Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради
На початок<< Вверх<< Культура - бiблiотеки мiста с.1 >>Вниз >>На кiнець
Червоноградська мiська централiзована бiблiотечна система
Поштова адреса : м. Червоноград , вул. С. Бандери,11
Ел. адреса: library_chervonograd@ukr.net
Тел. (03249) 2-43-57, 2- 26-96
Директор - Покотило Надiя Павлiвна
Заст. директора по роботi з дiтьми - Дуда Надiя Степанiвна
Заст. директора з господарських питань - Сойко Галина Григорiвна
Провiдний методист Пилипчук Надiя Iванiвна

Бiблiотеки Червонограда
1.Червоноградська мiська центральна бiблiотека, вул. С. Бандери,11;тел.2-42-18 (вiддiл обслуговування).
2.Бiблiотека-фiлiя №1, вул. Св. Володимира,4; тел. 3-99-83.
3. Бiблiотека-фiлiя №3, вул.Грушевського, тел.2-61-28.
4. Бiблiотека-фiлiя №4, вул.Миру, тел. 2-41-59.
5. Бiблiотека-фiлiя №5, м.Соснiвка, вул.Галицька,7а; тел. 3-42-39.
6. Бiблiотека-фiлiя №6,сел.Гiрник, вул.Грушевського,17а; тел.3-51-38.
7. Бiблiотека-фiлiя № 7, м.Соснiвка, вул.Галицька,3а; тел.3-43-31.
8. Бiблiотека-фiлiя № 8, вул.Соборна,2; тел.3-99-34.
9. Бiблiотека-фiлiя №9, вул.Шевченка,15; тел.2-11-77.
10 .Мiська бiблiотека для дiтей,Шептицького,1; тел.2-10-90.
 День здоров'я "Здорова дитина, здорова родина - здорова країна"
    Хай ваша їжа буде вам лiками,
    iнакше лiки стануть вашею їжею:

    Гiпократ
     В сонячний, серпневий день в бiблiотецi - фiлiї №4 (вул. Миру, 5) вiдбувся день здоров'я на тему "Здорова дитина, здорова родина - здорова країна". А гостем зустрiчi був лiкар - Олег Михайлович Скульський. Наша зустрiч була побудована на основi - книги iз книг БIБЛIЇ. Роздумували над першим посланням святого Павла до коринтян "Усе менi можна, та не все на пожиток. Усе менi можна, але нiщо мною володiти не повинно.
    Детальнiше...

 ЛIДIЯ БОЙЧИШИН У СОСНIВЦI
    Напередоднi Дня Незалежностi та святкування 100-рiччя Союзу Українок на запрошення благодiйного фонду "Еко-Милосердя", при сприяннi мiської ради, працiвники бiблiотеки-фiлiї № 5 провели зустрiч з заступником голови Львiвського обласного вiддiлу Союзу українок, доцентом Львiвського Нацiонального унiверситету iм. Франка, заступником голови Громадської ради при ЛОДА, головою Нацiонального екологiчного бюро, членкинею Центрального проводу Народного Руху України та членкинею Президiї Наукового товариства iм. Шевченка Лiдiєю Бойчишин.
    Детальнiше...

 Лiтературний круїз "Веселi канiкули"
    В бiблiотецi - фiлiї №6 проведено цiкавий i веселий лiтературний круїз "Веселi канiкули". Впродовж трьох днiв дiти вiдвiдали станцiї "Казковий вiночок", "В гостях у загадок i ребусiв" та "Мiсто Чомучок".
    Пiд час заходу дiти жваво та активно вiдгадували загадки, кросворди, ребуси. Результат дозвiллєвої роботи з дiтьми - це гарний настрiй та головне - зацiкавлення читачiв добiркою книг з "Бiблiотечного кошика".
    Детальнiше...

 Для внутрiшньо-перемiщених осiб!
    На Сходi країни у Донецькiй i Луганськiй областях триває вiйна з росiйським агресором,окуповано Крим. Мiльйони людей були змушенi покинути свої домiвки i переїхати до мирної України. Адаптуватися на новому мiсцi завжди нелегко. У цьому їм допомагають рiзнi громадськi органiзацiї . 3 серпня у бiблiотецi-фiлiї №8 вiдбулась зустрiч внутрiшньо перемiщених осiб з представниками захiдно-регiонального офiсу органiзацiї Крим SOS. Це виконавчi партнери УВКБ ООН. Основним напрямом їхньої роботи є юридично-правова допомога ВПО. Юридичну консультацiю проводив юрист Вячеслав Ломброзо, а представник цiєї органiзацiї Марiя Кiсiль розповiла присутнiм про гранти i проекти у яких можна взяти участь.
    Детальнiше...

 Лiто - прекрасна пора для вiдпочинку
    Яке лiто без купання в рiчцi, озерi, загоряння на сонечку. Але чи буває лiто без цiкавих книг та веселих розваг? Нi, кажуть читачi нашої бiблiотеки. Весело проводять час в бiблiотецi - учнi мiсцевих шкiл м. Червонограда - Фрис Вiталiй, Невинний Вiталiй, Панькiв Iлля, Стецькiв Софiйка, Гнатишин Женя i iншi. Волонтер Iващук А.Я. провiв навчання для всiх бажаючих гри в шахи. Тож тепер в бiблiотецi - читаємо журнали "Куля", "Кузя", "Зернятко", "Однокласник", "Кана", спiлкуємося, малюємо, граємо в iгри, розгадуємо кросворди, знаходимо друзiв в iнтернетi i весело проводимо час.
    Детальнiше...

 Рандеву з книгою
    В сонячний лiтнiй день в Червоноградському мiському Парку культури та вiдпочинку бiблiотекарi фiлiй №3 Гадiвська Галина та №4 Годованська Iрина органiзували для мешканцiв мiста книжкову виставку "Зупинись на хвилинку - подивись на новинку". Увагу мешканцiв привернули твори українських авторiв - Макса Кiдрука, Люко Дашвар, Андрiя Кокотюхи, Жанни Куяви, Iрени Карпи. Запрошуючи в бiблiотеки працiвники розповсюдили вiзитiвки. У книг канiкул немає, тож запрошуємо у бiблiотеки мiста.
    Детальнiше...

 Неповносправна молодь - адаптацiя через бiблiотеку
    Будь-яке порушення фiзичного чи психоемоцiйного розвитку молодої людини - не є перешкодою для успiшного встановлення нею рiзноманiтних соцiальних контактiв. Саме на часi стала конференцiя "Сучаснi тенденцiї надання соцiальних послуг людям з особливими потребами" вiдкриття i перша частина якої вiдбулася у мiськiй бiблiотецi для дiтей. Захiд вiдбувся в рамках реалiзацiї мiнiпроектiв департаменту соцiального захисту населення ЛОДА i iнiцiативи ГО "Нiка".
    Детальнiше...

 Приємним задоволенням порадувала своїх читачiв бiблiотека фiлiя №6
    Краса в життi людини, а особливо жiнки вiдiграє дуже важливу роль. Приємним задоволенням порадувала своїх читачiв бiблiотека фiлiя №6. Талановитий перукар, розумний i толерантний працiвник перукарнi "Батерфляй" Ольга Лiтовець на запрошення працiвникiв вiдвiдала бiблiотеку, провела майстер-клас "Магiя жiночої краси". В процесi спiлкування з вiдвiдувачами фахiвець надала практичнi рекомендацiї по догляду за своєю зовнiшнiстю. Цiкаву iнформацiю присутнi одержали при переглядi нових iлюстрованих книг i журналiв.
    Детальнiше...

 "В книжечку на згадку - зробимо закладку"
    Закриваючи недочитану книгу, ми користуємося усiм, що є пiд рукою, або й взагалi загинаємо край сторiнки. А якщо є закладка, то книжка виглядає охайною, сторiнки не заломленi, не пом'ятi. I книжка довше служитиме тобi. У бiблiотецi-фiлiї №9 вiдбувся майстер-клас з виготовлення закладки.
    Учасники заходу дiзналися, що гарно оформлена, зроблена своїми руками оригiнальна закладка стане гарним подарунком, вiтальною листiвкою, або навiть iграшкою! Крiм того, вирiб допоможе не тiльки не забути, на якiй сторiнцi закiнчилася захоплива розповiдь, але й стане прикрасою улюбленої книги.
    Детальнiше...

 Екскурсiя - мандрiвка: "МАНДРIВКА У БIБЛIОТЕЧНЕ ЛIТО ПРИГОД ТА ПОДОРОЖЕЙ"
    Лiто - найулюбленiша пора всiх дорослих i дiтей. Чимало хто мрiє про вiдпочинок бiля моря чи вирушити у захоплюючi подорожi до давно омрiяних мiст або мiсць. Та чи можна уявити найцiкавiший вiдпочинок без книжки? Адже у книжок канiкул не буває! У таку захоплюючу подорож сторiнками нових книжок поринули учнi ЗШ№11 (вчителi Клим'юк Вiталiя, майдюк Вiталiя).
    Цього дня у бiблiотецi - фiлiї №3 учнi мали нагоду вiдправитись у захоплюючу мандрiвку рiдним мiстом сторiнками книжок, на зустрiч завiтала учасниця МАЛiЖу Валерiя Василишин, яка прочитала свої вiршi та подiлилась з присутнiми враженнями про участь в Малiй Академiї.
    Детальнiше...

 ЧИ ЗНАЄШ ТИ РIДНЕ МIСТО? БЕРИ КНИЖКУ Й ПРОЧИТАЙ!
    325 рокiв тому на пiвнiч вiд Львова було засноване мiсто, назване Кристинополем: Iсторiя Червонограда твориться на наших очах, минуле Кристинополя з кожним днем вiддаляється: Для жителiв мiста вона має виняткове значення i цiннiсть - це наш дiм, в якому ми живемо. Але часто iсторiю мiста ми знаємо так мало!
    У день святкування Дня мiста працiвники бiблiотеки - фiлiї №3 (вул. М. Грушевського,2 ) у скверi провели акцiю "Чи знаєш ти рiдне мiсто? Бери книжку й прочитай!" та презентували жителям та гостям мiста книжкову виставку "Мандруємо рiдним мiстом з книгою в руках". Познайомитися з книжками з iсторiї краю та мiста можна у бiблiотецi. Читайте i пiзнавайте рiдний край!
    Детальнiше...

 Конституцiю вивчаємо, поважаємо!
    27 червня в бiблiотецi-фiлiї №9 вiдбувся урок державностi "Конституцiю вивчаємо, поважаємо". До користувачiв завiтав секретар мiської ради Грасулов Олександр. Вiн наголосив, що Конституцiя - це дуже важливий документ державного значення,в якому викладенi основнi правила суспiльних вiдносин, роботу всiх органiв влади, права та обов'язки громадян. Дiти також мали можливiсть висловити представнику владисвої побажання щодо облаштування спортивних та iгрових майданчикiв, про дорiжки по яким можна безпечно кататися на велосипедi : Щоб здiйснились цi мрiї, Олександр Грасулов запропонував передати їх на електронну адресу мiської ради. Присутнi активно вiдповiдали на питання вiкторини "Моя держава - Україна", переглянуливiдео "Що таке Конституцiя?".
    Детальнiше...

 Бiблiтека фiлiя №6 Лiтнi посиденьки "Читаємо пiд сiмейною парасолькою"
    В бiблiотецi-фiлiї №6 22.06.2017р. вiдбулися лiтнi посиденьки "Читаємо пiд сiмейною парасолькою". Пiд час заходу користувачi бiблiотеки ознайомилися з новими надходженнями лiтератури письменникiв-лауреатiв конкурсу "Коронацiя слова". Спiлкування активних читачiв про прочитанi цiкавi книги викликало багато позитивних емоцiй. Цiкавою для перегляду виявилась лiтература з книжкових виставок "Лiтнє книжкове меню" та "Радiсне i розумне читання". Користувачi обговорили прочитанi книги i порекомендували прочитати їх iншим.
    Детальнiше...

 Лiто з книгою
    Лiто пора вiдпусток, розваг, купання в рiчцi, гри в шахмати i iншiiгри. :Але чибуваєлiто без цiкавої i захопливої книги? Звичайно ж нi: "Лiто з книгою" - саме таке книжкове розмаїття можна було побачити у Червоноградському парку розваг та вiдпочинку у недiлю - 18 червня. Пiдготували виставку працiвники Червоноградської централiзованої системи завiдувачi: бiблiотеки - фiлiї №4 юнацтва - ПараскевiяГорбачук та бiблiотеки - фiлiї №3 - Людмила Полько. Запрошуємо у бiблiотеки мiст Червонограда, Соснiвки, с. Гiрник.
    Детальнiше...

 "Мiй татусь найкращий в свiтi"
    У багатьох країнах свiту третя недiля червня вважається Днем батька.
    18 червня у бiблiотецi-фiлiї № 9 зiбралася галаслива дiтворана рандеву "Мiй татусь найкращий в свiтi". Це свято - чудова можливiсть показати найрiднiшiй людинi всю свою нiжнiсть i турботу.Працiвники бiблiотеки ознайомили присутнiх з iсторiєю заснування Дня батька. Сестрички Захарко Оксана i Уляна, Бурда Наталя, Тимончак Анастасiя, Шалагiнова Вiра, сестри Шакула Веронiка та Оля зворушливо та емоцiйно читали вiршi присвяченi батьковi. А гра "Добери до лiтер вiдповiдне слово" показала, що тато для дiтей - це турботливий, авторитетний, товариський, охоронець. Користувачi бiблiотеки переглянули вiдеоролик, присвячений цьому дню. Атмосферу свята створив флешмоб, коли дiти з кульками з написом "18 червня - День батька" вийшли на вулицю.Всi цiкаво i змiстовно провели час, отримали позитивнi емоцiї.
    Детальнiше...

 Бiблiопiкнiк "На сонячнiй галявинi"
    Насичено i захоплююче пройшов бiблiопiкнiк "На сонячнiй галявинi" у бiблiотецi - фiлiї №4 для учнiв з пришкiльного табору ЗСШ №5. Школярi розгадували загадки: "З якої казки?", "Хто швидше", "Прояви кмiтливiсть", "Вiдгадування твору за уривком". За кожну правильну вiдповiдь отримали в нагороду налiпки. Ну i який же бiбiлопiкнiк без забав на галявинi бiля бiблiотеки. Тут i естафета "Хто швидше", гра "День i нiч" та "Гаряча картопля". А ще був екскурс в iсторiю присвячену 325 - рiчницi Кристинополю - Червонограду "Краю мiй рiдний, земля колискова моя". Учасники бiблiопiкнiка отримали в подарунок книжковi закладки та море емоцiй.
    Детальнiше...

 Вiдбулася поетична зустрiч iз молодим, неординарним, харизматичним поетом Богданом Кухтою
    Начхати на риму,
    Я мушу писати.
    Для вас це лиш букви.
    Для мене - стигмати.

    Так розпочав свiй виступ - львiвський поет Богдан Кухта. А потiм прозвучала поезiя у виконанi автора: "Опришки", "Крути", "Пам?ятi УПА", "Купiть Майдан" i iншi. В читальнiй залi бiблiотеки - фiлiї №4 для юнацтва (вул. Миру,5) вiдбулася поетична зустрiч iз молодим, неординарним, харизматичним поетом Богданом Кухтою. Богдан представив поезiю iз книги "СоцiоПат". На зустрiч запрошенi службовцi строкової служби в/ч Т0 - 200 разом iз капiтаном Пелехом Володимиром Iвановичем. А ще Богдан розповiв, що кошти вiд реалiзацiї книг передає в АТО. На завершення фото на згадку i автографи вiд автора.
    Детальнiше...

 Зустрiч з львiвською казкаркою
    До читачiв червоноградських бiблiотек (мiської бiблiотеки для дiтей та бiблiотек - фiлiй № 3, 8) завiтала казкарка, редактор львiвського театру iменi Марiї Заньковецької, журналiст та доцент Франкового унiверситетуЛеся Кiчура з презентацiєю книги "Добрi маминi казки". Дiти слухали казки п. Лесi, вiдповiдали на запитання та за правильнi вiдповiдi отримували налiпки, розмальовували iлюстрацiї до казок й отримували автограф казкарки, продовжували сюжет казки. Було цiкаво, весело та захоплююче.
    Детальнiше...

 А У КНИЖОК НЕМАЄ КАНIКУЛ!
    Розпочалися лiтнi канiкули, якi з нетерпiнням чекають дiти. Лiтнi канiкули у бiблiотецi - фiлiї № 9 цьогорiч будуть цiкавими. В книгозбiрню завiтали дiти з пришкiльного табору ЧЗШ №12 з вчителями Iгнатович Iриною та Мартинюк Людмилою. Бiблiотекарi познайомили дiтей з фондом книгозбiрнi, провели мандрiвку книжковими та тематичними виставками, ознайомили з куточком користувача Iнтернету та правилами безпечної роботи з комп'ютером. Дiтлахи виконували найрiзноманiтнiшi завдання : вiдповiдали на запитання вiкторини , вiдгадували загадки, грали в настiльнi iгри, переглянули улюбленi мультфiльми. Дiти цiкаво i змiстовно провели час , отримали позитивнi емоцiї.
    Детальнiше...

 "РIДНИЙ КРАЮ ТИ МIЙ, Я ЧАСТИНКА ТВОЯ"
    Цьогорiч Червоноград святкує своє 325-рiччя. Наше мiсто має надзвичайно багату i цiкаву iсторiю. Пiзнати її допомагають пам'ятники архiтектури та книги. Працiвники бiблiотеки - фiлiї № 3 разом з своїми читачами мандрували сторiнками книги "Кристинопiль" та знайомились з цiкавими фактами з iсторiї нашого мiста.
    Детальнiше...

 Веселковi барви дитинства
    Дитинство - це чудова пора сподiвань та здiйснення мрiй.
    У перший лiтнiй день в Українi, як i в усьому свiтi, вiдзначають добре i радiсне свято -Мiжнародний день захисту дiтей.
    З нагоди Мiжнародного дня захисту дiтей в мiськiй бiблiотецi для дiтей вiдбувся конкурс малюнка "Щасливi миттєвостi або великi радощi маленького принца" (по книзi С. Екзюперi "Маленький принц").
    Всi малюнки будуть переданi для оформлення iнтер'єру дитячого кафе "Маленький принц", а всi конкурсанти отримають солодкi призи.
    Детальнiше...

 Загальномiський поетичний конкурс "Мiй перший вiрш"
    ХХ загальномiський поетичний конкурс "Мiй перший вiрш", який щорiчно проводить мiська бiблiотека для дiтей, цього разу був приурочений Дню Європи у Червоноградi i 325-лiттю Кристинополя-Червонограда. Заявки на участь у ньому подали 12 юних поетiв вiком 10-17 рокiв, яких роздiлили на двi вiкових групи. Кожен з учасникiв заздалегiдь пiдготував три вiршi, один з яких неодмiнно присвячений Червонограду (такi умови!).
    У вступному словi заступник директора централiзованої бiблiотечної системи по роботi з дiтьми Надiя Дуда привiтала учасникiв конкурсу i наголосила, що багато з них не вперше бере участь у цьому поетичному святi, приємно спостерiгати за їхнiм творчим зростанням. Своїми талантами вони духовно збагачують нашу Україну.
    Детальнiше...

 Презентацiя, бiобiблiографiчного покажчика "Успiшнi та вiдомi"
    21 травня в Червоноградськiй центральнiй бiблiотецi вiдбулась презентацiя бiобiблiографiчного покажчика "Успiшнi та вiдомi". Автор-укладач Оксана Степанiвна Подольчак була благородною людиною,великим патрiотом України, активно сприяла розвитку краєзнавства в мiстi. Бiльше року працювала Оксана Степанiвна над збором та систематизацiєю матерiалу до видання, який створювала з метою довести до широкого загалу iнформацiю про наших землякiв, котрi досягли значних успiхiв у рiзних галузях суспiльного життя й вiдомi далеко за межами рiдного краю. Упорядковувала, шукала нових героїв, майже завершила, але хвороба обiрвала її життєву дорогу. Задум втiлили в життя друзi та колеги, довершивши i презентувавши унiкальне видання "Успiшнi та вiдомi".
    Детальнiше...

 День Європи у бiблiотецi "Єднiсть у рiзноманiттi"
    Враховуючи стратегiчний курс на європейську iнтеграцiю, уже вкотре в Українi вiдзначається День Європи. День Європи - це символ започаткування нової успiшної моделi мирної спiвпрацi мiж державами, що _рунтується на спiльних цiнностях та iнтересах.
    До бiблiотечного заходу в бiблiотецi - фiлiї №3 активно готувалися як читачi, так i бiблiотекарi - вивчали iсторiю та культуру країн Європи, їх символiку, переглядали вiдеофiльми "Подорож Країнами Євросоюзу", "Як влаштований Європейський союз?", якi знайомлять користувачiв з символiкою та основними принципами державного будiвництва країн Європейського Союзу. А виставка тематичної лiтератури "Європи спiльний дiм" ще раз довела юним читачам, що Україна на вiрному шляху, крокуючи в нове майбутнє. Молодь взяла участь у захопливiй iнтелектуальнiй грi "ЄВРОВIКТОРИНА", яка допомогла дiзнатися про ЄС ще бiльше - вiдповiдали на питання, розв'язували головоломки та кросворди та дiзнавалися про Європу факти, якi вражають.
    Детальнiше...

 "Вишиванка! Символ української нескореностi, свободи i єдностi!
    Третього четверга травня українцi у всьому свiтi вже традицiйно святкують Всесвiтнiй день вишиванки. Iнiцiаторами такого свята стали студенти Чернiвецького нацiонального унiверситету iменi Юрiя Федьковича ще у 2006 роцi.
    Чим є для українця "вишиванка"? I що у нiй за таємнича суть? Одягнути вишиванку - це значить пiдтвердити приналежнiсть до української нацiї, засвiдчити, що ми єдинi i незборимi. Традицiйно у цей день у бiблiотеках Червоноградської МЦБС пройшло ряд заходiв,що заслуговують на увагу:
    Детальнiше...

 Поетична зустрiч у бiблiотецi
    В понедiлок, 15 травня 2017 року, в читальному залi бiблiотеки - фiлiї №4 для юнацтва (вул. Миру,5) вiдбулася зустрiч iз львiвською письменницею, журналiстом Людмилою Пуляєвою - Чижович. ". А ще вона - член Нацiональної спiлки письменникiв України, член правлiння Української асоцiацiї письменникiв Захiдного регiону. На зустрiч завiтали студенти Червоноградського гiрничо - економiчного коледжу разом iз викладачем української мови та лiтератури Оленою Берекитою . Легко та невимушено п.Людмила представила п'ять поетичних збiрок - "Несвоєчаснiсть", "Друзi мої, занькiвчани:" - книга - систематизована збiрка iнтерв'ю акторiв театру iм. Марiї Заньковецької", "Тест на вiрнiсть", "Ми ще зустрiнемось у часi:", "На днi мого ковша".
    Детальнiше...

 "Слова любовi для тебе, МАМО!"
    Такими щирими словами у бiблiотецi - фiлiї №3 вiтали своїх матерiв їх дiти. Молодi мами мали нагоду не лише познайомитися з книгами про виховання дiтей у сiм'ї, а й послухати вiршi, присвяченi найрiднiшiй людинi, у виконаннi своїх дiтей.
    Детальнiше...

 "Подарунок для матусi"
    До Дня Матерi у бiблiотецi-фiлiї №8 проведено майстер-клас "Подарунок для матусi" Дiти разом з бiблiотекарями робили листiвки,вкладаючи у них свою любов i душу:А ще читайлики писали на найщирiшi привiтання для своїх дорогих,улюблених матусь i бабусь.
    Бiблiотекарi,також, розповiли дiтям про походження цього свята,а дiти,натомiсть,прочитали вiршики про маму i бабусю,а також спiвали гарну пiсеньку про маму...
    Детальнiше...

 Вiйна не робить виняткiв
    Україна вiдзначила День пам'ятi та примирення. Ми пам'ятаємо. Нiколи знову.
    Український iнститут нацiональної пам'ятi у рамках пам'ятних заходiв акцентував увагу на людських долях у роки II свiтової вiйни. Цього року у фокусi - жiнка.
    Бiблiотека - фiлiя №3 запрошує переглянути книги про подiї II свiтової вiйни.
    Ми ще можемо дiзнатися про жiнку у вiйськовiй формi на передовiй, про санiтарку, що виносила поранених пiд зливою куль. А от про жiнку, яка жила пiд нацистською окупацiєю i не чинила збройного опору, не була пiдпiльницею, а просто чекала своїх синiв або рятувала чужих дiтей, вижила або загинула пiд час Голокосту, та про багатьох iнших, навiть не згадувалося. Дозволялося лише про героїзм i жертовнiсть.
    Детальнiше...

 День матерi: свято наближається!
    Мамо, матусю, матiнко, ненечко! Уклiн тобi, рiдненька! I хоча це свято зародилось в далекiй Америцi, шана до матерi була в нашому народi з прадавнiх часiв. Та чи знайдеться доволi слiв, щоб оповiсти про мамину мудрiсть, сердечнiсть, самовiдданiсть, терплячiсть, нiжнiсть?..
    До цього чудового свята мiська бiблiотека для дiтей пiдготувала ряд заходiв. Це i книжкова викладка "Вклонiмось вдячно мамам, дiти, низесенько аж до землi!"; це i майстер - клас з нашими добрими приятелями ГО "НIКА" (проект "БiблiоНIКА")по виготовленню оригiнальних "листiвок" зi старих дискiв та кольорового паперу для привiтання своїх матусь; а також екскурсiя до бiблiотеки 2 - В кл. СЗШ №8 (вчитель Кузєва Галина Iгорiвна). З малятами провели художнє читання захоплюючого оповiдання Наталени Королеви "Наймогутнiше слово".
    Детальнiше...

 Пiзнай свiт, читаючи книги...
    А до нас в п`ятницю (бiблiотека Народного дому) знову завiтали вихованцi старшої групи дитячого садка №13 "Бiлочка"(вих. Чемерис Галина, пом. вих. Арен дач Галина). Бiблiотекар Сава Катерина провела екскурсiю по книгозбiрнi i розповiла скiльки знань та цiкавинок зберiгається на поличках, скiльки нових вражень можуть подарувати дiтям прочитання цих книг.
    Та окрiм розповiдей, бiблiотекар пiдготувала для малечi цiкавi iгри - "З якої я казки?", "Слово грай". Не дивлячись на те, що дiтки лише вiдвiдують садочок, вони досить впевнено вiдповiдали на всi запитання. Весела гра, захоплива екскурсiя не залишила нiкого байдужим. Бiблiотекарi були задоволенi активнiстю дiтлахiв, якi залюбки вiдповiдали на запитання, переглядали журнали i книжки. Ми впевненi, що похiд у бiблiотеку виявився вдалим, i нашi юнi вiдвiдувачi стануть постiйними читачами бiблiотеки.
    Детальнiше...

 "Я призначаю вам побачення..."
    До 60-рiччя м. Соснiвки в бiблiотецi-фiлiї №5 Червоноградської ЦБС на 2017 рiк заплановано цикл лiтературних зустрiчей "Я призначаю вам побачення...".
    Першою у цьому роцi на побачення з читачами бiблiотеки приїхала львiвська журналiстка, поетеса, волонтер, член НСПУ та Асоцiацiї українських письменникiв Людмила Пуляєва-Чижович. Ця надзвичайно талановита, щира у своїй любовi до Слова поетеса пiд час зустрiчi зачарувала усiх присутнiх своєю поезiєю.
    Детальнiше...

 "Книгоманiя-2017"Суперчитач областi"
    27 квiтня вiдбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманiя-2017"Суперчитач областi". У Львiвськiй обласнiй бiблiотецi для дiтей та Львiвськiй обласнiй бiблiотецi для юнацтва, учнi 6-х та 7-х класiв виборювали право називатися суперчитачами.Червоноград представляли учениця 7-А класу школи № 3 читачка бiблiотеки-фiлiї №9 Пелешко Ярина, та Горяча Софiя, яка навчається у 6-б класi школи №4 i є активною читачкою бiблiотеки-фiлiї №8. Дiвчата презентували себе та прочитанi книги. Оскiльки цей конкурс, насамперед, свято книголюбiв, то цього дня усе було для них: подарунки, доброзичливе i справедливе жюрi i виступ гурту "Bandit" на чолi з Давидом Меладзе. I хоча нашi читачки не здобули перемогу, але отримали масу вражень та позитивних емоцiй. А Софiя Горяча- ще й спецiальний приз вiд членiв жюрi за найкраще порекомендовану книгу Також, усi учасники конкурсу отримали в подарунок можливiсть вiдвiдати один день фестивалю"Книгоманiя" який вiдбудеться у Львовi 1-4 червня пiд час дитячого форуму видавцiв.
    Детальнiше...

 Книжкова виставка - реквiєм "Чорнобиль не має минулого"
    26 квiтня весь свiт схиляє голову в пам'ять жертвам Чорнобильської катастрофи. Аварiя на Чорнобильськiй АЕС, полум'я її бурхливої пожежi висвiтило кожного, хто там працював i хто там жив, хто був поруч з бiдою у ту трагiчну хвилину i хто нинi несе у серцi бiль за страшну трагедiю людства.
    Книги, що представленi на книжковiй виставцi - реквiєм "Чорнобиль не має минулого", яка органiзована в Червоноградськiй центральнiй мiськiй бiблiотецi розказують про тих, хто першим вступив у двобiй з полум'ям та радiацiйним монстром i цiною свого життя та здоров'я врятував свiт, про те, що i через 31 рiк - Чорнобиль - це невигойна рана, вiчний бiль нашої землi.
    Детальнiше...

 Великоднi читання
    Святкування Великодня - найбiльша i радiсна подiя для всiх християн. Вiн знаменує собою любов до життя, перемогу над смертю i надiю на вiчне iснування.
    Напередоднi Воскресiння Христового вже стало доброю традицiєю в бiблiотеках централiзованої бiблiотечної системи проводити Великоднi читання за участю вiдомих людей мiста.
    Цьогорiч нашими гостями були:
    - Дмитро Балко, перший заступник мiського голови (Центральна бiблiотека)
    - Андрiй Дiкальчук , депутат мiської ради та головний редактор телеканалу "Бужнет" (Мiська бiблiотека для дiтей)
    Детальнiше...

 "Зроби свiй вибiр: здоров'я чи примарна насолода"
    Здоров'я треба берегти змолоду. Сьогоднi особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молодi. Здоров'я - найбiльша людська цiннiсть, яку, на жаль, багато людей починають цiнувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу, вiдпущеного нам природою.7
    12 квiтня у бiблiотецi- фiлiї №9 вiдбувся урок тверезостi на тему "Етиловий спирт" з проекту "Молодь за здоровий спосiб життя". На зустрiч з учнями 9 класу ЧЗШ№2 ( вч. Зоряна Ткаченко, бiблiотекар Iрина Бобела) завiтали голова громадської органiзацiї "Рух Тверезих Галичан" м.Львова Роман Гарасим i координатор Червоноградського осередку учениця 9 класу Мар`яна Дубська. Гiсть звернув увагу на те, що молоде поколiння долучається до алкоголю небаченими темпами.
    Детальнiше...

 "Тарас Городецький: зорi повертаються на небеса"
    9 квiтня, у свiтлий день Вербної недiлi в бiблiотецi-фiлiї №9 вiдбувся перегляд фiльму "Тарас Городецький: зорi повертаються на небеса".
    Тарас Городецький - унiкальний писанкар, усе життя якого пройшло у нашому мiстi. Майже 15 рокiв творив Майстер свої диво-писанки, котрi розiйшлися по всьому свiтi. Впевненi - червоноградцi мають пишатися такими свiточами, бо вони прославляють i примножують славу нашого мiста в Українi i за кордоном.
    Детальнiше...

 У мить святого Воскресiння
    Найсвiтлiше та найголовнiше свято всiх християн - СВIТЛЕ ХРИСТОСОВЕ ВОСКРЕСIННЯ, або ПАСХА.
    Свято Воскресiння зберегло своє значення як диво оновлення людини й природи, як традицiя, що несе у свiт радiсть та мир.
    На передоднi свята Великодня 7 квiтня о 16.00год. в примiщеннi школи катихизму при УГК церквi бiблiотека-фiлiя №7 та Благодiйний фонд Карiтас УГКЦ м.Соснiвки "Осередок милосердя" провели Великоднiй захiд мистецько-духовне причастя "У мить святого Воскресiння" для дiтей з особливими потребами та сирiт.
    Детальнiше...

 "I щира молитва..."
    Святкування Великодня - найбiльше i радiсна подiя для всiх людей, як католикiв, так i православних. Вiн знаменує собою любов до життя, перемогу над смертю i надiю на вiчне iснування.
    7квiтня у бiблiотецi - фiлiї №3 (вул. М. Грушевського,2) з учнями 9 класу ЧЗШ №2 (викладач Л. Кавецька) та читачами бiблiотеки пройшов вечiр духовного спiлкування "I щира молитва:"
    Лейтмотивом зустрiчi була розповiдь отця Михайла Левицького про Хресну дорогу, молитовнi роздуми про Страстi Христовi та досвiд Великого посту як дороги каяття, подiї сьогодення переосмислювалися у ключi заповiдей милосердя до ближнього. Доповненням до спiлкування став перегляд вiдеофiльму "Хресна дорога".
    Детальнiше...

 Курчатка вiд "НIКИ"
    Цього разу у нас на "БiблiоНIЦI" (Мiська бiблiотека для дiтей) панував передвеликоднiй настрiй. Адже вихованцi ГО "НIКА" своїми не зовсiм слухняними пальцями лiпили курчаток... А що з цього вийшло - подивiться самi!..
    Детальнiше...

 Урок - застереження "Безжальний ворог юностi - наркотик"
    "Безжальний ворог юностi - наркотик", саме пiд такою назвою 5 квiтня пройшов урок - застереження в центральнiй мiськiй бiблiотецi. Тема актуальна i наболiла серед молодi - наркоманiя, про що i мали дiзнатися старшокласники (учнi 9 - В кл.,ЗСШ№ 12) з якими спiлкувалася завiдуюча "Клiнiки, дружньої до молодi" Надiя Володимирiвна Гуменюк.
    Старшокласники дiзнались про шкiдливу дiю наркотичних речовин на органiзм людини, чому пiдлiтки бажають на собi випробувати дiю наркотикiв, як вберегти себе вiд них, про шляхи наркозалежностi та профiлактику захворювання наркоманiї, як дiють наркотики на майбутнє потомство тощо. Лiкар зумiла цiкаво, на прикладах взятих з життя, розповiсти про тi чи iншi ситуацiї. Учнi мали можливiсть переглянути iнформацiйну мультимедiйну презентацiю i фiльм - застереження про наркотики.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - бiблiотеки мiста с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради