Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято
    Пiд таким гаслом пройшов цьогорiчний Всеукраїнський тиждень дитячого читання. У цей перiод в бiблiотецi-фiлiї №9 вiдбулися рiзноманiтнi заходи, спрямованi на залучення нових користувачiв, виховання любовi i поваги до книги, аналiзувати, робити висновки з прочитаного.
    20 березня пiд час голосних читань присутнiознайомилися з життєвим та творчим шляхом видатного українського педагога Василя Сухомлинського. Дiти iз зацiкавленням слухали оповiдання "Соромно перед соловейком", "Аби швидше почути дзвоник", "Бо я людина". Пронизанi любов'ю до всього живого твори Майстра вчать у кожнiй ситуацiїзалишатися Людиною з великої лiтери та прислухатися до голосу людського серця.
    21 березня у Всесвiтнiй день поезiї упродовж дня проводилась фест-лотерея "Мiняю вiрш на солодкий подарунок". Ревенко Дарiя, Гарвас Максим, Зубко Дмитро, Дубська Мар'яна, Шалагiнова Вiра та iншi читачi декламували вiршi українських та зарубiжних авторiв. А Сокерко Людмила крiм улюблених поезiй прочитала i свiй вiрш. I нехай, це першi спроби, проте - написанi вiд душi.
    Як у перенасичений iнформацiєю час допомогти дiтям вiдчути радiсть спiлкування з книгою? Iнтернет - друг чи ворог читанню? Якi традицiї читання iснують у сучасних сiм'ях? На цi та iншi питання ми намагалися зайти вiдповiдi 22 березня пiд часбатлу читацьких уподобань "Батьки i / vs Дiти". Класний керiвник 6-Б класу ЧЗШ №2 Галина Мачинська, мами учнiв Юлiана Конограй та Наталiя Лиситчук дiлилися враженнями про прочитанi книги, улюблених героїв. Гостi читали уривки зi своїх улюблених ще з дитинства творiв: вiдомої шведської письменницi А. Лiндгрен "ПеппiДовгапанчоха", Л. Смiлянського "Сашко", один з епiзодiв твору Ю. Винничука "Танго смертi".
    Всiм присутнiм бiблiотекарi роздали рекламно-iнформацiйнi флаєри.
    Тиждень дитячого читання принiс дiтям багато позитивних вражень, додав знань, а бiблiотецi - нових користувачiв!
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради