Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Всеукраїнський тиждень дитячого читання-2018
    Завершується Всеукраїнський тиждень дитячого читання-2018. Це справжнє свято для юних користувачiв, пiд час якого проводяться численнi заходи з метою популяризацiї серед дiтей читання, книги i бiблiотеки, як скарбницi знань.
    26 березня учнi ЗСШ №14 в дитячому секторi бiблiотеки-фiлiї №5 ЧЦБС вiдвiдали лiтературне панно "Жив на свiтi Учитель" за творами В.Сухомлинського. Дiти iз задоволенням ознайомились з оповiданнями Великого педагога i були здивованi, що в цьому роцi йому виповнюється 100 рокiв, настiльки актуальнi вони сьогоднi. Також кожен мав можливiсть вибрати твiр, який найбiльше сподобався i прочитати його присутнiм.
    А 28 березня для старшокласникiв ЧНВК №13 вiдбулась флеш-акцiя "Модне читання". Для цього була оформлена виставка-презентацiя книг,якi користуються найбiльшим попитом . Це твори Й. Ягелло "Шоколад iз Чилi", "Кава з кардамоном"; Н.Бiлої "Крута компанiя"; М.Морозенко "Я закохалась"; Н. Грьонтведi "Абсолютно нецiлована" та багато iнших. Приємно вразила кiлькiсть дiтей, якi стали нашими новими користувачами.
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради