Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 День мiста та День молодi у Червоноградi, поза сумнiвiв - вдався!
    Центральна бiблiотечна система дiяла у трьох локацiях. Перша - книжковi викладки на центральнiй алеї парку вiдпочинку. Друга - "Вiльний мiкрофон" та "Поетичне карооке" на "малiй" сценi у парку. Третя - презентацiя нової книги Ксенiї Заставської у центральнiй мiськiй бiблiотецi (С.Бандери, 11).
    На книжкових розкладках та виставках червоноградцi мали можливiсть ознайомитись iз книгами про Червоноград та Кристинопiль. Бiблiотеки мiста, що взяли участь у роботi "Читального залу у парку" представили найрiзноманiтнiшу лiтературу з iсторiї мiста та краю, духовну лiтературу, книги вiдомих сучасних письменникiв української та свiтової лiтератури, чудовi дитячi видання. Жваво вiдгукнулись мiстяни, як дорослi так i дiти, на запропонованi їм вiкторини та лотереї присвяченi iсторiї мiста.
    Органiчно доповнювало дiйство "Поетичне карооке", де усi бажаючi мали можливiсть почитати улюбленi поезiї, вiршi присвяченi Червонограду, привiтати один одного зi святом.
    Найактивнiшi учасники та переможцi отримали смачнi призи вiд мережi магазинiв "Солодощi" та безкоштовнi квитки на атракцiони.
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради