Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 "Поетично-тепла зустрiч:Херсон - Червоноград. Леся Гук та Олег Олексюк"
    Нещодавно в лiтературнiй вiтальнi Червоноградської центральної бiблiотеки вiдбулась "Поетично-тепла зустрiч:Херсон - Червоноград. Леся Гук та Олег Олексюк".
    Олег Олексюк - неординарна, обдарована особистiсть. Вiн поєднує в собi чимало талантiв: пише вiршi, романи, повiстi,пiснi, iнструментальну музику, але в першу чергу - допомагає розкривати творчiсть юних талантiв.
    З 2000 року пан Олег- голова Херсонського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвiта", член Нацiональної спiлки письменникiв України. Нагороджений медаллю "Будiвничий України". Йому було що розповiсти читачам, гостям центральної бiблiотеки, якi цього дня завiтали на творчу зустрiч.
    Бiобiблiогафiчний покажчик "Олег Олексюк: Вiд арiї струмка до симфонiї рiки...", який цього дня презентувала Оксана Олексюк додав вичерпної iнформацiї про життя,творчу та громадську дiяльнiсть письменника . До слова, 8 грудня, в оперному театрi Львова на святкуваннi 150-рiччя товариства "Просвiта" Петро Порошенко вiдзначив багаторiчну працю Олега Васильовича званням "Заслужений працiвник культури України".
    Леся Гук - педагог, поетеса, громадська дiячка, лауреат мистецьких конкурсiв iм. Володимира Дроцика та фестивалю - конкурсу "Вiдлуння Душi" (Херсон). Саме там, в Херсонi , i познайомилися двi цiкавi, творчi особистостi.
    З пiд її пера з'являються новi поетичнi рядки. Її душа така ж, як в юностi - запальна, нiжна, смiлива.. Леся Гук читала свої нiжнi, зворушливi, фiлософсько-життєвi вiршi.
    Однiєю з головних особливостей її поезiї було її свiтосприйняття через музику.
    Пiснi на слова панi Лесi народились в Ярослава Третяка та Павла Савчука, якi вони люб'язно презентували цього дня в нашiй бiблiотецi. Сумнi та оптимiстичнi вони зачепили серця кожного присутнього в залi, Схiд, Пiвдень i Захiд України - разом! Червоною ниткою через усю зустрiч пролягла тема єдностi України!
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради