ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
На початок<< Вверх<< Культура - бiблiотеки мiста с.1 >>Вниз >>На кiнець
Червоноградська мiська централiзована бiблiотечна система
Поштова адреса : м. Червоноград , вул. С. Бандери,11
Ел. адреса: library_chervonograd@ukr.net
Тел. (03249) 2-43-57, 2- 26-96
Директор - Покотило Надiя Павлiвна
Заст. директора по роботi з дiтьми - Дуда Надiя Степанiвна
Заст. директора з господарських питань - Сойко Галина Григорiвна
Провiдний методист Пилипчук Надiя Iванiвна

Бiблiотеки Червонограда
1.Червоноградська мiська центральна бiблiотека, вул. С. Бандери,11;тел.2-42-18 (вiддiл обслуговування).
2.Бiблiотека-фiлiя №1, вул. Св. Володимира,4; тел. 3-99-83.
3. Бiблiотека-фiлiя №3, вул.Грушевського, тел.2-61-28.
4. Бiблiотека-фiлiя №4, вул.Миру, тел. 2-41-59.
5. Бiблiотека-фiлiя №5, м.Соснiвка, вул.Галицька,7а; тел. 3-42-39.
6. Бiблiотека-фiлiя №6,сел.Гiрник, вул.Грушевського,17а; тел.3-51-38.
7. Бiблiотека-фiлiя № 7, м.Соснiвка, вул.Галицька,3а; тел.3-43-31.
8. Бiблiотека-фiлiя № 8, вул.Соборна,2; тел.3-99-34.
9. Бiблiотека-фiлiя №9, вул.Шевченка,15; тел.2-11-77.
10 .Мiська бiблiотека для дiтей,Шептицького,1; тел.2-10-90.
 ЗУНР - 100 РОКIВ: ВIДОМЕ I НЕВIДОМЕ...
    У листопадi 2018 виповнилось 100 рокiв вiд дня проголошення Захiдно-Української Народної Республiки. В iсторичнiй пам'ятi українського народу ЗУНР займає особливе мiсце, адже було закладено основи нашої державностi, коли були створенi свiй уряд, армiя, закони, прийнята Конституцiя. З цiєї нагоди у бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС вiдбувся круглий стiл "ЗУНР - 100 рокiв: вiдоме i невiдоме" за участю старшокласникiв ЧНВК №13 та експертiв - президента Благодiйного фонду " Еко-милосердя", громадського дiяча, iсторика Павла Олексiйовича Савчука; члена обласного осередку Української Хельсiнської Спiлки у 80-х - 90-х роках минулого столiття, члена Всеукраїнського Товариства "Просвiта", ветерана- шахтаря Нестора Дмитровича Дрогобицького; волонтера, члена Спiлки журналiстiв України Вiри Олеш.
    Детальнiше...

 85 - рiчницi Голодомору присвячується
    З кожним роком стає все менше людей, котрi можуть розповiсти про страшнi подiї Голодомору. Ще зберiгається шанс засвоїти урок iсторiї не за пiдручниками, а через безпосереднiй контакт iз живими свiдками. Але з кожним днем подiї Голодомору вiддаляються в часi, не втрачаючи при цьому свого скорботного i трагiчного значення.
    До Дня пам'ятi жертв Голодомору 1932 - 1933 рокiв у Червоноградськiй мiськiй бiблiотецi 20 i 22 листопада було проведено годину - скорботи "Голодомор: душа горить i тане, мов сльоза" за участю старшокласникiв червоноградської гiмназiї та ЧНВК №3.
    Детальнiше...

 Перегляд документального фiльму "Вихiдний"
    "Українську державу збудуємо тодi, коли викинемо з голови комунiстичне смiття"
    Пiд таким гаслом нещодавно вiдбувся перегляд документального фiльму "Вихiдний" режисера Жанни Максименко-Довгич у Центральнiй мiськiй бiблiотецi (7 листопада) та бiблiотецi-фiлiї №1 (20 листопада) за сприяння ГО Патронус та Червоноградського #МЦ з надання #БВПД у рамках Мандрiвного фестивалю Мiжнародний фестиваль документального кiно про права людини Docudays UA.
    Детальнiше...

 "Стежками української дитячої книги"
    На протязi двох днiв у бiблiотецi-фiлiї №9 вiдбувалися своєрiднi уроки-мандрiвки "Стежками української дитячої книги". До книгозбiрнi завiтали учнi 5-А i 5-Б класiв з вчителем української мови i лiтератури Галиною Мачинською. Уроки починалися з голосного читання уривку з повiстi А. Дiмарова "Блакитна дитина". Добра, мудра, iсторiя зачарувала дiтей. Школярi мали змогу подiлитися особистими враженнями вiд прослуханого.
    Детальнiше...

 Сонячна поезiя Любовi Вiдути
    Нещодавно у бiблiотеках нашого мiста вiдбулась низка цiкавих зустрiчей iз талановитою, веселою, активною, енергiйною львiвською письменницею Любою Вiдутою. Кожна зустрiч,а їх було аж шiсть - була неповторною i пiзнавальною. У мiськiй бiблiотецi для дiтей зустрiч вiдбулась за участю учнiв Червоноградської спецiалiзованої школи № 8; у бiблiотецi - фiлiї № 3 за участю учнiв Червоноградської загальноосвiтньої школи № 2; в бiблiотецi - фiлiї №,9 за участю школярiв Червоноградського навчально-виховного комплексу № 10,а з найменшими читайликаим зустрiч вiдбулась у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №1.
    Детальнiше...

 "Ми українцi. Я i ти!"
    Червоноградська мiська центральна бiблiотека долучилась до Мiжнародного проекту "Ми українцi. Я i ти!", i провела зустрiч з майстринею Iриною Пархоменко. Учнi пункту вивчення української мови початкової школи iм. Я. Домбровського м. Ольштин, на чолi з вчителькою п. Мирославою Четирба, взяли участь у майстер-класi з виготовлення ляльки- мотанки.
    Провiдний бiблiотекар - Ольга Черненко, привiтала нових друзiв, коротко представила мiсто Червоноград, та надала слово майстринi.
    Детальнiше...

 Мистецький експрес у Соснiвцi
    До Дня української писемностi та мови 11 листопада 2018р. в Соснiвцi вiдбулось свято: традицiйний мистецький експрес привiз чудових митцiв, Майстрiв Слова. Естетичну насолоду отримали соснiвчани вiд слухання поезiй, пiсень, прозових замальовок у виконаннi гостей. Ними були: Оксана Маїк, Леся Гук та Зиновiй Суходуб.
    Оксана Маїк з Добротвора - педагог, поетеса, громадська дiячка, авторка двох поетичних збiрок. Панi Оксана i читала свої твори, i спiвала акапельно пiд власнi мелодiї.
    Детальнiше...

 Бровко + Мурчик - презентують!
    В День української мови i писемностi учнi 2 - Б i 2 - В класiв ЧЗШ I ступеня №11 разом з класоводом Козловською Т. I., завiдувачкою шкiльної бiблiотеки Барнасюк С. Г. i батьками мали чудову нагоду прилучитися до свята. Вiдчути усi барви української мови, слова та святковий настрiй створював автор вiдомих дитячих казкових героїв Бровка та Мурчика - Олександр Зiмба. Вiн вiдразу ж заволодiв увагою дiтей, адже спiлкувався з ними щиро, безпосередньо, зрозумiлою для них мовою. Дiтям доносив думку, що нiколи не слiд занепадати духом, завжди бути наполегливим у навчаннi, займатися спортом, щоб знайти гiдний шлях у життi.
    Детальнiше...

 Витоки української писемностi
    День української писемностi та мови, свято, яке щороку вiдзначається в Українi, припадає на день вшанування пам'ятi преподобного Нестора-лiтописця, з праць якого, як вважають дослiдники, починається писемна українська мова.
    Справжнiми шанувальниками i знавцями української мови виявилися читачi бiблiотеки-фiлiї №9, якi разом з бiблiотекарями провели мовознавчий марафон "Слово рiдне, мудре i прадавнє". Учасники перевiряли свої знання з мови та лiтератури. Виявили кмiтливiсть пiд час мовних iнтелект- забавок "Магiчнi слова", "Iз двох слiв одне", а також в конкурсах "Спробуй казку вiдгадати", "Вiдшукай родичiв" та "Утвори прислiв'я", грали в он-лайн мовнi iгри. Маленькi мовознавцi довели, що вони знають, люблять i шанують свою спiвучу i дзвiнку мову.
    Детальнiше...

 З Днем української писемностi та мови! (09.11.2018)
    В переддень свята української писемностi, мiська бiблiотека для дiтей зустрiчала своїх нових читачiв - учнiв 2-Г класу ЧЗСШ № 9 ( вчитель Баранюк I. I.) аби вшановувати рiдну мову.
    Українська мова - одна з найрозвинутiших мов свiту. Серед тисяч i тисяч мов, вона займає 25-те мiсце! А за милозвучнiстю - одна з перших!
    Другокласникiв ознайомили з iсторiєю виникнення свята, а ще дiти мудрували над "Завданнями вiд пана Мудрагеля", вiдгадували мовнi загадки, бавились та знайомились з бiблiотекою.
    Детальнiше...

 Бiблiомандри "Вiват, бiблiотекар"
    На веселi мандри "Вiват, бiблiотекар" у бiблiотеку-фiлiю №5 ЧЦБС завiтали вихованцi середньої групи Соснiвського дитячого садочка "Ромашка". Дiтки, у яких зараз в садочку проходить тиждень знайомства з рiзними професiями, взнали, що є така цiкава професiя - бiблiотекар, чим вiн займається i як ним стати. Також ознайомились з дитячим сектором бiблiотеки, були в захватi вiд великої кiлькостi книжечок, якi можна не тiльки розглянути тут, а й взяти додому. А в читальнiй залi малеча iз задоволенням розглядала улюбленi дитячi журнали.
    Детальнiше...

 Презентацiя книжкової виставки "ЗУНР- пiдвалини української державностi" /До 100 - рiччя ЗУНРу
    Перший листопад був, є i залишився в українському життi однiєю з найбiльших подiй української iсторiї. Саме тодi, 1 листопада 1918 року на стародавнiй ратушi Львова вперше замайорiв Нацiональний жовто-блакитний стяг i пiсля шести столiть iноземного поневолення захiдноукраїнських земель, виникла нацiональна українська держава, яка на основi Тимчасової Конституцiї стала iменувати себе Захiдно - Українською Республiкою, до складу якої увiйшли українськi етнiчнi землi - Галичина, Буковина та Закарпаття. Територiя ЗУНР становила 70 тис. кв.км, населення - 6 млн.осiб. Було затверджено герб держави - Золотий Лев на синьому тлi та прапор - блакитно - жовтий. Нацiональним меншинам на територiї ЗУНР гарантувалися рiвнi права з українським населенням.
    Детальнiше...

 Поетично-музичний коктейль "Все починається з любовi..."
    Наприкiнцi жовтня до Лiтературної вiтальнi Червоноградської центральної бiблiотеки завiтали гостi зi Львова - Людмила Пуляєва - поетеса, письменниця, журналiстка, член української асоцiацiї письменникiв Захiдного регiону, Богдан Бовшик - поет, пiсняр, член української асоцiацiї письменникiв Захiдного регiону та наш земляк - Олександр Свєтогоров - письменник, бард на романтичний поетично-музичний коктейль "Все починається з любовi" з презентацiєю їхньої поетичної збiрки "А ти приходиш тiльки в сни...".
    Детальнiше...

 Наше здоров'я- унаших руках
    До Всесвiтнього дня боротьби з полiомiєлiтом, який щорiчно вiдзначають 24 жовтня, у Соснiвску бiблiотеку-фiлiю №5 ЧЦБС завiтала член громадської органiзацiї "Батьки за вакцинацiю", агент змiн Бутинець Наталя Ярославiвна, яка провела захоплюючу iнформацiйно-пiзнавальну зустрiч "Наше здоров'я - у наших руках" з учнями 3-го класу ЧЗШ №14. Наталя Ярославiвна - завiдувач амбулаторiї загальної практики сiмейної медицини м. Соснiвки- довший час працювала дитячим лiкарем, тому легко знайшла спiльну мову з нашими маленькими користувачами. В доступнiй iгровiй формi вона розповiла дiтям про бактерiї i вiруси та їх шкоду, про те, як збудник полiомiєлiту потрапляє в органiзм i спричиняє важку хворобу. Також малеча взнала, що таке вакцина, як створюється i дiє на наш органiзм, допомагаючи боротися з вiрусами.
    Детальнiше...

 Свято української книги
    Традицiйно, наприкiнцi жовтня , в бiблiотеках проходить Свято української книги, започатковане ще в довоєннiй Галичинi. Вiдроджене у 90-х роках, з iнiцiативи Львiвської обласної бiблiотеки для дiтей, книжкове свято щороку радує маленьких читачiв. У бiблiотецi-фiлiї №5 м. Соснiвки ЧЦБС вiдбулась надзвичайно цiкава мандрiвка лiтературними стежками видатних письменникiв "Поети-класики-дiтям". Нашi юнi користувачi декламували вiршi Тараса Шевченка, Iвана Франка, Лесi Українки, Олени Пчiлки, а також познайомились з новими творами цих авторiв, написаними для них.
    Детальнiше...

 Лiтературна вiтальня з Галиною Пагутяк
    21 жовтня в читальному залi Червоноградської Центральної бiблiотеки панувала особлива атмосфера знайомства з книгами вiдомого прозаїка та есеїста, лауреата Шевченкiвської премiї Галини Пагутяк та виданнями "Приватної колекцiї" Василя Габора - письменника та лiтературознавця.
    Поцiновувачi вишуканого українського слова Галини Пагутяк зазирнули у багатовимiрний свiт творчостi письменницi. Панi Галина iз захопленням дiлилася враженнями вiд своїх мандрiвок малими мiстами України, надзвичайно цiкаво розповiдала про свої iсторичнi розвiдки, iсторiї написання своїх творiв. Творчiсть письменницi - це вишукана, проста i глибока проза. Яскраво й емоцiйно через призму власних емоцiй модерував зустрiч Василь Габор.
    Детальнiше...

 Свято української книжки
    В рамках Свята української книжки, реалiзуючи екскурсiйний проект "На гостину до книжкової свiтлицi", до Мiської бiблiотеки для дiтей завiтали учнi 2 - А кл.(вчитель Капустяк О. П.), 2 - Г кл. (вчитель Равлик О. М.) ЧЗШ №9.
    Адже одним iз прiоритетних напрямкiв роботи є залучення дiтей до бiблiотеки та читання, пiдготовка дитини до самостiйного вибору лiтератури, популяризацiя української дитячої книги.
    Попередньо, з майбутнiми читачами провели блiц-опитування "А для тебе книга - друг?". У пiдсумку з'ясувалось, що бiльшiсть дiтей мають домашнi бiблiотечки, що багатьом з них читали i читають вголос батьки, бабусi.
    Детальнiше...

 "Добрi маминi казки"
    Сьогоднi у бiблiотецi-фiлiї №9 львiвська письменниця, казкарка Леся Кiчура презентувала свою третю казкову збiрку "Добрi маминi казки. Мандри" , "Добрi маминi казки. Магiя Рiздва" в рамках всеукраїнського соцiального книжкового проекту. Зустрiч, на яку прийшли учнi 3-Б класу ЧНВК №10 разом з класним керiвником Свiтланою Прачун, супроводжувалася вiдеоверсiєю казок "Єнот-детектив", "Як море собi друзiв шукало", "Майстерня янголiв".
    Детальнiше...

 У Соснiвську бiблiотеку-фiлiю №5 ЧЦБС на iсторичний етюд "Герої завжди помiж нас" завiтали учнi
    Напередоднi чотирьох величних свят: Покрови Пресвятої Богородицi, Дня захисника Вiтчизни, створення УПА та Дня козацтва у Соснiвську бiблiотеку-фiлiю №5 ЧЦБС на iсторичний етюд "Герої завжди помiж нас" завiтали учнi 7 класу ЧЗШ №14. Разом з працiвниками бiблiотеки та своїм класним керiвником, Головою ГО "Ветеранiв АТО" м. Соснiвки Олексiєм Фроловим дiти пригадали важкий щлях нашої держави до Незалежностi, iз захопленням слухали розповiдi про Героїв Майдану, Небесної Сотнi, воїнiв АТО, висловлювали свою думку. Особливе враження на наших юних користувачiв справили матерiали про Львiвську Академiю Сухопутних вiйськ України iм. гетьмана Петра Сагайдачного та її випускникiв, якi загинули на сходi України.
    Детальнiше...

 "Козацька держава - наша гордiсть i слава"
    14 жовтня - незвичайний день. Вiн увiбрав у себе аж чотири свята: Покрову Пресвятої Богородицi; День українського козацтва; День захисника України; День заснування УПА.
    В бiблiотецi-фiлiї №9 пiд час iнформ-екскурсу "Козацька держава - наша гордiсть i слава" юнi користувачi дiзналися про героїчнi звитяги козакiв, їх походи, побут та звичаї. Два Дмитрика: Зубко та Потопило розповiли присутнiм про козацьку зброю i їжу, Павлик Анастасiя - про традицiйний одяг наших славних лицарiв. А читач бiблiотеки Мар'ян Курнат постав у образi козака, одягнувши i широченнi шаровари на пошиття яких використовувалось до 10 метрiв тканини, i свиту, сорочку, пояс, довжиною 1,5 метри.
    Детальнiше...

 Пiзнавальний захiд в Соснiвськiй бiблiотецi-фiлiї №5
    Надзвичайно цiкавий пiзнавальний захiд про екологiю планети та гiгiєну тiла людини за допомогою оптичних та цифрових мiкроскопiв пройшов в Соснiвськiй бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС в рамках Всеукраїнського проекту "Свiт очима мiкроскопа". Присутнi, учнi 1-4 класiв ЧНВК №13, iз захопленням спiлкувались з представником проекту Юрiєм Олеговичем, а також мали можливiсть побачити пiд мiкроскопом своє волосся, шкiру, нiгтi, зрозумiли важливiсть дотримання особистої гiгiєни,ознайомились з мiкросвiтом комах та iнших мiкроорганiзмiв, невидимих неозброєному оку.
    Детальнiше...

 ЗУСТРIЧ IЗ ЗОЛОТИМ ПИСЬМЕННИКОМ УКРАЇНИ!!!
    24 вересня у Соснiвськiй бiблiотецi- фiлiї №5 та Червоноградськiй центральнiй бiблiтецi вiдбулась довгоочiкувана подiя. До нас завiтала одна iз найпопулярнiших письменникiв України, великий патрiот нашої держави, яка пережила найважчi подiї на Донбасi i зумiла правдиво донести до читачiв весь жах того часу, Свiтлана Талан. Принципова, вiдкрита до людей, з активною громадською позицiєю, вона проводить творчi зустрiчi в рiзних куточках країни, зустрiчається з молоддю та учнями, учасниками АТО. Твори вiдомої письменницi змiстовнi та глибокi. Розмова була щирою, вiдвертою, цiкавою.
    Детальнiше...

 Майстер клас "Смачне малювання"
    Нещодавно у бiблiотецi - фiлiї №6 проведено майстер клас "Смачне малювання" за участю досвiдченої майстринi кулiнарної справи Ольги Лепки. Панi Ольга дiлилась практичними порадами приготування тiста, гарними рецептами солодких смаколикiв, а також навчила професiйно володiти кондитерським мiшком для декорування тортiв.
     Окрасою заходу був духмяний торт "Бджiлка",приготовлений руками майстринi,який iз задоволенням смакували присутнi. А працiвники бiблiотеки порадували своїх читачiв добiркою книг по кондитерських виробах i кращими рецептами випiчки iз журналiв "Добра кухня".
    Детальнiше...

 Всесвiтнiй День Батька
    Ви не забули, що у третю недiлю вересня українцi вiдзначають чудове свято - Всесвiтнiй День Батька? Якщо забули, то є ще час для привiтання:
    А у бiблiотецi-фiлiї №9 була проведена година спiлкування "Ти у свiтi найдорожчий", яка перетворилася на живе та активне обговорення. Та це й зрозумiло, адже тато - людина особлива. Вiн - друг, порадник, помiчник, вчитель, захисник i просто дорога i рiдна людина. Дiти з цiкавiстю слухали лiтературнi твори, притчi з народної мудростi, де головним героєм є батько. А потiм теплi, гарнi, лагiднi i щирi слова линули вiд дiтей про своїх татусiв. Переглянули вiдеоролик "Найкращому татовi". А з допомогою чарiвної 3Д ручки виготовили власноруч невеличкi подарунки.
    Детальнiше...

 Книжкова толока "Червоноград читає"
    Перша Книжкова толока "Червоноград читає" вiдбулася минулої недiлi .Це книги вiд провiдних видавництв України на всi смаки, багато гарних вражень i щирого спiлкування з видавцями, поетами, прозаїками, митцями, майстринями, художниками, музикантами, виконавцями пiсень. Це творчi зустрiчi, дiалоги, дискусiї, майстер-класи, гарна українська пiсня. Проведення такого заходу слугує розширенню межi бiблiотечного простору наблизивши книгу до мiсця вiдпочинку мешканцiв мiста.
    Детальнiше...

 Україна - єдина країна
    Iнтелектуальний марафон "Україна - єдина країна" iз зупинками "Iсторичне досьє", "Українськi iмена", "Наша країна на планетi Земля", "Гордiсть України", присвячений Дню Державного Прапора та 27-й рiчницi Незалежностi України вiдбувся в бiблiотецi-фiлiї №9. У ходi марафону ми згадали деякi перiоди iсторiї нашої країни,перевiрили знання з географiї, лiтератури. Помандрували мальовничими куточками, переглянувши вiдеофiльм "Найдивовижнiшi мiсця України". А 3D ручка допомогла створити нацiональнi символи : тризуб, прапор.
    Детальнiше...

 Вiдбувся краєзнавчий марафон
    Надзвичайно цiкавий краєзнавчий марафон вiдбувся днями в бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС в рамках проекту "Лiто в бiблiотецi". Нашi юнi користувачi мали можливiсть ознайомитись з вiршами соснiвських поетiв Демчини О., Карп'юк О., Мiщук В., Олеш В., Сокола Д. та iнших. Тi дiтки, якi запам'ятали найбiльше творiв,а також цитати з них були нагородженi солодкими подарунками.
    Детальнiше...

 Презентацiя нової книги Ксенiї Заставської
    У День мiста в лiтературнiй вiтальнi Червоноградської центральної книгозбiрнi своїх прихильникiв зiбрала талановита письменниця, жiнка, яка вiдкриває iсторiю - Ксенiя Заставська. Як i обiцяла автор, покидаючи минулого разу Червоноград, що перша презентацiя наступної книги вiдбудеться в нашому мiстi. I ми радо вiтали гостю з Одеси в нашiй бiблiотецi з її новою книгою - "Заломлення".
    Подiї, змальованi в романi, вiдбуваються в Одесi, Криму, починаючи з 1940 року i по сьогоднiшнiй день. Три жiночi долi, три поколiння будуть бентежити, зворохоблювати i захоплювати читача: Роман базується, як на реальних, так i на вигаданих подiях.
    Детальнiше...

 День мiста та День молодi у Червоноградi, поза сумнiвiв - вдався!
    Центральна бiблiотечна система дiяла у трьох локацiях. Перша - книжковi викладки на центральнiй алеї парку вiдпочинку. Друга - "Вiльний мiкрофон" та "Поетичне карооке" на "малiй" сценi у парку. Третя - презентацiя нової книги Ксенiї Заставської у центральнiй мiськiй бiблiотецi (С.Бандери, 11).
    На книжкових розкладках та виставках червоноградцi мали можливiсть ознайомитись iз книгами про Червоноград та Кристинопiль. Бiблiотеки мiста, що взяли участь у роботi "Читального залу у парку" представили найрiзноманiтнiшу лiтературу з iсторiї мiста та краю, духовну лiтературу, книги вiдомих сучасних письменникiв української та свiтової лiтератури, чудовi дитячi видання. Жваво вiдгукнулись мiстяни, як дорослi так i дiти, на запропонованi їм вiкторини та лотереї присвяченi iсторiї мiста.
    Детальнiше...

 День iнформацiї...
    День iнформацiї пiд назвою "Молодь у суспiльствi, що змiнюється" пройшов у бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС. На протязi дня з користувачами нашої бiблiотеки були проведенi надзвичайно цiкавi заходи. У фiлософському дiалозi "Будувати життя чи пристосовуватися до нього" взяли участь старшокласники ЧНВК №13. Дiти активно висловлювали свою позицiю, з цiкавiстю дискутували. А з учнями СШ №14 вiдбувся велнес-тренiнг "Серйозна розмова про шкiдливi звички". Також з користувачами бiблiотеки був проведений бiбiлiофреш "Салон книжкової магiї" та веб-путiвник "Iменем закону".
    Детальнiше...

 Краєзнавчий етнотур
    У бiблiотецi - фiлiї №3 стартував новий цiкавий краєзнавчий проект "Краєзнавчий етнотур". Програма перших днiв була насиченою та цiкавою для всiх читачiв та працiвникiв бiблiотеки: знайомились з нацiональними традицiями рiдного краю та iсторiєю та багатством сокальської вишивки, традицiями святкування Трiйцi. Також усi бажаючi мали можливiсть вiдвiдати художнiй музей "Сокальщина".
    Детальнiше...

 Юрiй Канюк "Лист зоряної порожнечi"
    "Знайдiть себе i будете щасливi. А що робити, щоб вiднайти себе? Розпочнiть iз цiєї невеличкої книги"...Юрiй Канюк "Лист зоряної порожнечi". Презентацiя книги автора-початкiвця вiдбулась в переддень лiта у центральнiй книгозбiрнi мiста. Незважаючи на молодий вiк, автор вразив глибиною i чiткiстю фiлософської думки. Були запитання, були i виваженi, оригiнальнi, цiкавi вiдповiдi. Рiднi, друзi приїхали до Червонограда привiтати Юрiя з презентацiєю першої книги. Хочеться вiрити, що це є добрий початок письменницької дороги талановитого юнака!
    Детальнiше...

 "На гостину" в бiблiотеку...
    В бiблiотеку "на гостину" завiтали днями маленькi читайлики - учнi 2-а та 2-б класiв ЧНВК №13. Деякi з них уже були користувачами бiблiотеки- фiлiї №5, а для бiльшостi вiдбулось перше бiблiознайомство. Дiти iз захопленням розглядали сучасне примiщення бiблiотеки. Але найбiльший захват викликала у них велика кiлькiсть чудових нових книг для рiзних вiкових категорiй. А ще можливiсть з друзями проводити свiй вiльний час, користуючись цiкавими iграми чи саморобками. Всi дiтки стали користувачами нашої бiблiотеки i пiдiбрали книжечки за своїм смаком.
    Детальнiше...

 "Бiлоснiжка" в бiблiотецi
    Нещодавно мiська бiблiотека для дiтей приймала незвичайних гостей - бiлоснiжок. "Бiлоснiжка" - це група №5 дошкiльного навчального закладу ясла-садок №17 ( вихователi - Надiя Коваль , Марiя Панечко та методист Оксана Семенюк).
    Шестилiтки були надзвичайно активнi та допитливi. Вони залюбки демонстрували бiблiотекарям своє вмiння читати.
    Дiти розглядали книжки, бавились, задавали питання та обiцяли привести до нас ще й батькiв, щоб мати можливiсть брати книги додому. Помiж дiток у бiблiотецi прогулювався хлопчик - Нiндзя!
    Детальнiше...

 Народознавчий етюд "Зеленi свята: мозаїка народних звичаїв"
    Напередоднi свята Зiслання Святого Духа в бiблiотецi-фiлiї №6 проведено народознавчий етюд "Зеленi свята: мозаїка народних звичаїв". Про iсторiю i традицiї святкування Трiйцi цiкавою для читачiв була бесiда "День Святої Трiйцi". У виконаннi активних читачiв бiблiотеки Андрiя Малерика i Христини Бузько прозвучали вiршi про Зеленi Свята. Цiкавою для користувачiв була добiрка книг на дану тематику.
    Детальнiше...

 Поiнформований - значить озброєний
    2018 рiк - Рiк реалiзацiї правопросвiтницького проекту "Я маю право!"
    Сьогоднi, в День вишиванки, читачi мiської бiблiотеки для дiтей мали можливiсть поспiлкуватись зi старшим iнспектором ювенальної превенцiї майором полiцiї Iриною Панасюк.
    Правовий лекторiй на тему "Хулiганство та iншi злочини серед пiдлiткiв - як з цим боротись?" прослухали учнi 7 - Б класу ЧЗШ №9 (класний керiвник Турко Галина Богданiвна.
    Дiти дiзнались багато нового та цiкавого про права та обов'язки школярiв, про види правопорушень, про вiдповiдальнiсть та покарання неповнолiтнiх. Вiдповiдаючи на запитання, Iрина Панасюк давала вичерпнi вiдповiдi та чiтко пояснювала про наслiдки окремих вчинкiв, над якими пiдлiтки досить часто навiть не задумуються.
    Детальнiше...

 День вишиванки - свято, присвячене українськiй культурi i традицiям
    У Всесвiтнiй день вишиванки, українцi одягають нацiональний одяг аби засвiдчити, що вишиванка - це не тiльки самобутньо, але i стильно.
    У цей день в бiблiотеках мiста було сонячно i барвисто. I бiблiотекарi i читачi у вишиванках!
    Неймовiрно красиве i яскраве свято вiдбулось у бiблiотецi - фiлiї №8 . Пiд час фольклорних посиденьок "Твоя барвиста вишиванка", дiти дiзнались багато цiкавого про символи вишивки, значення кольорiв та орнаментiв. Далi на вулицi, за допомогою рiзнокольорової крейди i своєї фантазiї намалювали вишиванку. Також, було проведено флешмоб " Вишиванка- генетичний код нацiї.
    Детальнiше...

 Вишиванка для українцiв
    Вишиванка для українцiв - це символ благополуччя i любовi в сiм'ї. Стало чудовою традицiєю в українцiв усього свiту у третiй четвер травня святкувати мiжнародний День вишиванки. До цього знаменного свята у бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС функцiонує книжково- iлюстративна виставка "Обереги мої рушниковi". Також працiвники бiблiотеки були присутнi на мiському святi, присвяченому Дню вишиванки.
    Детальнiше...

 Все починається з мами
    "Все починається з мами" - пiд такою назвою проходило святкування Дня Матерi у бiблiотецi-фiлiї № 9. Користувачi фiлiї поки що не можуть подарувати своїм матусям коштовнi прикраси, але в них є умiлi руки, якi можуть виготовити справдi дорогий подарунок. Пiд час майстер-класу "Подарунок для тебе, мамо", дiти активно взялися "пiдкорювати" гофрований папiр, з якого згодом з'явилися троянди. А на зелених листочках дiвчата i хлопцi написали привiтання матусям.
    Детальнiше...

 Лiтературне конфеттi "Читаємо з друзями"
    У бiблiотецi-фiлiї № 8 вiдбулося справжнє книжкове дiйство. Для учнiв 3-б класу школи № 4, було проведено лiтературне конфеттi "Читаємо з друзями". Спочатку дiти разом з бiблiотекарями поринули у пригодницький, веселий i повчальний свiт книги Юхима Чеповецького "Веселi пригоди Мицика i Кицика". Пiсля цього за допомогою книжкової лотереї кожен отримав свою цiкаву книгу для читання. Зручно розмiстившись у всiх затишних мiсцях бiблiотеки вони поринули у захоплюючий книгосвiт. А потiм, кожен дiлився своїм враженнями про прочитане, рекомендуючи свою книгу друзям - однокласникам.
    Детальнiше...

 Книгомани
    Збудженi та задоволенi повернулись зi Львова нашi червоноградськi хлопчики - Вiктор Цвид, Олег Терлецький та Петро Брода, якi брали участь у заходах Дитячого Форуму, що тривав з 10 по 13 травня. Всi вони були учасниками Загальномiського етапу "Книгоманiї - 2018", а Вiктор Цвид став ще й переможцем Обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України - 2018".
    Щиро дякуємо всiм органiзаторам цього грандiозного дiйства, Львiвськiй обласнiй бiблiотецi для дiтей, а також батькам читачiв мiської бiблiотеки для дiтей (особливо п. Оленi Цвид), адже їхня допомога, небайдужiсть, активна участь та особиста присутнiсть на Дитячому Форумi у Львовi посприяли добрiй органiзацiї цiєї мандрiвки, гарно проведеному часу.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - бiблiотеки мiста с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради