ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Християнськими стежками о.Кирила Селецького
    Згiдно рiшення Всеукраїнської ради церков 2018-й - рiк оголошено роком Слова Божого в Українi.
    Для кожного християнина Рiк Божого Слова - це добра нагода вiдкрити глибини власної вiри, глибше пiзнати Слово Боже та жити згiдно Нього.
    На пошанування пам'ятi Слуги Божого о. Кирила Селецького,який в особливий спосiб провадив Слово Боже на своїй парафiї мiська бiблiотека для дiтей провела незвичайний захiд - лiтературно - християнську мандрiвку "Великi вiдкривачi". До участi запросили о. Романа Сковрона з церкви св. Йосафата та вчителя географiї - Лемеху Ольгу Василiвну з учнями 9 - В класу ЗСШ №9.
    Отець Кирило Селецький був непересiчною людиною в нашiй церквi, її вiдважним новатором. Освiчений, але надзвичайно скромний, дуже багато працював, але не шукав в працi себе, а лише слави Божої.
    Надзвичайно цiкавою та безцiнною iнформацiєю про о. Кирила подiлилася Ольга Василiвна. ЇЇ мама - нинi 87-рiчна мешканка с. Цеблiв, Ганна Бiда, була вихованкою першої захоронки (дитячого садочка), заснованої самим о. Селецьким. Панi Ольга продемонструвала присутнiм вiдеоспогади де її старенька мама п. Ганна спiває дитячих пiсень, на слова о. Кирила Селецького, яких її навчили в захоронцi.
    Також дiти мандрували нововiдкритими континентами, що їх вiдкрили Христофор Колумб та Джеймс Кук. Оскiльки саме про них писав в своїх книгах "Вiдкриття Америки" та "Пригоди Джеймса Кука або що може сильна воля та постiйна праця" о. Кирило.
    На згадку про зустрiч дiти отримали скромнi образки о. Кирила Селецького, якi бiблiотекарi з великою любов'ю виготовили самi.
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради