Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Марiя Чумарна у Червоноградi
    11 грудня гостею Лiтературної вiтальнi була Марiя Чумарна - поетеса, прозаїк, педагог, журналiст, дослiдниця феномену української культури, автор дослiджень про символiку українських народних казок, календарно-обрядових пiсень, дум. Також, панi Марiя засновниця школи "Тривiта", яка працює за її авторською програмою "Свiт малого українця". У доробку Марiї Чумарної понад 70 книг.
    Цього разу формат Лiтературної вiтальнi був незвичним, адже налiчував п'ять локацiй. Казковою локацiєю стала зустрiч у бiблiотецi - фiлiї №3 з учнями 6-Б та 7-А класiв ЧЗШ №2 (вчителi Новiкова Т., Качур О., Костюк I., бiблiотекар Бобела I.), саме тут присутнi поринули у свiт казок "Казки для друга", оповiдок, притч "Хлiб та золото" та дiзнались їх значення.
    Гостями центральної книгозбiрнi мiста стали учнi початкової школи гiмназiї 3-х класiв (директор Красiльчук Б.), для них Марiя Чумарна презентувала "Буквар", абетку "Словенятко", "Кумедну читанку вiд А до Я". Дiтки вiдгадували на яку лiтеру найбiльше i найменше можна придумати слiв, бавились у рухливу гру "Дзеркало" та отримали у подарунок книги. У Червоноградськiй гiмназiї Марiя Чумарна поспiлкувалась з учнями 7 (11) - А та 6 (10) - Б класiв (бiблiотекар Кус I.) про людськi цiнностi, гiднiсть, мету життя, українську школу та читала свою поезiю. Про методи викладання, науковi дослiдження, педагогiку та авторську програму "Свiт малого українця", видання "Ранковi зустрiчi", а також перекладений письменницею з росiйської Тарас Шевченко "Щоденник" говорили у Червоноградськiй ЗШ № 12 з вчителями мiста Червоноград.
    Завершила марафон зустрiчей презентацiя книг Марiї Чумарної , серед яких "Стражi. Новели про безсмертя", "Вишивання долi", "Тайнопис вишивки", "Фолiанти Мудростi", "Камiнь Навернення", альбом "Мiй Родовiд" для читачiв та гостей центральної книгозбiрнi мiста.
    Зустрiчi вiдбулись за пiдтримки Львiвської обласної державної адмiнiстрацiї.
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради