ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Медицина - хронiка подiй << Назад
 У Червоноградi вiдкрито скринiнговий центр для дiагностики онкохвороб у жiнок
    Сьогоднi, 8 вересня, вiдбулося офiцiйне вiдкриття мiжрайонного скринiнгового центру для дiагностики передракових захворювань та раку у жiнок.
    Вiдкриття центру вiдбулося за участю Голови Львiвської ОДА Синютки О.М., директора департаменту охорони здоров'я ЛОДА Микичак I.В., мiського голови Червонограда Залiвського А.I., представникiв свiтового банку, адмiнiстрацiї лiкарнi.
    Червоноградський скринiнговий центр - один з шести у Львiвськiй областi. Сьогоднi вкрай важливо виявляти вiрогiднiсть онкозахворювань у жiнок, з метою запобiгання та вчасному наданню медичної допомоги. Своєю чергою, це вплине на зниження показника смертностi, адже рак шийки матки та рак молочної залози сьогоднi поширенi навiть серед молодих жiнок.
    Застосовуючи сучасне обладнання, у центрi безкоштовно здiйснюватимуть гiнекологiчний огляд iз цитологiчним дослiдженням, обстеження за допомогою кольпоскопу та УЗД дослiдження, а також проведення мамографiї.
    Створення скинiнгового центру у Червоноградi стало можливим завдяки спiвпрацi мiнiстерства охорони здоров'я України, свiтового банку та департаменту охорони здоров'я ЛОДА.
    На головну медицина хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради