ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Медицина - хронiка подiй << Назад
 День медичного працiвника
    14 червня 2018р. в актовому залi Червоноградської ЦМЛ вiдбулись урочистi збори з нагоди Дня медичного працiвника. До присутнiх медикiв зi словами подяки за вiдданiсть професiї, за щоденну складну працю та за надiю, яку дарують медики кожному хворому звернулися головний лiкар ЧЦМЛ I. Грондзаль, мiський голова А.Залiвський, голова профкому I.Лозинський, голова осередку асоцiацiї медичних сестер О. Лозинська та щиро побажали всiм медикам успiхiв в роботi, миру, оптимiзму, доброго здоров'я, втiлення всiх планiв у життя.
    Кращих з медичних працiвникiв за сумлiнну працю, високий професiоналiзм та з нагоди професiйного свята нагороджено Почесними грамотами та грошовими премiями.
    На свято завiтали учасники ансамблю "Сестричка". Цей творчий колектив завжди радо виступає на всiх урочистостях лiкарнi i в цей день з вiтаннями з прийдешнiм професiйним святом та найкращими побажаннями колектив подарував медикам свої чарiвнi пiснi.
    На головну медицина хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради