На початок<< Вверх<< Медицина - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 День медичного працiвника
    14 червня 2018р. в актовому залi Червоноградської ЦМЛ вiдбулись урочистi збори з нагоди Дня медичного працiвника. До присутнiх медикiв зi словами подяки за вiдданiсть професiї, за щоденну складну працю та за надiю, яку дарують медики кожному хворому звернулися головний лiкар ЧЦМЛ I. Грондзаль, мiський голова А.Залiвський, голова профкому I.Лозинський, голова осередку асоцiацiї медичних сестер О. Лозинська та щиро побажали всiм медикам успiхiв в роботi, миру, оптимiзму, доброго здоров'я, втiлення всiх планiв у життя.
    Детальнiше...

 День вишиванки
    Щороку у третiй четвер травня вiдзначається Всесвiтнiй день вишиванки - свято, яке покликане популяризувати українську культуру i традицiї. Це вiдносно нове народне свято. Але масштаби поширення традицiї носити вишиту сорочку вражають.
    Споконвiку в українських родинах майстернiсть вишивання сорочок передавалася з поколiння в поколiння. Для українцiв вишита сорочка є одним iз символiв нацiї, а вiзерунки на тканинi мають особливе значення. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тiльки її красу й унiкальнiсть, але й засвiдчуєш свою приналежнiсть до вiковiчної української культурної традицiї.
    Детальнiше...

 Свято медичних сестер
    16 травня, в примiщеннi Львiвського державного палацу естетичного виховання учнiвської молодi вiдбулось урочисте святкування Мiжнародного дня медичної сестри та фiнал конкурсу на кращу медсестру Львiвщини - 2018. Урочистостi вiдкрила головний позаштатний спецiалiст ДОЗ ЛОДА з медсестринства Н. Галапац. Пiд час урочистої конференцiї представники Львiвської облдержадмiнiстрацiї, департаменту охорони здоров'я, профспiлки медпрацiвникiв Львiвщини, асоцiацiї медичних сестер та iнших органiзацiй вiтали i нагороджували почесними грамотами та грошовими премiями кращих медичних працiвникiв з нагоди професiйного свята.
    Детальнiше...

 Почуй свiт
    Всеукраїнський благодiйний фонд "Серце до серця" за пiдтримки центральних та мiсцевих органiв влади, громадських органiзацiй , пiдприємцiв та волонтерiв з 2 по 22 квiтня 2018р. проводитиме ХIII щорiчну Всеукраїнську благодiйну акцiю "Серце до серця" - "Почуй свiт", метою якої є збiр коштiв для дiтей з вадами слуху. На зiбранi кошти буде закуплено медичне обладнання та безкоштовно передане у користування профiльним дитячим лiкарням.
    Детальнiше...

 Маршрут пацiєнта у медичних закладах м.Червонограда
    Див.нижче...
    Детальнiше...

 МОЗ затвердило перелiк послуг сiмейних лiкарiв
    МОЗ затвердило документ, який регламентує роботу терапевтiв, педiатрiв та сiмейних лiкарiв. Уже з 1 липня абсолютно усi заклади первинної медичної допомоги мають керуватися цим документом.
    "Разом iз новими правилами роботи, цей документ формує нову культуру взаємодiї лiкаря та пацiєнта. Користуючись ним, лiкарi зможуть краще побудувати довiрливi стосунки зi своїми пацiєнтами, щоби кожна людина вiдчувала себе в центрi уваги", - написала 27 березня в.о. мiнiстра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторiнцi у Facebook.
    Детальнiше...

 Днi профiлактики туберкульозу i хронiчних захворювань органiв дихання
    24 березня за рiшенням Всесвiтньої органiзацiї охорони здоров'я у всьому свiтi вiдзначають Всесвiтнiй день боротьби з туберкульозом. Мета цього дня наступна - донести людям iнформацiю про глобальну епiдемiю туберкульозу в свiтi i зусилля, якi докладають кращi фахiвцi для її лiквiдацiї. Цифри досить страшнi - туберкульозом iнфiкована приблизно третина населення Землi. Саме через масштаби цiєї хвороби i з'явився Всесвiтнiй день боротьби з туберкульозом, щоб максимально привернути увагу суспiльства до цiєї проблеми i розповiсти про способи його профiлактики та лiкування.
    Детальнiше...

 Днi дiагностики та профiлактики глаукоми на Львiвщинi
    В мiстi Червоноградi стартувала акцiя "Днi дiагностики та профiлактики глаукоми у Львiвськiй областi", яка триватиме з 12.03.2018р. по 30.03.2018р. Такi акцiї надзвичайно важливi, вони дають можливiсть виявити недугу i вчасно почати лiкування. Лише рання дiагностика та сучаснi методи лiкування дають змогу призупинити прогресування захворювання, зберегти зiр та працездатнiсть людини.
    На диспансерному облiку в очному кабiнетi Червоноградської ЦМЛ по глаукомi знаходяться бiльше 500 людей. Щороку вперше виявлених випадкiв глаукоми у нашому мiстi близько 30-40 осiб.
    Детальнiше...

 Уляна Супрун вiдвiдала Червоноградський скринiнговий центр
    Виконувач обов'язкiв мiнiстра охорони здоров'я Уляна Супрун вiдвiдала скринiнговий центр на базi Червоноградської центральної мiської лiкарнi в рамках огляду областей, якi беруть участь у програмi вiд Свiтового банку.
    У своєму iнтерв'ю Уляна Супрун поiнформувала, чому є важливим та необхiдним функцiонування таких центрiв. Вона зазначила, що кожна жiнка повинна усвiдомити, що її здоров'я в її руках. Дуже важливим є виявлення захворювань на раннiх стадiях. Чим ранiше буде виявлено захворювання , тим швидше можна його подолати, уникнути ускладнень та незворотнiх процесiв.
    Детальнiше...

 Питання та вiдповiдi щодо медреформи, якi непокоять громадськiсть
    Вiдповiдi на поширенi питання щодо медреформи
    На початку жовтня Парламент розгляне проекти законiв щодо ключових реформ, у тому числi i медичної. Сподiваємося, що народнi депутати пiсля лiтнього вiдпочинку будуть готовi до рiшучих та конструктивних змiни в системi охорони здоров'я України, на яку люди чекають протягом 26 рокiв. Щодня ми отримуємо десятки запитань про законопроекти та про те, як запрацює реформа пiсля ухвалення народними депутатами. Цiнуємо i вважаємо на кожну думку та продовжуємо публiкувати вiдповiдi на вашi запитання.
    Детальнiше...

 Вiдкрито нову сучасну їдальню
    На територiї Червоноградської центральної мiської лiкарнi урочисто вiдкрито нову сучасну їдальню "Ромашка". Сьогоднi вперше сюди завiтали медичнi працiвники, пацiєнти та всi охочi. Вiдвiдувачi скуштували смачнi i рiзноманiтнi страви, оцiнили комфорт i затишок примiщення їдальнi, люб'язнiсть i професiйнiсть обслуговуючого персоналу та були приємно враженi доступними цiнами.
    Детальнiше...

 У Червоноградi вiдкрито скринiнговий центр для дiагностики онкохвороб у жiнок
    Сьогоднi, 8 вересня, вiдбулося офiцiйне вiдкриття мiжрайонного скринiнгового центру для дiагностики передракових захворювань та раку у жiнок.
    Вiдкриття центру вiдбулося за участю Голови Львiвської ОДА Синютки О.М., директора департаменту охорони здоров'я ЛОДА Микичак I.В., мiського голови Червонограда Залiвського А.I., представникiв свiтового банку, адмiнiстрацiї лiкарнi.
    Червоноградський скринiнговий центр - один з шести у Львiвськiй областi. Сьогоднi вкрай важливо виявляти вiрогiднiсть онкозахворювань у жiнок, з метою запобiгання та вчасному наданню медичної допомоги. Своєю чергою, це вплине на зниження показника смертностi, адже рак шийки матки та рак молочної залози сьогоднi поширенi навiть серед молодих жiнок.
    Детальнiше...

 Звiт про надходження i використання iнших надходжень спецiального фонду (форма №4-3Д, 4-3М) за другий квартал 2017 року
    Документ...
    Детальнiше...

 До вiдома випускникiв вищих медичних закладiв 2017р.
    Випускникам 2017 року подавати заявки на проходження iнтернатури в Червоноградськiй ЦМЛ до 20.07.2017р. у вiддiл кадрiв. Засiдання комiсiї вiдбудеться 21.07.17р. в 11-00 в кабiнетi головного лiкаря.
    Детальнiше...

 Перелiк розпорядникiв бюджетних коштiв якi користуються субвенцiєю за програмою <Доступнi Лiки> та перелiки аптечних закладiв що уклали угоди iз цими розпорядниками бюджетних коштiв
    Документ...
    Детальнiше...

 Основнi данi про вакансiї лiкарiв в Червоноградськiй ЦМЛ
    Документ...
    Детальнiше...

 Залишки лiкарських засобiв i виробiв медичного призначення по Червоноградськiй центральнiй мiськiй лiкарнi станом на 01.07.2017р.
    Документ...
    Детальнiше...

 Перелiк розпорядникiв бюджетних коштiв якi користуються субвенцiєю за програмою "Доступнi Лiки" та перелiки аптечних закладiв що уклали угоди iз цими розпорядниками бюджетних коштiв
    Документ...
    Детальнiше...

 День медичного працiвника
    15 червня 2017р. в актовому залi Червоноградської ЦМЛ вiдбулись урочистi збори з нагоди Дня медичного працiвника. До присутнiх медикiв зi словами подяки за вiдданiсть професiї, за щоденну складну працю та за надiю, яку дарують медики кожному хворому звернулися головний лiкар ЧЦМЛ I. Грондзаль, заступник мiського голови Н.Турко, голова профкому I.Лозинський та щиро побажали всiм медикам успiхiв в роботi, миру, оптимiзму, доброго здоров'я, втiлення всiх планiв у життя.
    Детальнiше...

 Вiтаємо медичних сестер з професiйним святом!
    З нагоди Мiжнародного дня медичної сестри та 15-ої рiчницi створення ГО "Львiвська обласна Асоцiацiя медичних сестер" 19 травня 2017 року у Нацiональному Академiчному українському драматичному театрi iменi Марiї Заньковецької вiдбулася урочиста конференцiя медичних сестер Львiвщини, в якiй прийняли участь i медсестри Червоноградської лiкарнi.
    Ведуча Наталiя Галапац, головний позаштатний спецiалiст департаменту з медсестринства розпочала урочисту конференцiю з нагоди професiйного свята зi слiв вдячностi за сумлiнну працю i вiдданiсть справi. "Медичнi сестри виконують найбiльш важливу роботу, яка необхiдна для змiцнення здоров'я людини. Сьогоднi медична сестра - це людина з широким свiтоглядом, яка не лише фахiвець своєї справи, але й добре орiєнтується в проблемах охорони здоров'я i в соцiальнiй сферi в цiлому. Спiвчуття, милосердя, висококвалiфiкований сестринський догляд - основа професiї медичної сестри, яка не знає вихiдних, вимагає терпiння, душевної чутливостi." - зазначила вона.
    Детальнiше...

 Команда навчального курсу Нацiональної асоцiацiї невiдкладних медичних технiк США вiдвiдала Червоноградську центральну мiську лiкарню
    В Червоноградськiй лiкарнi вiдбулася зустрiч з командою навчального курсу NAEMT- NationalAssociationofEmergenciTechnicians (Нацiональна асоцiацiя невiдкладних медичних технiк США)за участi нацiонального координатора програми Iвана Богдана, голови асоцiацiї українського лiкарського товариства Пiвнiчної Америки Роксолани Горбової та iнших спецiалiстiв команди. Учасники цих навчань опанували теоретичнi знання i практичнi навички надання невiдкладної допомоги травмованiй особi на мiсцi подiї та пiд час евакуацiї до медичного закладу. У заходi взяли участь лiкарi служби екстреної медичної допомоги ЧЦМЛ.
    Детальнiше...

 Реконструкцiя амбулаторiї сiмейної медицини
    Одна з основних вимог системи охорони здоров'я - це фiзична доступнiсть медичної допомоги населенню. Цiй вимозi вiдповiдає концепцiя надання медичної допомоги на засадах сiмейної медицини, яка для будь-якого пацiєнта та членiв його сiм'ї є фiзично доступною та невiдкладною.
    З цiєю метою в старiй частинi м. Червонограда створено три дiльницi ЗПСМ (дiльниць загальної практики - сiмейної медицини), для обслуговування яких по вул. Шевськiй, 36 облаштовано амбулаторiю сiмейної медицини.
    Детальнiше...

 Шановнi батьки!!!
    Адмiнiстрацiя Червоноградської центральної мiської лiкарнi повiдомляє, що в полiклiнiку для дiтей доставлена вакцина БЦЖ проти туберкульозу для вакцинацiї дiтей, якi не отримали її в пологовому стацiонарi.
    Дiти вiком 0-2 мiсяцi вакцинацiю БЦЖ отримають без проби Манту.
    Дiтям старше 2-х мiсяцiв спочатку буде проведено реакцiю Манту, а через 72 години пiсля перевiрки - вакцинацiю БЦЖ.
    Дiтям 7-ми рiчного вiку перед проведенням ревакцинацiї БЦЖ, потрiбно зробити реакцiю Манту.
    Реакцiя Манту проводиться у вiвторок з 09.00 до 19.00 год.
    Детальнiше...

 Ремонт будiвлi iнфекцiйного вiддiлення
    Вiдбувся тендер по визначенню пiдрядної органiзацiї для виконання робiт з реконструкцiї будiвлi iнфекцiйного вiддiлення Червоноградської ЦМЛ. Перемiг колектив виробничого пiдприємства "Енергомонтаж" м.Львова.
    Кошторисна вартiсть проекту 4 млн. 280 тис. гривень, в тому числi будiвельних робiт - 3 млн. 356 тис. грн. Будуть використанi кошти з фонду регiонального розвитку та мiсцевого бюджету.
    В рамках проекту заплановано виконання основних видiв робiт, а саме:
    Детальнiше...

 Вiдбулося семiнарське заняття для медичних сестер
    З метою розповсюдження знань про наслiдки внутрiшньо-лiкарняних iнфекцiй та органiзацiю заходiв безпеки в Українi починаючи iз 2008 року активно функцiонує Асоцiацiя "Служба органiзацiї iнфекцiйного контролю". Щороку явище внутрiшньо лiкарняної iнфекцiї (ВЛI) стає все актуальнiшим. У всьому свiтi iснують програми, якi здiйснюють контроль за поширенням iнфекцiй. Подiбна практика iснує i в Українi.
    Асоцiацiя керується новiтнiми, сучасними принципами в органiзацiї санiтарно-епiдемiологiчного режиму закладу охорони здоров'я. Основна мiсiя служби - збереження здоров'я персоналу та пацiєнтiв закладiв.
    Детальнiше...

 Проводиться ремонт амбулаторiї сiмейної медицини
    За рахунок коштiв обласного та мiського бюджетiв проводиться ремонт амбулаторiї сiмейної медицини, що знаходиться по вул. Шевськiй, 36.
    Основнi напрямки ремонтних робiт:
    -Утеплення стiн фасаду мiнеральною ватою.
    -Замiна вiкон на металопластиковi.
    -Замiна вхiдних дверей.
    -Встановлення iндивiдуального опалення за допомогою керамiчних електричних панелей.
    Детальнiше...

 День медичного працiвника
    16 червня 2016р. в Червоноградськiй ЦМЛ вiдбулись урочистi збори з нагоди Дня медичного працiвника. До присутнiх медикiв зi словами подяки за вiдданiсть професiї, за щоденну складну працю та за надiю, яку дарують медики кожному хворому звернулися головний лiкар ЧЦМЛ I. Грондзаль, перший заступник мiського голови В. Кашуба, голова асоцiацiї медичних сестер О.Лозинська та щиро побажали всiм медикам успiхiв в роботi, миру, оптимiзму, доброго здоров'я, втiлення всiх планiв в життя.
    Детальнiше...

 В Червоноградськiй центральнiй мiський лiкарнi вiдбулася конференцiя
    7.06.2016р. в Червоноградськiй центральнiй мiський лiкарнi вiдбулася конференцiя за участю завiдувача кафедри медичного права факультету пiслядипломної освiти Львiвського медичного унiверситету, адвоката Сенюти Iрини Ярославiвни, яка розповiла про сукупнiсть правових норм, якi регулюють вiдносини мiж громадянином i лiкувально-профiлактичною установою, мiж пацiєнтом i медичним працiвником у сферi надання медичної допомоги, а також їх прав, обов'язкiв та вiдповiдальностi у зв'язку з проведенням дiагностичних, лiкувальних i санiтарно-гiгiєнiчних заходiв.
    Детальнiше...

 Українське лiкарське товариство
    Осередок Українського лiкарського товариства (УЛТ) в м.Червоноградi створений 20.02.2015 року та включає 50 лiкарiв. Це - добровiльна, демократична, незалежна професiйна органiзацiя. Голова лiкарського товариства - завiдувачка фiзiотерапевтичним вiддiленням ЧЦМЛ Анна Ярмола. Члени осередку УЛТ проводять просвiтницьку роботу, спрямовану на утвердження здорового способу життя, популяризацiю фiзичної культури, активну антирекламу шкiдливих звичок.
    Детальнiше...

 "Краща сестра медична Львiвщини - 2016"
    З 20 квiтня серед обласних закладiв охорони здоров'я, центральних районних та мiських лiкарень, ЗОЗ м.Львова був оголошений конкурс професiйної майстерностi медичних сестер "Краща сестра медична Львiвщини - 2016".
    Цьогорiчний девiз конкурсу - "Медсестри - рушiйна сила змiн: укрiплення системи охорони здоров'я". Головнi суддi конкурсу серед 11 учасниць визначили переможцiв. Вiд Червоноградської центральної мiської лiкарнi в конкурсi прийняла участь та показала високий результат своєї майстерностi медична сестра хiрургiчного вiддiлення Луцик Оксана.
    Детальнiше...

 Масова акцiя вимiрювання артерiального тиску у населення
    На виконання наказу ДОЗ ЛОДА вiд 13.04.2016 р. №322 з 16 по 30 травня 2016 року в Львiвськiй областi i, зокрема, в Червоноградi проводиться масова акцiя з вимiрювання артерiального тиску у населення. Такi акцiї вкрай необхiднi, адже вони викликають певну настороженiсть населення щодо власного здоров'я. Тиск можна вимiряти в будь-якому кабiнетi полiклiнiки, в кабiнетах сiмейної медицини, в медичних пунктах пiдприємств. Виявленi особи з пiдвищеним артерiальним тиском скеровуються для проведення обстеження, лiкування та взяття на диспансерний облiк в Червоноградську ЦМЛ.
    Детальнiше...

 Ремонтнi роботи в ЧЦМЛ
    В Червоноградськiй ЦМЛ в рамках проекту "Реконструкцiя хiрургiчного корпусу" проведено ряд ремонтних робiт. Виконанi роботи по двох напрямках:
    - реконструкцiя системи водопостачання хiрургiчного корпусу;
    - ремонт примiщень вiддiлення анестезiологiї та iнтенсивної терапiї (ВАIТ), а саме палати для перебування хворих, санвузла, кiмнати для медперсоналу.
    Окрiм цього, були видiленi додатковi кошти з мiського бюджету для завершення ремонтних робiт iнших примiщень ВАIТ. Основнi роботи, передбаченi проектом, виконували працiвники ТзОВ "Престиж-Захiд". До придбання будiвельних матерiалiв та виконання додаткових ремонтних робiт долучилися приватнi пiдприємцi, а сам6е: ШБУ №2, магазин "МастерОк", ТОВ "Дюна Васта", приватний пiдприємець Н.Бiлобран.
    Детальнiше...

 Гострий коронарний синдром
    19 квiтня 2016р. в Червоноградськiй ЦМЛ була проведена лiкарська науково-практична конференцiя "Гострий коронарний синдром (ГКС)" за участi професора кафедри сiмейної медицини Львiвського нацiонального медичного унiверситету, лiкаря - кардiолога Скибчика В.А. Конференцiя присвячена сучасним методам дiагностики i лiкування ГКС .
    В конференцiї прийняли участь дiльничнi терапевти, сiмейнi лiкарi, кардiологи, якi об'єднують зусилля у розв'язаннi проблем гострого коронарного синдрому та профiлактики його ускладнень. У своїй доповiдi професор Скибчик В.А. ознайомив лiкарiв з основними положеннями клiнiки та дiагностики гострого коронарного синдрому (нестабiльна стенокардiя, не Q-iнфаркт мiокарда, Q-iнфаркт мiокарда), оцiнки ступеня ризику та прогнозу захворювання, призначення адекватного алгоритму лiкування.
    Детальнiше...

 Конференція «Комп’ютерна томографія в діагностиці захворювань».
    05.04.2016р. в приміщенні актового залу Червоноградської ЦМЛ відбулася конференція за участю доповідача Дереш Наталії, провідного лікаря рентгенолога Тернопільської лікарні швидкої допомоги, учасника і члена ESR та Асоціації радіологів України. Конференція присвячена сучасному методу діагностики, а саме комп’ютерній томографії. В ході конференції було охоплено наступні питання: комп’ютерна томографія в діагностиці гострої мезентеріальної ішемії, апендициту та легеневого туберкульозу.
    Детальнiше...

 24 березня - Всесвітній день боротьби з туберкульозом
    24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я у всьому світі відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом.
    Історія цієї пам'ятної дати бере початок у 1993 році, коли рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я туберкульоз був визнаний глобальною надзвичайною ситуацією, а день відкриття німецьким лікарем і бактеріологом Робертом Кохом збудника цього захворювання (24 березня 1882 року) проголошений Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом. Мета цього дня наступна – донести людям про глобальну епідемію туберкульозу в світі і зусиллях, які докладають кращі фахівці для її ліквідації. Цифри досить страшні – туберкульозом інфікована приблизно третина населення Землі. Саме через масштаби цієї хвороби і з’явився Всесвітній день боротьби з туберкульозом, щоб максимально привернути увагу суспільства до цієї проблеми і розповісти про способи його профілактики та лікування. Щоб зупинити та перемогти туберкульоз усі мають зрозуміти, що без обізнаності населення про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу.
    Детальнiше...

 У ЧЕРВОНОГРАДI ЗНОВУ ПРАЦЮЄ КОМП'ЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ
    Новiтнi технологiї "Siemens" з використанням 16- зрiзового спiрального комп'ютерного томографа тепер знову до послуг населення нашого регiону. З 24 лютого комп'ютерна томографiя "Гемо Медика Червоноград" працює у звичному режимi. Перерва видалася довготривалою, 9 мiсяцiв. Зумовлена вона була необхiднiстю замiни рентгенiвської трубки, найголовнiшої деталi комп'ютерного томографа.
    Нагадаємо, що зреалiзувати цей проект вдалося у травнi 2013 року завдяки iнвестицiям словацької фiрми "Sitno Holding" та мiжнародної мережi "Hemo Medika Group". За час експлуатацiї комп'ютрного томографа було проведено близько п'яти тисяч обстежень.
    Детальнiше...

 ВIДБУЛАСЬ ПIДСУМКОВА МЕДИЧНА НАРАДА
    Звiт презентацiя...
    18.02.2016р. в Червоноградськiй центральнiй мiськiй лiкарнi вiдбулась пiдсумкова медична нарада за участю керуючого справами мiськвиконкому Тимчишина Г.Р. та представникiв громадських органiзацiй.
    Головний лiкар ЧЦМЛ Грондзаль I.В. прозвiтувався про роботу закладу за 2015 рiк. Пiдсумкове слово було надано керуючому справами Тимчишину Г.Р., який подякував медпрацiвникам за плiдну працю.
    Детальнiше...

 СЕМIНАРСЬКЕ ЗАНЯТТЯ
    22 вересня 2015р. середнi та молодшi медпрацiвники Червоноградської ЦМЛ прийняли участь у семiнарському заняттi на тему: "Екстрена медична допомога при невiдкладних станах". Заняття для медикiв провели завiдувач вiддiлення реанiмацiї та iнтенсивної терапiї Шипот Г.П. та лiкар-iнтерн Нечипорова Г.Є. Проведення подiбних семiнарських занять сприяє пiдвищенню квалiфiкацiї медичних працiвникiв.
    Учасники семiнарського заняття набули сучасних навичок з питань надання невiдкладної медичної допомоги при таких термiнальних станах як: анафiлактичний шок, колапс, iнфаркт мiокарду, утоплення, ураження струмом, термiчнi та хiмiчнi опiки, обмороження, покуси тваринами та комахами.
    Детальнiше...

 ПРОВЕДЕНО КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АКТОВОГО ЗАЛУ З ЗАЛУЧЕННЯМ ПОЗАБЮДЖЕТНИХ КОШТIВ
    В Червоноградськiй центральнiй мiськiй лiкарнi проведено капiтальний ремонт актового залу з залученням позабюджетних коштiв. Це дає можливiсть запрошувати наукових дiячiв з м. Львова, м.Києва для проведення науково-практичних конференцiй та лiкарських семiнарiв.
    Детальнiше...

 В ОНКОЛОГIЧНОМУ ВIДДIЛЕННI ЧЦМЛ ПРОВОДЯТЬСЯ РЕМОНТНI РОБОТИ ПО ПIДГОТОВЦI КАБIНЕТIВ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ НОВОГО МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
    Червоноградська центральна мiська лiкарня приймає участь в проектi "Онкопревенцiя та впровадження ефективних протипухлинних технологiй у Львiвськiй областi", спрямованому на розширення доступу населення до послуг ранньо_? дiагностики раку шийки матки та раку молочно_? залози. Додатковими цiлями цього проекту є удосконалення лiкування раку та пiдвищення поiнформованостi населення щодо профiлактики онкологiчних захворювань.
    Детальнiше...

 НОВЕ В МЕДИЦИНI МIСТА
    В сучаснiй медицинi для дiагностики захворювань шлунково-кишкового тракту широко застосовуються ендоскопiчнi методи дослiдження.
    В хiрургiчному вiддiленнi Червоноградської центральної мiської лiкарнi вiдкрито ще один ендоскопiчний кабiнет, в якому встановлено сучасну вiдео установку Olympus EXERA 160 з двома тiлами для оглядiв (пряма та бокова оптика). Ця система дозволяє спостерiгати ендоскопiчну картину з найменшими структурними деталями на вiдеомонiторi, фiксувати зображення на паперових та електронних носiях. З наявнiстю даного обладнання з'явилася можливiсть оперативного лiкування портальної та бiлiарної гiпертензiй, великого об'єму малоiнвазивних манiпуляцiй на верхнiх вiддiлах шлунково-кишкового тракту (ШКТ).
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Медицина - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради