня на Вiчевiй площi Червонограда вiдбулось урочисте вiдкриття новорiчної красунi мiста.
    Детальнiше...

 ВIДБУЛАСЬ СЕСIЯ МIСЬКОЇ РАДИ
    22 грудня вiдбулось перше пленарне засiдання п'ятої сесiї Червоноградської мiської ради шостого скликання.
    На порядок денний було винесено 28 питань. Левова частка їх стосувались бюджету, землi та матерiальної допомоги.
    Детальнiше...

 ПРЕЗЕНТАЦIЯ ПРАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ У ЧЦМЛ (ВIДЕО)
    У середу, 21 грудня вiдбулась презентацiя прального комплексу компанiї "Медлiн" на територiї Червоноградської центральної мiської лiкарнi.
    Двi новi пральнi машини та сушильно - прасувальний апарат тепер слугуватиме для комфорту пацiєнтiв мiського шпиталю. Пралки розрахованi для обробки 2 тонн бiлизни на день. Значно покращиться i якiсть прання. Старi машини не завжди вдало вiдпирали бiлизну, вона була або з коричневим або з жовтим вiдтiнком. Тепер пацiєнти можуть розраховувани на бiлоснiжну чистоту. Також особливiстю є те, що речi пратимуться не у порошку, а у спецiальнiй системi iз рiдких iнгредiєнтiв. Це дозволить максимально провести дезенфiкацiю та хiмiчну нейтралiзацiю , що зумовить недопущення алергiї та подразнення шкiри у пацiєнтiв.
    Детальнiше...

 103 РОКИ ВIД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ
    1 сiчня - день народження провiдника ОУН, героя України, почесного мешканця Червонограда Степана Бандери. З цiєї нагоди у вiвторок, 20 грудня в Малiй сесiйнiй залi засiдав оргкомiтет.
    У ньому взяли участь керiвники культурних, освiтнiх галузей мiста, а також представники громадських органiзацi, полiтичних сил та ЗМI. На оргкомiтетi було розроблено ряд заходiв вшанування цiєї урочистої подiї.
    Детальнiше...

 СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВIТАВ ДО ДIТЕЙ У ЛIКАРНЮ
    19 грудня у дитячому вiддiленнi Червоноградської мiської лiкарнi вiдбулось свято Миколая. Урочистiсть розпочалась спiльною молитвою гостей, медперсоналу, батькiв та дiтей. Отець Себастьян iз церкви св. Юрiя розповiв дiткам про свято та покликав Миколая у гостi до малечi.
    Дiти по - щирому розказували вiршi Миколаю, за що отримали образки цього святого. Солодкими подарунками усiх дiточок почастував разом iз Миколаєм мiський голова Iгор Чудiйович.
    Iгор Iванович персонально вручив дiтям, котрi залишились у палатах солодкi гостинцi, внiсши свою частку у те, аби на обличчям малечi засяяла посмiшка.
    Детальнiше...

 НА СВЯТО ДО МАЛЕЧI ЗАВIТАВ МИКОЛАЙ
    У понедiлок, 19 грудня о 16 годинi у малiй залi Народного Дому дiти зустрiчали Святого Миколая. Органiзаторами святкування стала Червоноградська мiська рада, ГО "Майбутнi батьки України" та ХЄЦ "Гефсиманiя".
    Для дiток була створена цiкава програма з демонстрацiями фiльмiв та ляльковими виставами.
    Зi святом Миколая привiтав наймолодших мiський голова Червонограда Iгор Чудiйович. По завершенню усi дiтки отримали солодкi подарунки.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Мiськi новини с.15 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради