Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради
На початок<< Вверх<< Культура - бiблiотеки мiста с.1 >>Вниз >>На кiнець
Червоноградська мiська централiзована бiблiотечна система
Поштова адреса : м. Червоноград , вул. С. Бандери,11
Ел. адреса: library_chervonograd@ukr.net
Тел. (03249) 2-43-57, 2- 26-96
Директор - Покотило Надiя Павлiвна
Заст. директора по роботi з дiтьми - Дуда Надiя Степанiвна
Заст. директора з господарських питань - Сойко Галина Григорiвна
Провiдний методист Пилипчук Надiя Iванiвна

Бiблiотеки Червонограда
1.Червоноградська мiська центральна бiблiотека, вул. С. Бандери,11;тел.2-42-18 (вiддiл обслуговування).
2.Бiблiотека-фiлiя №1, вул. Св. Володимира,4; тел. 3-99-83.
3. Бiблiотека-фiлiя №3, вул.Грушевського, тел.2-61-28.
4. Бiблiотека-фiлiя №4, вул.Миру, тел. 2-41-59.
5. Бiблiотека-фiлiя №5, м.Соснiвка, вул.Галицька,7а; тел. 3-42-39.
6. Бiблiотека-фiлiя №6,сел.Гiрник, вул.Грушевського,17а; тел.3-51-38.
7. Бiблiотека-фiлiя № 7, м.Соснiвка, вул.Галицька,3а; тел.3-43-31.
8. Бiблiотека-фiлiя № 8, вул.Соборна,2; тел.3-99-34.
9. Бiблiотека-фiлiя №9, вул.Шевченка,15; тел.2-11-77.
10 .Мiська бiблiотека для дiтей,Шептицького,1; тел.2-10-90.
 Родинний тандем - Василь Кузан та Тетяна П'янкова
    Теплої, осiнньої днини - 15 жовтня лiтературна вiтальня Червоноградської центральної бiблiотеки приймала талановитих, цiкавих, творчих особистостей, родинний тандем - Василя Кузана та Тетяну П'янкову. В залi були тi, хто прагнув щирого спiлкування з поетичним словом, мудрими життєвими роздумами i, звичайно, справжнiм українським, закарпатським гумором! Розпочав творчу зустрiч голова родини Василь Кузан - письменник, журналiст, член Нацiональної спiлки письменникiв України, лауреат українських та мiжнародних премiй i просто унiкальний закарпатець з неперевершено-витонченим почуттям гумору та романтично-вразливою поетичною душею! Це був цiкавий виступ-екскурс i життєвим, i творчим шляхом Майстра слова! В авторському виконаннi прозвучали чудовi поезiї та уривки з нового роману "Експрес-наречений".
    Детальнiше...

 "Стежками незабутнього минулого"
    До Дня козацтва та Дня захисника України, що вiдзначаються 14 жовтня працiвники бiблiотеки-фiлiї № 9 провели iсторичну подорож "Стежками незабутнього минулого".
    На початку зустрiчi дiти прослухали iсторiю українського козацтва, пригадали гетьманiв України та головнi козацькi заповiдi. Школярi дiзналися про те, хто такi запорожцi, про героїчнi звитяги козакiв, їх походи, побут та звичаї. Здiйснили iсторичну подорож у часi пiд час мультимедiйної презентацiї "Мужнiсть i вiдвага крiзь вiки" . З цiкавiстю прослухали легенду "Як Сiрко перемiг татар".
    Детальнiше...

 "Оживає дух козацький"
    До Дня українського козацтва бiблiотека - фiлiя №6 провела iсторичну годину "Оживає дух козацький". Користувачам, якi у цей день вiдвiдали бiблiотеку були запропонованi iсторичнi книги про життєписи українських нацiональних героїв-гетьманiв України, з якими пов'язане становлення Української Держави, формування української нацiї. Багато цiкавих фактiв з життя Б. Хмельницького, П. Дорошенка, П.Сагайдачного, I.Мазепи вiдвiдувачi дiзнались iз науково-популярного видання "Iсторичнi постатi України".
    Детальнiше...

 "Бiблiотека - дiм твоїх друзiв"
    На зустрiч з книгою та бiблiотекою-фiлiєю №9 10 жовтня завiтали учнi 3-А класу ЧНВК №10 (класний керiвник Любов Корчук). Бiблiотекарi провели для дiтей бiблiотечний урок "Бiблiотека - дiм твоїх друзiв".
    Маленьких читачiв познайомили з поняттями "бiблiотека", "бiблiотекар", "читач", правилами поведiнки в бiблiотецi, дали слушнi поради як правильно читати i шанувати книгу. Школярi з цiкавiстю розглядали дитячi книжечки, гортали сторiнки, дивилися iлюстрацiї до творiв, брали участь у конкурсi "Чи правда, що:".Також бiблiотекарi пiдготували для третьокласникiв цiкавi мультимедiйнi загадки i вiкторини "А - ну вiдгадай" та "Чи добре ти знаєш казкових героїв".
    Детальнiше...

 Акцiя "Таємничi книги"
    Нещодавно у бiблiотецi-фiлiї №8 розпочалась акцiя " Таємничi книги" . Дiти з задоволенням розбирають книги, адже так цiкаво дiзнатись, що всерединi. Дехто розкриває книгу ще у бiблiотецi, i майже всi запитують : "А обгортку можна собi залишити?".Таємничi книги чекають i на читачiв -дiтей старшого i середнього шкiльного вiку ,i на маленьких читайликiв. Усiм така акцiя до вподоби.
    Детальнiше...

 Була проведена iсторична година "За рiдний край, за святу землю"
    На 14 жовтня припадає одразу чотири величних свята: Покрови Пресвятої Богородицi, День захисника Вiтчизни, створення УПА та День Козацтва. Цьогорiч цей день особливий, адже Українськiй Повстанськiй Армiї, яка зробила визначний внесок у здобуття та проголошення Незалежностi, мала вагомий вплив на формування української нацiональної свiдомостi та процеси державотоворення в Українi, виповнюється 75 рокiв.
    До цiєї знаменної дати у бiблiотецi-фiлiї №5 ЧМЦБС 9 жовтня 2017 з учнями ЧНВК №13 була проведена iсторична година " За рiдний край, за святу землю". Разом з бiблiотекарем Бекерською Н.Є. молодi люди пригадали подiї тих буремних рокiв, а також iз задоволенням ознайомились з експрес-виставкою "УПА - яка велика сила, який незламний дух!", де представленi найкращi видання, присвяченi Українськiй Повстанськiй Армiї.
    Детальнiше...

 Справжнiй патрiотизм починається з краєзнавства
    У мiськiй бiблiотецi для дiтей 4 жовтня в рамках фахового навчання бiблiотекарiв вiдбувся семiнар - практикум "Краєзнавча робота бiблiотек в контекстi нацiонально-патрiотичного виховання дiтей та молодi".
    Коли iснує пряма загроза денацiоналiзацiї, втрати незалежностi, виникає нагальна необхiднiсть посилення патрiотичного виховання дiтей та молодi. Робота з нацiонально-патрiотичного виховання дiтей i юнацтва суттєво пов'язана з краєзнавством. Саме краєзнавство має посiсти важливе мiсце в дiяльностi кожної бiблiотеки з тим,щоб за допомогою краєзнавчих матерiалiв сприяти вихованню у дiтей та молодi патрiотизму,нацiональної свiдомостi,високої моральностi.
    Детальнiше...

 Це незвичайне звичайне фото
    27 вересня бiблiотецi-фiлiї№8 вiдбулось надзвичайно цiкаве дiйство. Вiдомий професiйний фотограф Богдан Мiлевич провiв для читачiв майстер клас. Дiти мали нагоду поринути у творчий свiт мистецтва. Вони не лише ознайомились з основними правилами фотографування, а й навчались створювати цiкавi композицiї, шукати незвичне у буденних речах, помiчати цiкавi деталi та правильно їх використовувати. А найголовнiше те, що учнi отримали важливий життєвий урок. Наш гiсть, подiлився власним досвiдом як йти до своєї мети, здiйснювати мрiї, та досягати поставлених цiлей. Вiн пояснив дiтям, що найталановитiшi люди це тi, якi багато працюють над собою. Доказом того, що майстер клас пройшов на ура, було запитання дiтей до пана Богдана:"А ви ще прийдете до нас прийдете ?" Ми щиро вдячнi Богдану та Наталi Мiлевич, Василю Галамаю - активному учаснику Революцiї Гiдностi за чудовий день!
    Детальнiше...

 "Гортаючи книжковi сторiнки ми подорожуємо по краю"
    У справжню мандрiвку по книгах краєзнавчої тематики покликав юних читачiв бiблiотеки - фiлiї №6 бiблiографiчний огляд лiтератури "Гортаючи книжковi сторiнки ми подорожуємо по краю"(24.09) На огляд були представленi книги по iсторiї нашого краю зокрема мiста Червонограда та навколишнiх сiл, а також художнi твори письменникiв лiтературно-мистецького обєднання "Оберiг" i "Третiй горизонт". Особливе враження на читачiв справили збiрки поезiй мiсцевої поетеси О. Карнаги, та книги по iсторiї м. Червонограда"Кристинопiль 1692-1951".
    Детальнiше...

 Вiдбулась презентацiя мистецько-краєзнавчого альманаху "Солокiя"
    21 вересня 2017, напередоднi святкування 60-рiччя м.Соснiвки, убiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС вiдбулась презентацiя мистецько-краєзнавчого альманаху "Солокiя". Презентацiя зiбрала чималу творчу аудиторiю.Почеснимигостями були видавцi "Солокiї": головний редактор Михайло Махник, голова громадської ради альманаху Михайло Чемерис, депутат Львiвської обласної ради Iгор Грабiнський, директор Червоноградської мiської друкарнi Олександра Червiнська, редактор Ольга Голузинець. Приємно вiдзначити,що до цього видання увiйшли твори i мистецькi роботи наших соснiвчан, а саме: Вiри Олеш, Ольги Карпюк, Iгоря Байора, Вiри Мiщук, Оксани Демчини, Надiї Заблоцької, Дмитра Меуша. Всi присутнi iз задоволенням розповiдали про свою творчiсть i дiлилися враженнями про журнал. Родзинкою зустрiчi стало виконання Iгорем Байором його нових авторських пiсень. Слова подяки видавцям та органiзаторам презентацiї висловила мер м.Соснiвки Iрина Харчук. Вона закликала i надалi спiвпрацювати для того, щоб таланти надбужанського краю не мали меж у своєму творчому доробку, щоб "Солокiя" мала велике майбуття.
    Детальнiше...

 Лiтературна композицiя "Мiй краю рiдний, що без тебе я..."
    Нащ край багатий на таланти. Для багатьох людей Iскрою Божою є талант до вiрщування. Нещодавно гостями бiблiотеки-фiлiї №4 були - Майстри Слова, поети нашого краю - члени лiтературно - мистецького об'єднання "Третiй горизонт" Марiя Магдзяк, Галина Процюк, Ольга Голузинець. Поезiя - це завжди неповторнiсть, якийсь безсмертний дотик для душi. Цими словами Лiни Костенко розпочала свiй виступ голова лiтературно - мистецького об?єднання "Третiй горизонт" чарiвна i неповторна Ольга Голузинець. Цiкаво та натхненно прозвучала поезiя iз першої збiрочки "Вишиванка для Iванка". А потiм учнi 6 - а класу ЧЗОШ №5 разом iз вчителем української мови та лiтератури Вiрою Богданiвною розгадували загадки iз книжечки "Прокладу кладочку - вiдгадаю загадочку". Презентували свою поезiю Марiя Магдзяк та Галина Процюк. Бiблiотекар Ситник Галина змiстовно та цiкаво представила бiблiографiчнi покажчики "Митцi Червонограда" та "Мистецький Червоноград". До уваги користувачiв представлена книжкова виставка "Краю мiй рiдний, земля колискова моя", на якiй зiбранi твори червоноградських поетiв.
    Детальнiше...

 "Книжковий листопад"
    Свiй вiльний час потрiбно проводити цiкаво i корисно. I це можна зробити у бiблiотецi-фiлiї №8 де 19 вересня було проведено квест "Книжковий листопад"пiд час якого малi читайлики виконували завдання для того,щоб знайти потрiбну книгу iз вiршем осiнньої тематики i прочитати його. Але найцiкавiшим завданням був пошук слiв загадки,схованих у рiзних мiсцях бiблiотеки,якi написанi на витятих з паперу плодах (яблуках,грушах,грибочках) Потрiбно було прочитати загадку i вiдгадати її. За виконане завдання дiти отримували солодкий приз-цукерочку. Було цiкаво i весело. Захiд бiблiотекарi проводитимуть протягом трьох днiв(19,20,21 вересня).
    Детальнiше...

 Вiдбулася презентацiя книги Мирона Слуки "По стернi до рiднi"
    "По стернi до рiднi" (Львiв: Лiга-Прес, 2017. - 400 с.) - назва книги вiдомого у Прибузькому краї журналiста, публiциста, багаторiчного власкора газет "Львовская правда" та "За вiльну Україну" Мирона Слуки, у якiй вмiщено поезiю, художньо-документальну прозу, публiцистику автора, написану за останнiх 25 рокiв. Навiть вийшовши на заслужений вiдпочинок, вiн на залишає свого пера.
    Нещодавно у Червоноградськiй центральнiй мiськiй бiблiотецi вiдбулася її презентацiя, яку вели бiблiотечний працiвник Руслана Федюк i член НСЖУ Вiра Олеш, читали поезiї автора.
    Детальнiше...

 "Олiмпiйський урок"
    Всеукраїнська акцiя "Олiмпiйський урок" проводиться щорiчно напередоднi Дня фiзичної культури i спорту (друга субота вересня) i має на метi виховання у школярiв та користувачiв бiблiотек принципiв олiмпiзму,формування в них навичок i культури здорового способу життя,залучення їх до активних занять фiзкультурою i спортом.
    До Всеукраїнської акцiї у бiблiотеках мiста проходили цiкавi i креативнi заходи,зокрема в актовому залi ЧНВК "СШ - колегiум №3" для учнiв 4 - их та 7 - го класiв вiдбулася:
    Детальнiше...

 ЛIТЕРАТУРНИЙ ВIКЕНД
    Традицiйний читальний зал у бiблiотечному скверi продовжився лiтературним вiкендом "Хороша книга до сезону". Працiвники бiблiотеки - фiлiї №3 (вул. М. Грушевського,2) знайомили жителiв мiста з сучасною українською та зарубiжною лiтературою. То ж лiто з ... книжковими дивами продовжується, адже бiблiотека - це, в першу чергу, територiя книжок та iнформацiї.
    Детальнiше...

 "Стежками української незалежностi"
    Україна - наша земля, рiдний край, країна з багатовiковою iсторiєю, мальовничою природою, чарiвною пiснею, мудрими i талановитими людьми. Незабаром вона вiдсвяткує 26 рiчницю проголошення незалежностi.
    Бiблiотека - фiлiя №3 не залишилась осторонь цього свята.
    Напередоднi Дня незалежностi України, 20 серпня, групи користувачiв бiблiотеки-фiлiї №3 мали можливiсть перевiрити свої знання в вiкторинi "Стежками української незалежностi", яка зацiкавила учасникiв динамiчним i яскравим перебiгом, викликала пiзнавальне заохочення. До уваги користувачiв була представлена книжкова виставка "I ти воскреснеш, Україно, моя ти страднице свята!", яка буде дiяти протягом 10-и днiв та слайд - перегляд з iсторiї незалежностi.
    Детальнiше...

 З Україною в серцi
    Напередоднi державних свят - Дня Державного Прапора та Дня незалежностi України в бiблiотецi-фiлiї №9 вiдбуласяiнформацiйна експрес-година "З Україною в серцi". У грi-подорожi "Україна на планетi - Земля" нашi користувачi мали змогу перевiрити свої знання щодо iсторiї, звичаїв та традицiй рiдної землi, згадати iмена та постатi великих українцiв, котрi прославили Україну. Вiдповiдi можна було знайти у книжках, якi заздалегiдь пiдготували бiблiотекарi та на iнтернет-сайтах.
    Детальнiше...

 Україна це - ми !
    "Я - українець! Я - майбутнє України!" - пiд таким гаслом в мiськiй бiблiотецi для дiтей вiдбулось святкування Дня Прапора та Дня Незалежностi України. Дiти прикрашали зал жовтими та блакитними кульками, виготовляли оригiнальнi патрiотичнi прапорцi та наносили на руки та обличчя аква - грим в нацiональних кольорах.
    Слава Українi!
    Героям слава!

    Детальнiше...

 День здоров'я "Здорова дитина, здорова родина - здорова країна"
    Хай ваша їжа буде вам лiками,
    iнакше лiки стануть вашею їжею:

    Гiпократ
     В сонячний, серпневий день в бiблiотецi - фiлiї №4 (вул. Миру, 5) вiдбувся день здоров'я на тему "Здорова дитина, здорова родина - здорова країна". А гостем зустрiчi був лiкар - Олег Михайлович Скульський. Наша зустрiч була побудована на основi - книги iз книг БIБЛIЇ. Роздумували над першим посланням святого Павла до коринтян "Усе менi можна, та не все на пожиток. Усе менi можна, але нiщо мною володiти не повинно.
    Детальнiше...

 ЛIДIЯ БОЙЧИШИН У СОСНIВЦI
    Напередоднi Дня Незалежностi та святкування 100-рiччя Союзу Українок на запрошення благодiйного фонду "Еко-Милосердя", при сприяннi мiської ради, працiвники бiблiотеки-фiлiї № 5 провели зустрiч з заступником голови Львiвського обласного вiддiлу Союзу українок, доцентом Львiвського Нацiонального унiверситету iм. Франка, заступником голови Громадської ради при ЛОДА, головою Нацiонального екологiчного бюро, членкинею Центрального проводу Народного Руху України та членкинею Президiї Наукового товариства iм. Шевченка Лiдiєю Бойчишин.
    Детальнiше...

 Лiтературний круїз "Веселi канiкули"
    В бiблiотецi - фiлiї №6 проведено цiкавий i веселий лiтературний круїз "Веселi канiкули". Впродовж трьох днiв дiти вiдвiдали станцiї "Казковий вiночок", "В гостях у загадок i ребусiв" та "Мiсто Чомучок".
    Пiд час заходу дiти жваво та активно вiдгадували загадки, кросворди, ребуси. Результат дозвiллєвої роботи з дiтьми - це гарний настрiй та головне - зацiкавлення читачiв добiркою книг з "Бiблiотечного кошика".
    Детальнiше...

 Для внутрiшньо-перемiщених осiб!
    На Сходi країни у Донецькiй i Луганськiй областях триває вiйна з росiйським агресором,окуповано Крим. Мiльйони людей були змушенi покинути свої домiвки i переїхати до мирної України. Адаптуватися на новому мiсцi завжди нелегко. У цьому їм допомагають рiзнi громадськi органiзацiї . 3 серпня у бiблiотецi-фiлiї №8 вiдбулась зустрiч внутрiшньо перемiщених осiб з представниками захiдно-регiонального офiсу органiзацiї Крим SOS. Це виконавчi партнери УВКБ ООН. Основним напрямом їхньої роботи є юридично-правова допомога ВПО. Юридичну консультацiю проводив юрист Вячеслав Ломброзо, а представник цiєї органiзацiї Марiя Кiсiль розповiла присутнiм про гранти i проекти у яких можна взяти участь.
    Детальнiше...

 Лiто - прекрасна пора для вiдпочинку
    Яке лiто без купання в рiчцi, озерi, загоряння на сонечку. Але чи буває лiто без цiкавих книг та веселих розваг? Нi, кажуть читачi нашої бiблiотеки. Весело проводять час в бiблiотецi - учнi мiсцевих шкiл м. Червонограда - Фрис Вiталiй, Невинний Вiталiй, Панькiв Iлля, Стецькiв Софiйка, Гнатишин Женя i iншi. Волонтер Iващук А.Я. провiв навчання для всiх бажаючих гри в шахи. Тож тепер в бiблiотецi - читаємо журнали "Куля", "Кузя", "Зернятко", "Однокласник", "Кана", спiлкуємося, малюємо, граємо в iгри, розгадуємо кросворди, знаходимо друзiв в iнтернетi i весело проводимо час.
    Детальнiше...

 Рандеву з книгою
    В сонячний лiтнiй день в Червоноградському мiському Парку культури та вiдпочинку бiблiотекарi фiлiй №3 Гадiвська Галина та №4 Годованська Iрина органiзували для мешканцiв мiста книжкову виставку "Зупинись на хвилинку - подивись на новинку". Увагу мешканцiв привернули твори українських авторiв - Макса Кiдрука, Люко Дашвар, Андрiя Кокотюхи, Жанни Куяви, Iрени Карпи. Запрошуючи в бiблiотеки працiвники розповсюдили вiзитiвки. У книг канiкул немає, тож запрошуємо у бiблiотеки мiста.
    Детальнiше...

 Неповносправна молодь - адаптацiя через бiблiотеку
    Будь-яке порушення фiзичного чи психоемоцiйного розвитку молодої людини - не є перешкодою для успiшного встановлення нею рiзноманiтних соцiальних контактiв. Саме на часi стала конференцiя "Сучаснi тенденцiї надання соцiальних послуг людям з особливими потребами" вiдкриття i перша частина якої вiдбулася у мiськiй бiблiотецi для дiтей. Захiд вiдбувся в рамках реалiзацiї мiнiпроектiв департаменту соцiального захисту населення ЛОДА i iнiцiативи ГО "Нiка".
    Детальнiше...

 Приємним задоволенням порадувала своїх читачiв бiблiотека фiлiя №6
    Краса в життi людини, а особливо жiнки вiдiграє дуже важливу роль. Приємним задоволенням порадувала своїх читачiв бiблiотека фiлiя №6. Талановитий перукар, розумний i толерантний працiвник перукарнi "Батерфляй" Ольга Лiтовець на запрошення працiвникiв вiдвiдала бiблiотеку, провела майстер-клас "Магiя жiночої краси". В процесi спiлкування з вiдвiдувачами фахiвець надала практичнi рекомендацiї по догляду за своєю зовнiшнiстю. Цiкаву iнформацiю присутнi одержали при переглядi нових iлюстрованих книг i журналiв.
    Детальнiше...

 "В книжечку на згадку - зробимо закладку"
    Закриваючи недочитану книгу, ми користуємося усiм, що є пiд рукою, або й взагалi загинаємо край сторiнки. А якщо є закладка, то книжка виглядає охайною, сторiнки не заломленi, не пом'ятi. I книжка довше служитиме тобi. У бiблiотецi-фiлiї №9 вiдбувся майстер-клас з виготовлення закладки.
    Учасники заходу дiзналися, що гарно оформлена, зроблена своїми руками оригiнальна закладка стане гарним подарунком, вiтальною листiвкою, або навiть iграшкою! Крiм того, вирiб допоможе не тiльки не забути, на якiй сторiнцi закiнчилася захоплива розповiдь, але й стане прикрасою улюбленої книги.
    Детальнiше...

 Екскурсiя - мандрiвка: "МАНДРIВКА У БIБЛIОТЕЧНЕ ЛIТО ПРИГОД ТА ПОДОРОЖЕЙ"
    Лiто - найулюбленiша пора всiх дорослих i дiтей. Чимало хто мрiє про вiдпочинок бiля моря чи вирушити у захоплюючi подорожi до давно омрiяних мiст або мiсць. Та чи можна уявити найцiкавiший вiдпочинок без книжки? Адже у книжок канiкул не буває! У таку захоплюючу подорож сторiнками нових книжок поринули учнi ЗШ№11 (вчителi Клим'юк Вiталiя, майдюк Вiталiя).
    Цього дня у бiблiотецi - фiлiї №3 учнi мали нагоду вiдправитись у захоплюючу мандрiвку рiдним мiстом сторiнками книжок, на зустрiч завiтала учасниця МАЛiЖу Валерiя Василишин, яка прочитала свої вiршi та подiлилась з присутнiми враженнями про участь в Малiй Академiї.
    Детальнiше...

 ЧИ ЗНАЄШ ТИ РIДНЕ МIСТО? БЕРИ КНИЖКУ Й ПРОЧИТАЙ!
    325 рокiв тому на пiвнiч вiд Львова було засноване мiсто, назване Кристинополем: Iсторiя Червонограда твориться на наших очах, минуле Кристинополя з кожним днем вiддаляється: Для жителiв мiста вона має виняткове значення i цiннiсть - це наш дiм, в якому ми живемо. Але часто iсторiю мiста ми знаємо так мало!
    У день святкування Дня мiста працiвники бiблiотеки - фiлiї №3 (вул. М. Грушевського,2 ) у скверi провели акцiю "Чи знаєш ти рiдне мiсто? Бери книжку й прочитай!" та презентували жителям та гостям мiста книжкову виставку "Мандруємо рiдним мiстом з книгою в руках". Познайомитися з книжками з iсторiї краю та мiста можна у бiблiотецi. Читайте i пiзнавайте рiдний край!
    Детальнiше...

 Конституцiю вивчаємо, поважаємо!
    27 червня в бiблiотецi-фiлiї №9 вiдбувся урок державностi "Конституцiю вивчаємо, поважаємо". До користувачiв завiтав секретар мiської ради Грасулов Олександр. Вiн наголосив, що Конституцiя - це дуже важливий документ державного значення,в якому викладенi основнi правила суспiльних вiдносин, роботу всiх органiв влади, права та обов'язки громадян. Дiти також мали можливiсть висловити представнику владисвої побажання щодо облаштування спортивних та iгрових майданчикiв, про дорiжки по яким можна безпечно кататися на велосипедi : Щоб здiйснились цi мрiї, Олександр Грасулов запропонував передати їх на електронну адресу мiської ради. Присутнi активно вiдповiдали на питання вiкторини "Моя держава - Україна", переглянуливiдео "Що таке Конституцiя?".
    Детальнiше...

 Бiблiтека фiлiя №6 Лiтнi посиденьки "Читаємо пiд сiмейною парасолькою"
    В бiблiотецi-фiлiї №6 22.06.2017р. вiдбулися лiтнi посиденьки "Читаємо пiд сiмейною парасолькою". Пiд час заходу користувачi бiблiотеки ознайомилися з новими надходженнями лiтератури письменникiв-лауреатiв конкурсу "Коронацiя слова". Спiлкування активних читачiв про прочитанi цiкавi книги викликало багато позитивних емоцiй. Цiкавою для перегляду виявилась лiтература з книжкових виставок "Лiтнє книжкове меню" та "Радiсне i розумне читання". Користувачi обговорили прочитанi книги i порекомендували прочитати їх iншим.
    Детальнiше...

 Лiто з книгою
    Лiто пора вiдпусток, розваг, купання в рiчцi, гри в шахмати i iншiiгри. :Але чибуваєлiто без цiкавої i захопливої книги? Звичайно ж нi: "Лiто з книгою" - саме таке книжкове розмаїття можна було побачити у Червоноградському парку розваг та вiдпочинку у недiлю - 18 червня. Пiдготували виставку працiвники Червоноградської централiзованої системи завiдувачi: бiблiотеки - фiлiї №4 юнацтва - ПараскевiяГорбачук та бiблiотеки - фiлiї №3 - Людмила Полько. Запрошуємо у бiблiотеки мiст Червонограда, Соснiвки, с. Гiрник.
    Детальнiше...

 "Мiй татусь найкращий в свiтi"
    У багатьох країнах свiту третя недiля червня вважається Днем батька.
    18 червня у бiблiотецi-фiлiї № 9 зiбралася галаслива дiтворана рандеву "Мiй татусь найкращий в свiтi". Це свято - чудова можливiсть показати найрiднiшiй людинi всю свою нiжнiсть i турботу.Працiвники бiблiотеки ознайомили присутнiх з iсторiєю заснування Дня батька. Сестрички Захарко Оксана i Уляна, Бурда Наталя, Тимончак Анастасiя, Шалагiнова Вiра, сестри Шакула Веронiка та Оля зворушливо та емоцiйно читали вiршi присвяченi батьковi. А гра "Добери до лiтер вiдповiдне слово" показала, що тато для дiтей - це турботливий, авторитетний, товариський, охоронець. Користувачi бiблiотеки переглянули вiдеоролик, присвячений цьому дню. Атмосферу свята створив флешмоб, коли дiти з кульками з написом "18 червня - День батька" вийшли на вулицю.Всi цiкаво i змiстовно провели час, отримали позитивнi емоцiї.
    Детальнiше...

 Бiблiопiкнiк "На сонячнiй галявинi"
    Насичено i захоплююче пройшов бiблiопiкнiк "На сонячнiй галявинi" у бiблiотецi - фiлiї №4 для учнiв з пришкiльного табору ЗСШ №5. Школярi розгадували загадки: "З якої казки?", "Хто швидше", "Прояви кмiтливiсть", "Вiдгадування твору за уривком". За кожну правильну вiдповiдь отримали в нагороду налiпки. Ну i який же бiбiлопiкнiк без забав на галявинi бiля бiблiотеки. Тут i естафета "Хто швидше", гра "День i нiч" та "Гаряча картопля". А ще був екскурс в iсторiю присвячену 325 - рiчницi Кристинополю - Червонограду "Краю мiй рiдний, земля колискова моя". Учасники бiблiопiкнiка отримали в подарунок книжковi закладки та море емоцiй.
    Детальнiше...

 Вiдбулася поетична зустрiч iз молодим, неординарним, харизматичним поетом Богданом Кухтою
    Начхати на риму,
    Я мушу писати.
    Для вас це лиш букви.
    Для мене - стигмати.

    Так розпочав свiй виступ - львiвський поет Богдан Кухта. А потiм прозвучала поезiя у виконанi автора: "Опришки", "Крути", "Пам?ятi УПА", "Купiть Майдан" i iншi. В читальнiй залi бiблiотеки - фiлiї №4 для юнацтва (вул. Миру,5) вiдбулася поетична зустрiч iз молодим, неординарним, харизматичним поетом Богданом Кухтою. Богдан представив поезiю iз книги "СоцiоПат". На зустрiч запрошенi службовцi строкової служби в/ч Т0 - 200 разом iз капiтаном Пелехом Володимиром Iвановичем. А ще Богдан розповiв, що кошти вiд реалiзацiї книг передає в АТО. На завершення фото на згадку i автографи вiд автора.
    Детальнiше...

 Зустрiч з львiвською казкаркою
    До читачiв червоноградських бiблiотек (мiської бiблiотеки для дiтей та бiблiотек - фiлiй № 3, 8) завiтала казкарка, редактор львiвського театру iменi Марiї Заньковецької, журналiст та доцент Франкового унiверситетуЛеся Кiчура з презентацiєю книги "Добрi маминi казки". Дiти слухали казки п. Лесi, вiдповiдали на запитання та за правильнi вiдповiдi отримували налiпки, розмальовували iлюстрацiї до казок й отримували автограф казкарки, продовжували сюжет казки. Було цiкаво, весело та захоплююче.
    Детальнiше...

 А У КНИЖОК НЕМАЄ КАНIКУЛ!
    Розпочалися лiтнi канiкули, якi з нетерпiнням чекають дiти. Лiтнi канiкули у бiблiотецi - фiлiї № 9 цьогорiч будуть цiкавими. В книгозбiрню завiтали дiти з пришкiльного табору ЧЗШ №12 з вчителями Iгнатович Iриною та Мартинюк Людмилою. Бiблiотекарi познайомили дiтей з фондом книгозбiрнi, провели мандрiвку книжковими та тематичними виставками, ознайомили з куточком користувача Iнтернету та правилами безпечної роботи з комп'ютером. Дiтлахи виконували найрiзноманiтнiшi завдання : вiдповiдали на запитання вiкторини , вiдгадували загадки, грали в настiльнi iгри, переглянули улюбленi мультфiльми. Дiти цiкаво i змiстовно провели час , отримали позитивнi емоцiї.
    Детальнiше...

 "РIДНИЙ КРАЮ ТИ МIЙ, Я ЧАСТИНКА ТВОЯ"
    Цьогорiч Червоноград святкує своє 325-рiччя. Наше мiсто має надзвичайно багату i цiкаву iсторiю. Пiзнати її допомагають пам'ятники архiтектури та книги. Працiвники бiблiотеки - фiлiї № 3 разом з своїми читачами мандрували сторiнками книги "Кристинопiль" та знайомились з цiкавими фактами з iсторiї нашого мiста.
    Детальнiше...

 Веселковi барви дитинства
    Дитинство - це чудова пора сподiвань та здiйснення мрiй.
    У перший лiтнiй день в Українi, як i в усьому свiтi, вiдзначають добре i радiсне свято -Мiжнародний день захисту дiтей.
    З нагоди Мiжнародного дня захисту дiтей в мiськiй бiблiотецi для дiтей вiдбувся конкурс малюнка "Щасливi миттєвостi або великi радощi маленького принца" (по книзi С. Екзюперi "Маленький принц").
    Всi малюнки будуть переданi для оформлення iнтер'єру дитячого кафе "Маленький принц", а всi конкурсанти отримають солодкi призи.
    Детальнiше...

 Загальномiський поетичний конкурс "Мiй перший вiрш"
    ХХ загальномiський поетичний конкурс "Мiй перший вiрш", який щорiчно проводить мiська бiблiотека для дiтей, цього разу був приурочений Дню Європи у Червоноградi i 325-лiттю Кристинополя-Червонограда. Заявки на участь у ньому подали 12 юних поетiв вiком 10-17 рокiв, яких роздiлили на двi вiкових групи. Кожен з учасникiв заздалегiдь пiдготував три вiршi, один з яких неодмiнно присвячений Червонограду (такi умови!).
    У вступному словi заступник директора централiзованої бiблiотечної системи по роботi з дiтьми Надiя Дуда привiтала учасникiв конкурсу i наголосила, що багато з них не вперше бере участь у цьому поетичному святi, приємно спостерiгати за їхнiм творчим зростанням. Своїми талантами вони духовно збагачують нашу Україну.
    Детальнiше...

 Презентацiя, бiобiблiографiчного покажчика "Успiшнi та вiдомi"
    21 травня в Червоноградськiй центральнiй бiблiотецi вiдбулась презентацiя бiобiблiографiчного покажчика "Успiшнi та вiдомi". Автор-укладач Оксана Степанiвна Подольчак була благородною людиною,великим патрiотом України, активно сприяла розвитку краєзнавства в мiстi. Бiльше року працювала Оксана Степанiвна над збором та систематизацiєю матерiалу до видання, який створювала з метою довести до широкого загалу iнформацiю про наших землякiв, котрi досягли значних успiхiв у рiзних галузях суспiльного життя й вiдомi далеко за межами рiдного краю. Упорядковувала, шукала нових героїв, майже завершила, але хвороба обiрвала її життєву дорогу. Задум втiлили в життя друзi та колеги, довершивши i презентувавши унiкальне видання "Успiшнi та вiдомi".
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - бiблiотеки мiста с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради